Image default
İzmir Plajlar Tatil Yerleri

Ayayorgi Koyu Plajı Çeşme

Ayayorgi Koyu Plajı Çeşme

Tatilcilerin en fazla tercih ettiği Ege bölgelerinden birisi olan Çeşme’de, en meşhur koyların başında da Ayayorgi gelmektedir. Özellikle rüzgar almayan koylardan birisi olduğu için her yıl binlerce insanın ziyaret akınına uğrayan bu koy olabildiğince popüler bir konuma sahip. Öyle ki sanat ve televizyon camiasından da birçok ünlü isim tatil tercihlerini Ayayorgi Koyu’ndan yana kullanmaktadır. İçerisinde bulunan plajlarda gün boyunca denizin tadını doyasıya çıkarma imkanı bulunurken, aynı zamanda da akşamları da clup hizmeti sunan bu bölgelerde gecenin keyfini de yaşama imkanı bulabilirsiniz. 2017 senesi itibariyle

  • Sole & Mare Beach,
  • Cove Ayayorgi,
  • Paparazzi Beach

gibi çok önemli işletmelerle de devam eden bu koyda tatilin tadı sorunsuzca çıkabilir.

aya yorgi
aya yorgi

Denizi ve güneşin uyumu muhteşem olan Ayayorgi Koyu’nda gündüzleri de DJ performanslarına tanıklık edebilirsiniz. Ancak kuru gürültüden ibaret değil tamamen profesyonel müzik tercihlerinin gerçekleşmekte olduğu bu koyda eğlencenin en uç noktalarına ulaşacağınız tarzda bir gece yaşama olasılığınız da çok yüksek.

Ayayorgi Plajı
Ayayorgi Plajı

Ayayorgi Koyu’na gitmek ise çok basit. Çeşme merkeze gitmeden önce Dalyanköy’e giden yoldan devam ettiğinizde sağınıza çıkacak olan Çeşme Aya Yorgi Plajı tabelalarını takip ederek bu koya ulaşabilirsiniz. Her açıdan muazzam güzelliklere ve köklü işletmelere sahip olan bu koyda geçireceğiniz vaktin değerini gerçekten bilecek ve tatilinize renk ile hareket katmayı başarmış olacaksınız.

 Babylon Aya YorgiAya Yorgi KoyuAyayorgi PlajıayayorgiAyayorgi KoyuÇeşme Ayayorgiaya yorgiAyayorgi Koyu Çeşme

Benzer Görülmesi Gereken Yerler

Urla Gezilecek Güzel Yerler Var!

Sinem

Ürkmez Gezilecek Yerler

Sinem

Tire Gezilecek Yerler – Tire`ye Doyamazsın

Sinem

Tekke Plajı – Çeşme

Sinem

Sığacık Gezilecek Yerler

Sinem

Şirince Köyü Gezilecek Yerler

Sinem

Serik Gezilecek Yerler

Sinem

Selçuk Gezilecek Yerler

Sinem

Seferihisar Gezilecek Yerler

Sinem

Yorum Yaz