Image default
İzmir

İzmir Devlet Hastaneleri ve Özel Hastaneler

Başlıklar

İzmir’de bulunan devlet hastaneleri ve özel hastaneleri bulabileceğiniz listemizde çok çeşitli branşlarda yer alan hastaneleri göreceksiniz. Hem devlet hastanesi hem de özel hastaneler konusunda oldukça geniş yelpazeye sahip olan İzmir’de sağlıklı bir yaşam sürmenizi dileriz.

Hastaneye gitmeye ihtiyaç duymayacağınızı umarak, İzmir hastaneleri listemizi sizlerle paylaşıyoruz.

BUCA HASTANELERİ

S.B.Ü Dr. Suat Seren Göğüs Hastalıkları ve Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yıkıkkemer Semt Polikliniği

İzmir Buca Osb ilçesi sınırları içerisinde yer alan S.B.Ü Dr. Suat Seren Göğüs Hastalıkları ve Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yıkıkkemer Semt Polikliniği, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 4,0 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Ufuk, Fevzi Çakmak Cd. No:202, 35370 Buca Osb/Buca/İzmir
Telefon : (0232) 487 80 19
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://izmirgoguseah.saglik.gov.tr/TR,261631/yikik-kemer-semt-poliklinigi.html

Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi B BLOK

İzmir Buca Osb ilçesi sınırları içerisinde yer alan Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi B BLOK, Hastane Birimi, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,0 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.

Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Adres: Güney, 1140/1. Sk. 1-3 A, 35180 Buca Osb/Konak/İzmir
Telefon :
Konum : Tıklayın
Web adresi :

T.C. Sağlık Bakanlığı Buca Seyfi Demirsoy Eğitim ve Araştırma Hastanesi

İzmir Buca ilçesi sınırları içerisinde yer alan T.C. Sağlık Bakanlığı Buca Seyfi Demirsoy Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Tam Teşekküllü Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 2,9 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Kozağaç, Özmen Cd. No:147, 35390 Buca/İzmir
Telefon : (0232) 452 52 52
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://bucadh.saglik.gov.tr/

ACİL – Emergency – Buca Seyfi Demirsoy Eğitim ve Araştırma Hastanesi- ACİL

İzmir Buca ilçesi sınırları içerisinde yer alan ACİL – Emergency – Buca Seyfi Demirsoy Eğitim ve Araştırma Hastanesi- ACİL, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.

Buca Seyfi Demirsoy Eğitim Hastanesi
Buca Seyfi Demirsoy Eğitim Hastanesi

Adres: Kozağaç, Özmen Cd. No:147, 35390 Buca/İzmir
Telefon : (0232) 452 52 52
Konum : Tıklayın
Web adresi :

İzmir Kuzey Kamu Hastaneleri Birliği Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sağlığı Merkezi

İzmir Buca ilçesi sınırları içerisinde yer alan İzmir Kuzey Kamu Hastaneleri Birliği Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sağlığı Merkezi, Sağlık Merkezi, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 5,0 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Karanfil, 1111. Sk. No:10, 35400 Buca/İzmir
Telefon : (0232) 442 03 73
Konum : Tıklayın
Web adresi :

İzmir Alsancak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Buca Semt Polikliniği

İzmir Buca ilçesi sınırları içerisinde yer alan İzmir Alsancak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Buca Semt Polikliniği, Sağlık Ocağı, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,9 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Kozağaç Mah, 136. Sk., 35390 Buca/İzmir
Telefon : (0232) 426 88 24
Konum : Tıklayın
Web adresi :

Buca Seyfi Demirsoy Eğitim ve Araştırma Hastanesi Buca Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Ek Hizmet Binası

İzmir Buca ilçesi sınırları içerisinde yer alan Buca Seyfi Demirsoy Eğitim ve Araştırma Hastanesi Buca Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Ek Hizmet Binası, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,1 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Atatürk, Hoca Ahmet Yesevi Cd. No:27, 35390 Buca/İzmir
Telefon : (0232) 454 01 01
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://bucadh.saglik.gov.tr/

