Image default
Çeşme İzmir Plajlar Tatil Yerleri

Ayayorgi Koyu Plajı Çeşme

 

Ayayorgi Koyu Plajı Çeşme

Tatilcilerin en fazla tercih ettiği Ege bölgelerinden birisi olan Çeşme’de, en meşhur koyların başında da Ayayorgi gelmektedir. Özellikle rüzgar almayan koylardan birisi olduğu için her yıl binlerce insanın ziyaret akınına uğrayan bu koy olabildiğince popüler bir konuma sahip. Çeşme Gezilecek Yerler  Öyle ki sanat ve televizyon camiasından da birçok ünlü isim tatil tercihlerini Ayayorgi Koyu’ndan yana kullanmaktadır. İçerisinde bulunan plajlarda gün boyunca denizin tadını doyasıya çıkarma imkanı bulunurken, aynı zamanda da akşamları da clup hizmeti sunan bu bölgelerde gecenin keyfini de yaşama imkanı bulabilirsiniz. 2017 senesi itibariyle

  • Sole & Mare Beach,
  • Cove Ayayorgi,
  • Paparazzi Beach

gibi çok önemli işletmelerle de devam eden bu koyda tatilin tadı sorunsuzca çıkabilir.

aya yorgi
aya yorgi

Denizi ve güneşin uyumu muhteşem olan Ayayorgi Koyu’nda gündüzleri de DJ performanslarına tanıklık edebilirsiniz. Ancak kuru gürültüden ibaret değil tamamen profesyonel müzik tercihlerinin gerçekleşmekte olduğu bu koyda eğlencenin en uç noktalarına ulaşacağınız tarzda bir gece yaşama olasılığınız da çok yüksek.

Ayayorgi Plajı
Ayayorgi Plajı

Ayayorgi Koyu’na gitmek ise çok basit. Çeşme merkeze gitmeden önce Dalyanköy’e giden yoldan devam ettiğinizde sağınıza çıkacak olan Çeşme Aya Yorgi Plajı tabelalarını takip ederek bu koya ulaşabilirsiniz. Alaçatı Gezilecek Yerler Her açıdan muazzam güzelliklere ve köklü işletmelere sahip olan bu koyda geçireceğiniz vaktin değerini gerçekten bilecek ve tatilinize renk ile hareket katmayı başarmış olacaksınız.

 Babylon Aya YorgiAya Yorgi KoyuAyayorgi PlajıayayorgiAyayorgi KoyuÇeşme Ayayorgiaya yorgiAyayorgi Koyu Çeşme

Çeşme  Plajları ve Koyları

Benzer Görülmesi Gereken Yerler

Yuvarlakçay Muğla`nın Saklı Cenneti

Sinem

Yassıca Ada

Sinem

Urla Gezilecek Güzel Yerler Var!

Sinem

Ürkmez Gezilecek Yerler

Sinem

Turunç Koyu – Plajı

Sinem

Tire Gezilecek Yerler – Tire`ye Doyamazsın

Sinem

Tekke Plajı – Çeşme

Sinem

Sığacık Gezilecek Yerler

Sinem

Şirince Köyü Gezilecek Yerler

Sinem

2 Yorumlar

Aziz Eryeri 10 Temmuz 2019 at 18:36

Ayayorgi Harika bir koy, ama maalesef tüm sahil seridi olarak, ucuk fiyatlarla hizmet veren beach clublar ile çevrilmş durumda. Anlaşıan bu durum kimseyi rahatsiz etmiyor gibi, ama güzelim koy, sadece bir eğlence merkezi olarak devam ediyor.

Cevapla
Dara Senay Turkekul 31 Temmuz 2019 at 13:12

Ben bu ayayorgi koyuna aşığım her yerinden huzur vede keyifli bir esintileri hissettiğiniz cennetten gelen bir köşe ☺️☺️☺️☺️

Cevapla

Yorum Yaz