Image default
Antalya Etkinlikler Gece Hayatı

Antalya Gece Hayatı Disko Barları

Antalya Gece Hayatı Disko Barları

Ülkenin en ünlü turizm yerlerinden biri Akdeniz bölgesinde bulunan Antalya şehridir. Antalya Gece Hayatı Disko Barları, tatil, gezi ve gece hayatı ile farklı bir yerdir. Değişik manzaralara sahip mekânların yer aldığı Antalya’da sizde tatilinizi keyifli bir şekilde yapabilirsiniz. Antalya’da gece hayatı, oldukça renkli ve eğlencelidir.

Antalya Gece Hayatı Diskoları
Antalya Gece Hayatı Diskoları

Marina etrafları, diskolar, barlar, gece kulüpleri ve Türkü barlar ile çevrilidir. Gece hayatının mükemmel bir şekilde yaşandığı Antalya kulüplerinde her türden müzik çalar. Özellikle yaz mevsiminde gece hayatının eğlenceli yaşandığı bu yer çok hoşunuza gidecek. Şehirde gece hayatı, sabah saatlerine kadar sürüyor ve neredeyse tüm mekânlar her saat açıktır. Ruslar Ukraynalılar Antalya disco Çeşitli kokteyllerin de yapıldığı bu mekânlarda sevdikleriniz ile birlikte keyifli saatler geçirebilirsiniz.

Antalya Disko Barları

Antalya Gece Hayatı
Antalya Gece Hayatı

Tatil için oldukça popüler bir yer olan Antalya, güzel ve farklı mekânlara sahip bir şehirdir. Buranın gece hayatı da gündüz plaj keyfi kadar eğlenceli ve renklidir. Gece hayatının renkli yaşandığı bu şehirde birçok sayıda gece kulübü yer alıyor. Bu gece kulüpleri sabahlara kadar açık mekânlardır. Bu mekânlarda canlı müzik ve dans performansları da yapılmaktadır. Gece hayatının eğlenceli ve sınırsız yaşandığı Antalya’da tatil yaparken gece kulüplerinde vakit geçirmelisiniz.

Simurg Temple

Simurg Temple
Simurg Temple

Antalya, gece hayatı konusunda oldukça iyi mekânlara sahiptir. Bu mekânlar, sabahlara kadar açık mekânlardır. Simurg temple de bu mekânlardan biridir.

Eğlenceyi dorukta yaşamak ve gece hayatının tadını çıkarmak için Simurg Temple kulübünü tercih edebilirsiniz. Canlı müzik, dans gösterileri ile harika bir mekân olan Simurg Temple, pazartesi akşamı hariç her gün açıktır.

Sabaha kadar eğlencenin yaşandığı bu mekânda sizde eğlenip, kokteylleri tadabilirsiniz. Mekânın kokteylleri de oldukça değişiktir. Antalya’da gece hayatını çeşitli dans gösterilerinin yapıldığı bir mekân arıyorsanız, Simurg Temple’de sabahlara kadar eğlenebilirsiniz.

Jolly Joker

Antalya Jolly Joker
Antalya Jolly Joker

Antalya, tatil zevki ile birlikte gece hayatıyla da oldukça ünlüdür. Gece hayatının meşhur olduğu Antalya’da farklı mekânlar ve kulüpler bulunuyor. Oldukça renkli ve farklı tasarımlara sahip bu mekânlardan birinde eğlenip, sevdiklerinizle vakit geçirebilirsiniz. Antalya gece hayatı denilince ilk akla gelen mekânlardan birisi de JollyJoker’dir. Canlı müzik ve çeşitli performansların yapıldığı bu mekânda eğlenip, vakit geçirmek, Antalya tatilinize farklı bir hava katacaktır. Çeşitli müziklerin ve canlı gösterilerin yapıldığı bu mekân sabah saatlerine kadar açıktır.

Demlik

Antalya Geceleri
Antalya Geceleri

Ülkenin en meşhur tatil ve turizm bölgelerinden biri de Antalya’dır. Tarihi, turistik ve güzel plajlara sahip Antalya, gece hayatıyla da ilgi çekmektedir.

Disko, bar, gece kulüpleriyle muhteşem olan bu şehirin en bilinen mekânlarından biri de Demlik’tir. Güzel bahçesi ve manzarası ile oldukça güzel olan bu mekân özellikle öğrencilerin tercih ettiği mekânlar arasında yer alıyor. Antalya’nın gözde mekânlarından biri olan Demlik, çeşitli rock müziklerin çaldığı bir mekândır. Bu mekânda sizde sabaha kadar rock müzik dinleyebilir, gece hayatının tadını çıkarabilirsiniz.