Buca Devlet Hastanesi

İzmir Buca ilçesi sınırları içerisinde yer alan Buca Devlet Hastanesi, Otobüs Durağı, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Kozağaç, 35360 Buca/İzmir
Telefon :
Konum : Tıklayın
Web adresi :

Buca Devlet Hastanesi

İzmir Buca ilçesi sınırları içerisinde yer alan Buca Devlet Hastanesi, Otobüs Durağı, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Vali Rahmi Bey, 35380 Buca/İzmir
Telefon :
Konum : Tıklayın
Web adresi :

ALİAĞA HASTANELERİ

Aliağa Devlet Hastanesi

İzmir Aliağa ilçesi sınırları içerisinde yer alan Aliağa Devlet Hastanesi, Devlet Hastanesi, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,0 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Yeni, Rumeli Cd. No:7, 35800 Aliağa/İzmir
Telefon : (0232) 616 87 87
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://aliagadh.saglik.gov.tr/

Aliağa Ceza İnfaz Kurumları Kampüs Devlet Hastanesi

İzmir Aliağa ilçesi sınırları içerisinde yer alan Aliağa Ceza İnfaz Kurumları Kampüs Devlet Hastanesi, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Bahçedere, 35800 Aliağa/İzmir
Telefon : (0232) 618 10 93
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://aliagacikdh.saglik.gov.tr/

BALÇOVA HASTANELERİ

Nevvar Salih İşgören Çocuk Hastanesi

İzmir Balçova ilçesi sınırları içerisinde yer alan Nevvar Salih İşgören Çocuk Hastanesi, Çocuk Hastanesi, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,9 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: İnciraltı, Dokuz Eylül Ünv. Hst. 1460-33, 35330 Balçova/İzmir
Telefon : (0232) 412 22 22
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://www.nevvarsalihisgoren.org.tr/nevvar-salih-isgoren-cocuk-hastanesi/

ATATÜRK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BALÇOVA SEMT POLİKLİNİĞİ

İzmir Balçova ilçesi sınırları içerisinde yer alan ATATÜRK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BALÇOVA SEMT POLİKLİNİĞİ, Hastane Birimi, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,8 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Bahçelerarası, Mithatpaşa Cd. No:1458, 35330 Balçova/İzmir
Telefon :
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://izmirataturkeah.saglik.gov.tr/TR,63282/balcova-semt-poliklinigi.html

READ  İzmir Tarihi Asansör - Zengin Tarihi Yapıt

BAYINDIR HASTANELERİ

Bayındır Devlet Hastanesi

İzmir Bayındır ilçesi sınırları içerisinde yer alan Bayındır Devlet Hastanesi, Devlet Hastanesi, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 2,6 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Mithatpaşa, Hastane Cd. No: 35, 35840 Bayındır/İzmir
Telefon :
Konum : Tıklayın
Web adresi :

BAYRAKLI HASTANELERİ

İzmir Alsancak Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesi Bayraklı Semt Polikliniği

İzmir Bayraklı ilçesi sınırları içerisinde yer alan İzmir Alsancak Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesi Bayraklı Semt Polikliniği, Devlet Hastanesi, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 2,9 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Tepekule, 2108/13. Sk. No:1, 35530 Bayraklı/İzmir
Telefon : (0232) 306 00 16
Konum : Tıklayın
Web adresi :

Bayraklı Semt Polikliniği

İzmir Bayraklı ilçesi sınırları içerisinde yer alan Bayraklı Semt Polikliniği, Sağlık Ocağı, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,5 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Çay Mahallesi Muhtarlığı Yanı., Sok. No:1 Çaymahallesi / Bayraklı İZMİR 2108/13, 35530 Tansaş Üstü/Bayraklı/İzmir
Telefon : (0232) 306 00 16
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://alsancakdh.saglik.gov.tr/ContentViewer.php?id=448

