Image default
Çeşme

Çeşme Cafeleri : Çeşme’deki En İyi Kafeler

Çeşme Cafeleri : Çeşme’deki En İyi Kafeler

Çeşme Cafeleri
Çeşme Cafeleri

Turizm denince akla gelen yerlerden birisi de Çeşme’dir. Çeşme İzmir’de yer alan gözde tatil ilçelerinden birisidir. Çeşme’ye her yıl binlerce yerli ve yabancı turist geliyor. Turistlerin en çok zaman ayırdıkları yer ise Çeşme’nin gözde kafeleri oluyor. Çeşme’deki en iyi kafeler içinde neredeyse hepsi tüm turistlere verdikleri hizmet ile övgüleri topluyor.

Çeşme Kafeleri
Çeşme Kafeleri

Çeşme’deki En İyi Kafelerin Bulunduğu Mahalleler

Çeşme’de en güzel kafelerin hepsi merkezde veya aynı yerde değildir. Çeşmenin özellikle bazı mahallelerinde yoğun şekilde dağılıyor.

Çeşme’deki En İyi Kafeler
Çeşme’deki En İyi Kafeler

Bu mahalleler en güzel kafelerin bulunduğu mahallelerden bazılarıdır. Turistlerin en çok ziyaret ettiği mahalleler olması sebebiyle birçok güzel kafeye sahiptirler.

Çeşmede’ki Köşe Kahve

Çeşme’nin Alaçatı bölgesindeki en iyi kafeler arasında birinci sırada yer alıyor. Köşe kahve seçkin ve lezzetli tatları ve keyifli ortamı ile bir inci gibi parlamaya devam ediyor. Servis konusunda oldukça dikkatli bir kafedir. Çeşme’de güzel bir kahvaltı ya da keyifli bir kahve içmek için herkesin mutlaka uğradığı bir yerdir. Ayrıca özel beslenme türlerine uygun menüleri de mevcuttur. Örneğin, vegan ve glutensiz menüler bulunur. Köşe Kahve’de fiyat aralığı 15TL ve 350TL arasında değişiyor.

Köşe Kahve
Köşe Kahve

Alaçatı Limoni

Çeşme Alaçatı’da şirin bir mekan arıyorsanız burası işte tam size göre bir kafe. Kafenin içerisindeki şirin küçük masalar ve yardımsever çalışanlar ile bütünleşmiş küçük ve tatlı bir kafedir. Alaçatı Limoni’ye uğradığınızda denemeniz gereken ilk şey dondurma olmalıdır. Mandalina, mango, kavun ve daha birçok meyveli dondurma mevcuttur. Akşam saatlerinde de gece eğlencesi ve içecekleri ile açık olan bir kafedir. Fiyat aralığı 4TL ile 1029TL’dir.

READ  Ayayorgi Koyu Plajı Çeşme
Alaçatı Limoni
Alaçatı Limoni

Elek Kahvaltı ve Dahası

Çeşme’de Alaçatı’ya gelip güzel bir kahvaltı yapmadan buradan ayrılmam diyenler için harika bir kafedir. Elek Kahvaltısı ve Dahası kahvaltının yanı da öğlen yemeği, akşam yemeği gibi birçok alternatif sunuyor. Bu kafede açık havada oturma gibi güzel bir hizmet de bulunuyor. Çalışanları oldukça nazik ve kibar ortamı ise çok huzurludur. Elek Kahvaltısı ve Dahası tavsiye edilebilecek en güzel kafeler arasında yerine alıyor.

Elek Kahvaltı ve Dahası
Elek Kahvaltı ve Dahası

Medellin Lounge

Çeşme bölgesindeki en çok tercih edilenler arasında yerini alan diğer bir kafe Medellin Lounge’dir. Bu kafe denize sıfır ve harika bir konsepte sahiptir. Çalışanların güler yüzlü oluşu ile mutfaklarının hijyenik olması Medellin Lounge kafesinin gözde olmasında bir numaralı etkendir. Canlı müzik ile keyifli ve huzurlu bir mekan arıyanların tercih etmesi gereken kafelerden biridir. Fiyat aralığı 3TL- 700TL arasında değişiyor.