JunglePub

JunglePub
JunglePub

Tatil ve turizmin kalbi olan Antalya, gece hayatıyla da dikkat çekiyor. Tüm tatil sevenlerin ilk olarak tercih ettiği yerlerden birisi olan Antalya, gece kulüpleri, disko ve barlarıyla eğlenmek için oldukça güzel bir yerdir.

Antalya diskolar ve daha fazlası ile gece hayatının yaşandığı bu şehirdeki mekânlardan biri de JunglePub’dur.

Renkli ve harika tasarımı ile oldukça lüks olan bu mekân yiyecekleri ve içecekleri ile bilinir. Kemer Gece Hayatı ? En iyi Disco Bar Mekanlar Antalya’nın ünlü gruplarının da çıktığı bu mekânda yerinizi ayırtmak için dilerseniz, önceden rezervasyon da yaptırabilirsiniz. Bu gece kulübü sabaha kadar eğlenebileceğiniz bir mekândır ve karaoke gösterileri de yapılmaktadır.

Antalya Gece Hayatı

Antalya Gece Hayatları
Antalya Gece Hayatları

Masmavi denizi, saf kumlu plajları ile tatil yapmanın en fazla tercih edildiği yerlerden biri olan Antalya’nın gece hayatı da oldukça hareketlidir.

Renkli gece kulüp ve diskoların bulunduğu bu şehirde eğlenebileceğiniz birçok sayıda yer bulunuyor. Bu mekânlar, kokteyl ve canlı müziğin yapıldığı mekânlardır. Eğlenceyi sonuna kadar yaşayabileceğiniz bu mekânlarda ünlü isimlerde çıkmaktadır.

TheTudors Arena

TheTudors Arena
TheTudors Arena

Tatilin gözde yerlerinden biri olan Antalya, gece hayatıyla da müthiş yerlere sahiptir. Canlı müzik ve gösterilerin yapıldığı mekânlara sahip Antalya’da ünlü isimlerin sahne aldığı şarkıcılarda vardır. Thetudors Arena mekânı, ünlü kişilerin çıktığı mekânlardan biridir. Antalya Gezilecek Yerler Antalya Mekanları Bu mekânda Manuş baba ve Ezhel gibi sevilen kişiler çıkmaktadır.

Aura Club Arena

Aura Club Arena
Aura Club Arena

Antalya’da tatil yapma keyfinin yanı sıra gece hayatı da oldukça eğlencelidir. Gece hayatınınmüthişolduğu bu şehirde tatilin ve eğlenmenin tadını çıkarmak için Antalya diskolar ve gece kulüplerine gidebilirsiniz.

Eğlenebileceğiniz bu mekânlardan biri de Aura Club Arena’dır. Antalya Barları Mekân oldukça lüks ve şıktır. Antalya’nın meşhur diskolarından olan bu mekânda sabahlara kadar eğlenebilir, tatilin keyfini yaşayabilirsiniz. Canlı müzik, rock, pop ve daha fazla türden müziklerin çaldığı bu mekânda sizde eğlenebilirsiniz. Sevdiklerinizle doyasıya vakit geçirebileceğiniz ve eğlenebileceğiniz Aura Club Arena, sabah saatlerine kadar açık bir mekândır. Özel etkinliklerinde yapıldığı bu mekânı çok seveceksiniz.

Benzer Görülmesi Gereken Yerler

Side Gezilecek Yerler

Sinem

Serik Gezilecek Yerler

Sinem

Muğla Gece Hayatı – Disco Barları

Sinem

Muğla Festivalleri 2019

Sinem

Marmaris Gece Hayatı – Marmaris Disco Barları

Sinem

Manavgat Gezilecek Yerler

Sinem

Kuşadası Gece Hayatı Disko Barları

Sinem

Kumluca Gezilmesi Gereken Yerler

Sinem

Kemer`in En Güzel Koyları ve Plajları

Sinem

1 Yorum

Ayberk Uyar 4 Ağustos 2019 at 12:28

Aux Lounge Bar Bir açığı kapattı bence.Antalyada Ufak, enerjisi yüksek,keyifli. Bistro düzen olan loungedan ziyade before ya da after olan bir mini club gibi takılıyor. Aux Lounge Bar burada Tuvalet sıkıntı yalnız beyler bayanlar. Tek kabin, kadın-erkek bir tuvalet mi olur fakat,Fiyatlar ideal.

Cevapla

Yorum Yaz