BERGAMA HASTANELERİ

Bergama Necla-Mithat Öztüre Devlet Hastanesi

İzmir Bergama ilçesi sınırları içerisinde yer alan Bergama Necla-Mithat Öztüre Devlet Hastanesi, Tam Teşekküllü Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 2,4 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: İslamsaray, Adnan Menderes Blv. No:223, 35700 Bergama/İzmir
Telefon : (0232) 631 28 94
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://bergamadh.saglik.gov.tr/

Dr. Faruk İlker Bergama Devlet Hastanesi

İzmir Bergama ilçesi sınırları içerisinde yer alan Dr. Faruk İlker Bergama Devlet Hastanesi, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 2,9 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Zafer, Adnan Menderes Blv. No:223, 35700 Bergama/İzmir
Telefon : (0232) 631 08 81
Konum : Tıklayın
Web adresi :

BORNOVA HASTANELERİ

Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi

İzmir Bornova ilçesi sınırları içerisinde yer alan Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi, Devlet Hastanesi, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,4 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Evka 3 Mahallesi Ankara asfaltı üzeri, 4. sanayi girişi no 305\A, 35050 Bornova/İzmir
Telefon : (0232) 375 58 58
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://bornovadh.saglik.gov.tr/

İzmir Şehir Hastanesi

İzmir Bornova ilçesi sınırları içerisinde yer alan İzmir Şehir Hastanesi, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 4,2 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Laka, 35040 Bornova/İzmir
Telefon : (0232) 441 81 11
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://izmirism.saglik.gov.tr/

Türkan Özilhan Devlet Hastanesi Semt Polikliniği

İzmir Bornova ilçesi sınırları içerisinde yer alan Türkan Özilhan Devlet Hastanesi Semt Polikliniği, Sağlık Ocağı, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,1 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Ergene, 456. Sk. No:4, 35040 Bornova/İzmir
Telefon : (0232) 374 57 18
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://bornovadh.saglik.gov.tr/

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

İzmir Bornova ilçesi sınırları içerisinde yer alan Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Üniversite Hastanesi, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,2 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Kazımdirik, Üniversite Cd. No:9, 35100 Bornova/İzmir
Telefon : (0232) 343 43 43
Konum : Tıklayın
Web adresi :

İzmir Kuzey Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çamdibi Semt Polikliniği

İzmir Bornova ilçesi sınırları içerisinde yer alan İzmir Kuzey Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çamdibi Semt Polikliniği, Devlet Hastanesi, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,4 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Barbaros, 5311. Sk. No:3, 35090 Bornova/İzmir
Telefon : (0232) 489 48 99
Konum : Tıklayın
Web adresi :

Bornova Devlet Hastanesi Acil Servis

İzmir Bornova ilçesi sınırları içerisinde yer alan Bornova Devlet Hastanesi Acil Servis, Acil bakım merkezi, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 5,0 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Evka 3, 129. Sk. 3 C, 35050 Bornova/İzmir
Telefon : (0232) 375 58 58
Konum : Tıklayın
Web adresi :

Karşıyaka Devlet Hastanesi Semt 2 Polikliniği

İzmir Bornova ilçesi sınırları içerisinde yer alan Karşıyaka Devlet Hastanesi Semt 2 Polikliniği, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Gürpınar, 7236. Sk. No:25, 35060 Bornova/İzmir
Telefon :
Konum : Tıklayın
Web adresi :

Bornova Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Kliniği

İzmir Bornova ilçesi sınırları içerisinde yer alan Bornova Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Kliniği, Cerrah, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 5,0 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Evka 3, 119/20. Sk No: 1, 35050 Bornova/İzmir
Telefon : (0232) 375 12 16
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://bornovadh.saglik.gov.tr/TR,121525/genel-cerrahi.html

Çamdibi Semt Polikliniği

İzmir Bornova ilçesi sınırları içerisinde yer alan Çamdibi Semt Polikliniği, Sağlık Ocağı, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 2,7 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Barbaros, 5311. Sk. No:3, 35090 Bornova/İzmir
Telefon : (0232) 489 72 74
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://tepecikeah.saglik.gov.tr/TR,106120/camdibi-semt-poliklinigi.html