Medellin Lounge
Medellin Lounge

Ilıca Kafe Çeşme

Çeşme Ilıca da denize sıfır, marina manzaralı, temiz, lezzetli ve en uygun fiyatlarda içecek bulabileceğiniz bir kafedir. Ilıca kafe Çeşme Belediyesi tarafından işletiliyor. Belediye tarafından şemsiye ve şezlong hizmeti sağlayan bir kafedir. Kafenin ön tarafından denize girilebiliyor. Gün batımı ve yıldız burnu manzarası izlemeyi tercih edenler için müthiş bir kafedir.

Ilıca Kafe Çeşme
Ilıca Kafe Çeşme

ROBY’s Alaçatı

Çeşmede bulunan ROBY’s Alaçatı fast food tarzında işletilen kafelerden biridir. Arkadaşlarınızla bir mola vermek için uğranabilecek güzel kafelerden biridir. ROBY’s Alaçatı kafe gece ve gündüz hizmet veriyor. Geceleri gürültüden uzakta keyifli bir şeyler içmek isteyenlerin tercih ettikleri kafelerden birisidir. Fiyat aralığı 7TL-40TL dir.

ROBY’s Alaçatı
ROBY’s Alaçatı

Çilek Kafe

Çeşme’de bir sabah aniden kahvaltıya gitmeye karar verdiğinizde tercihleriniz arasında olması gereken kafelerden birisidir. Çilek kafe hızlı servisi, bol çeşitleri ve her şeyin ev yapımı olması ile en iyi kafeler arasında yerini alıyor

READ  Çeşme Dalyan Nerede? Nasıl Gidilir?
Çilek Kafe
Çilek Kafe

Kumsal Balık Kafe

Çeşme’de merkezi konuma sahip kafelerden birisidir. Yıllardır istikrarlı ve kaliteli bir şekilde hizmet vermeye devam ediyor. Denize girmek isteyen ve açık havada balık ile bir şeyler içmek isteyenlerin mutlaka tercih etmesi gereken kafelerden biri oluyor. Çeşme Kafeleri Deniz ürünlerinin yanı sıra fast food ve Türk mutfağından lezzetleri de kafede tadabilirsiniz.

Kumsal Balık Kafe
Kumsal Balık Kafe

Antre Gurme Cafe Kitchen

Çeşme’nin başarılı kafelerinden biriside Antre Gurme Cafe Kitchen’dır. Lezzetli menüsü, güler yüzlü ve samimi çalışanları ile harika bir aile kefesidir. Çeşme Cafeleri Özellikle menüdeki tüm et lezzetleri denemelidir. Fiyat aralığı 177TL-2.571TL’dir. 

Antre Gurme Cafe Kitchen
Antre Gurme Cafe Kitchen

Nezzo Gurme

Nezzo Gurme
Nezzo Gurme

Fast food denince Çeşme’de akla gelen ilk kafedir. Çeşme’deki en iyi hamburgercilerden birisidir. Tüm ürünleri el yapımı ve doğaldır. Yabancı turistler Türkiye geldiklerinde sadece Türk yemeklerini yemek isteselerde Nezzo Gurme’nin pizzalarına kayıtsız kalamıyorlar.

Nezzo Gurme Çeşme
Nezzo Gurme Çeşme

Çeşme  Plajları ve Koyları

Çeşmeye Yakın Diğer Yerler

Benzer Görülmesi Gereken Yerler

Tekke Plajı – Çeşme

Gezicini

Pırlanta Plajı Çeşme

Gezicini

Paşalimanı Koyu – Çeşme

Gezicini

Kocakarı Plajı

Gezicini

ılıca Halk Plajı : İzmir’in En Ünlü Plajı

Gezicini

İzmirde Gezilecek En Güzel Yerler : İzmir’de Ne Yapılır?

Gezicini

İzmir Plajları ve Koyları Listesi

Gezicini

Hacımemiş : Alaçatı’da Tabloya Benzer Sokakları

Gezicini

En iyi Çeşme Beachleri | İzmir

Gezicini

Yorum Yaz