ÇEŞME HASTANELERİ

Çeşme Alper Çizgenakat Devlet Hastanesi

İzmir Çeşme ilçesi sınırları içerisinde yer alan Çeşme Alper Çizgenakat Devlet Hastanesi, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 2,6 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: FAHRETTİNPAŞA MAH, Boyalık Mevki Ilıca Yolu, SOK. NO 2/A, 35930 Çeşme/İzmir
Telefon : (0232) 712 07 77
Konum : Tıklayın
Web adresi :

ÇİĞLİ HASTANELERİ

Bakırçay Üniversitesi Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesi

İzmir Çiğli ilçesi sınırları içerisinde yer alan Bakırçay Üniversitesi Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 2,8 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Yeni Mahalle, 8780/1. Sk. No:18, 35620 Çiğli/İzmir
Telefon : (0232) 398 37 00
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://cigliegitimh.saglik.gov.tr/

İzmir Özel Can Hastanesi

İzmir Çiğli ilçesi sınırları içerisinde yer alan İzmir Özel Can Hastanesi, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,8 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Ataşehir, 8019/16. Sk. No:18, 35630 Çiğli/İzmir
Telefon : (0232) 715 40 00
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://www.izmircanhastanesi.com/

Çiğli Diş Tedavi Ve Protez Merkezi

İzmir Çiğli ilçesi sınırları içerisinde yer alan Çiğli Diş Tedavi Ve Protez Merkezi, Diş Kliniği, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,8 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Maltepe, 8104. Sk. No:15, 35640 Çiğli/İzmir
Telefon : (0232) 376 14 07
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://karsiyakaadsm.saglik.gov.tr/TR,348968/cigli-dis-tedavi-ve-protez-merkezi.html

DİKİLİ HASTANELERİ

Dikili Devlet Hastanesi

İzmir Dikili ilçesi sınırları içerisinde yer alan Dikili Devlet Hastanesi, Devlet Hastanesi, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 2,7 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Salimbey, Reyhan Sk. No:14, 35980 Dikili/İzmir
Telefon : 444 3 519
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://dikilidh.saglik.gov.tr/

Çandarlı Semt Polikliniği

İzmir Dikili ilçesi sınırları içerisinde yer alan Çandarlı Semt Polikliniği, Sağlık Ocağı, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Çandarlı, Lise Sk., 35985 Dikili/İzmir
Telefon :
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://www.izmirdebiz.com/?pnum=907&pt=%C3%87ANDARLI+SEMT+POL%C4%B0KL%C4%B0N%C4%B0%C4%9E%C4%B0

Dikili Devlet Hastanesi Acil Servisi

İzmir Dikili ilçesi sınırları içerisinde yer alan Dikili Devlet Hastanesi Acil Servisi, Hastane Birimi, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 4,3 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Gazipaşa, Reyhan Sk., 35980 Dikili/İzmir
Telefon : 444 3 519
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://dikilidh.saglik.gov.tr/

FOÇA HASTANELERİ

Foça Devlet Hastanesi

İzmir Foça ilçesi sınırları içerisinde yer alan Foça Devlet Hastanesi, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 2,8 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Atatürk, Çam Sokak No : 7, 35680 Foça/İzmir
Telefon : (0232) 812 42 15
Konum : Tıklayın
Web adresi :

GAZİEMİR HASTANELERİ

Gaziemir Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesi

İzmir Gaziemir ilçesi sınırları içerisinde yer alan Gaziemir Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesi, Tam Teşekküllü Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,1 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Sevgi, Nevvar Salih İşgören Cd. No:16, 35410 Gaziemir/İzmir
Telefon : (0232) 290 93 01
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://gaziemirdh.saglik.gov.tr/

URLA HASTANELERİ

Urla Devlet Hastanesi Güzelbahçe Polikliniği

İzmir Güzelbahçe ilçesi sınırları içerisinde yer alan Urla Devlet Hastanesi Güzelbahçe Polikliniği, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,0 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Yalı, İstikbal Cd. No:49/A, 35310 Güzelbahçe/İzmir
Telefon :
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://www.guzelbahce.gov.tr/guzelbahce-semt-poliklinigi-acildi

KARABAĞLAR HASTANELERİ

Bozyaka Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

İzmir Karabağlar ilçesi sınırları içerisinde yer alan Bozyaka Eğitim Ve Araştırma Hastanesi, Tam Teşekküllü Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,1 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Bahar, Saim Çıkrıkçı Cd. No:59, 35170 Karabağlar/İzmir
Telefon : (0232) 250 50 50
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://bozyakaeah.saglik.gov.tr/

READ  Tire Gezilecek Yerler - Tire`ye Doyamazsın

İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi

İzmir Karabağlar ilçesi sınırları içerisinde yer alan İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Üniversite Hastanesi, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 2,9 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Basın Sitesi, Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 35360 Karabağlar/İzmir
Telefon : (0232) 243 43 43
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://izmirataturkeah.saglik.gov.tr/

T.C. Sağlık Bakanlığı Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi İsmet Yorgancılar Basın Sitesi Semt Polikliniği

İzmir Karabağlar ilçesi sınırları içerisinde yer alan T.C. Sağlık Bakanlığı Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi İsmet Yorgancılar Basın Sitesi Semt Polikliniği, Araştırma Vakfı, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 4,0 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Basın Sitesi, 250. Sk. No:50, 35150 Karabağlar/İzmir
Telefon : (0232) 232 50 07
Konum : Tıklayın
Web adresi :

T.C. Sağlık Bakanlığı İzmir Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Acil Servis

İzmir Karabağlar ilçesi sınırları içerisinde yer alan T.C. Sağlık Bakanlığı İzmir Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Acil Servis, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 2,2 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Basın Sitesi, Gazeteci Hasan Tahsin Cd. No:1, 35150 Karabağlar/İzmir
Telefon : (0232) 243 43 43
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://www.ikc.edu.tr/#Duyurular_Etkinlikler

Yeşilyurt Devlet Hastanesi

İzmir Karabağlar ilçesi sınırları içerisinde yer alan Yeşilyurt Devlet Hastanesi, Otobüs Durağı, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 2,0 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Basın Sitesi, 35150 Karabağlar/İzmir
Telefon :
Konum : Tıklayın
Web adresi :

İzmir Atatürk Eğitim Araştırma Hastanesi, Nöroloji Kliniği

İzmir Karabağlar ilçesi sınırları içerisinde yer alan İzmir Atatürk Eğitim Araştırma Hastanesi, Nöroloji Kliniği, Devlet Dairesi, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Basın Sitesi, 35150 Karabağlar/İzmir
Telefon :
Konum : Tıklayın
Web adresi :

Karabağlar Semt Polikliniği

İzmir Karabağlar ilçesi sınırları içerisinde yer alan Karabağlar Semt Polikliniği, Sağlık Ocağı, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,8 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Yunus Emre, 4025. Sk. 1-1 A, 35130 Karabağlar/İzmir
Telefon : (0232) 254 41 41
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://bozyakaeah.saglik.gov.tr/TR,109473/karabaglar-semt-poliklinigi.html

İzmir

İzmir Karabağlar ilçesi sınırları içerisinde yer alan İzmir, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Bahçelievler, Yeşilyurt Pazarı, 35150 Karabağlar/İzmir
Telefon : 0553 732 99 60
Konum : Tıklayın
Web adresi :

Yeşilyurt Devlet Hastanesi

İzmir Karabağlar ilçesi sınırları içerisinde yer alan Yeşilyurt Devlet Hastanesi, Otobüs Durağı, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 2,3 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Vatan, 35160 Karabağlar/İzmir
Telefon :
Konum : Tıklayın
Web adresi :

Hastane izmir

İzmir Karabağlar ilçesi sınırları içerisinde yer alan Hastane izmir, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 2,3 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Basın Sitesi, Atatürk Eğitim Hst. No:106, 35150 Karabağlar/İzmir
Telefon : 0553 112 52 83
Konum : Tıklayın
Web adresi :

Özel İzmir Doğa Tıp Merkezi

İzmir Karabağlar ilçesi sınırları içerisinde yer alan Özel İzmir Doğa Tıp Merkezi, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 4,0 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Basın Sitesi, İnönü Cd. 471/A, 35000 Karabağlar/İzmir
Telefon : (0232) 244 16 16
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://www.izmirdogatip.com/

İzmir Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Otoparkı

İzmir Karabağlar ilçesi sınırları içerisinde yer alan İzmir Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Otoparkı, Otopark, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 4,0 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Bahar, İzmir Eğitim Ve Araştırma Hst. İç Yolu, 35110 Karabağlar/İzmir
Telefon :
Konum : Tıklayın
Web adresi :

İzmir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterlikleri

İzmir Karabağlar ilçesi sınırları içerisinde yer alan İzmir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterlikleri, Kurumsal Ofis, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 4,8 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Poligon, 123/11. Sk. No:6, 35140 Karabağlar/İzmir
Telefon : (0232) 232 32 32
Konum : Tıklayın
Web adresi :

KARABURUN HASTANELERİ

Karaburun İlçe Devlet Hastanesi

İzmir Karaburun ilçesi sınırları içerisinde yer alan Karaburun İlçe Devlet Hastanesi, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 2,9 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: İskele, Kepez Cd. no:26, 35960 Karaburun/İzmir
Telefon : (0232) 731 35 00
Konum : Tıklayın
Web adresi :

KEMALPAŞA HASTANELERİ

Kemalpaşa Devlet Hastanesi

İzmir Kemalpaşa ilçesi sınırları içerisinde yer alan Kemalpaşa Devlet Hastanesi, Devlet Hastanesi, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 2,4 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Sekiz Eylül Mh., KIROVASI KÜME BULVARI /8/1 SK, 35730 Kemalpaşa/İzmir
Telefon : (0232) 878 75 75
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://kemalpasadh.saglik.gov.tr/

KINIK HASTANELERİ

KINIK DEVLET HASTANESİ

İzmir Kınık ilçesi sınırları içerisinde yer alan KINIK DEVLET HASTANESİ, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,8 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Poyracık, Soma Cd No:24, 35990 Kınık/İzmir
Telefon : (0232) 687 11 82
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://kinikdh.saglik.gov.tr/

KİRAZ HASTANELERİ

Kiraz Devlet Hastanesi

İzmir Kiraz ilçesi sınırları içerisinde yer alan Kiraz Devlet Hastanesi, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 2,7 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Cumhuriyet Mah, Atatürk Bulvarı Kubilay Sk No:9, 35890 Kiraz/İzmir
Telefon : (0232) 572 30 23
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://kirazdh.saglik.gov.tr/

Alsancak Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesi

İzmir Konak ilçesi sınırları içerisinde yer alan Alsancak Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesi, Tam Teşekküllü Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,3 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Alsancak, Ali Çetinkaya Blv No:26, 35220 Konak/İzmir
Telefon : (0232) 463 64 65
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://alsancakdh.saglik.gov.tr/

İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi

İzmir Konak ilçesi sınırları içerisinde yer alan İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi, Tam Teşekküllü Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 4,2 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Yenişehir, Gaziler Cd No:315, 35170 Konak/İzmir
Telefon : (0232) 293 80 00
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://esrefpasahastanesi.izmir.bel.tr/

Tepecik Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

İzmir Konak ilçesi sınırları içerisinde yer alan Tepecik Eğitim Ve Araştırma Hastanesi, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 2,9 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Yenişehir, Gaziler Cd No:468, 35020 Konak/İzmir
Telefon : (0232) 469 69 69
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://tepecikeah.saglik.gov.tr/

Alsancak N.S.I Devlet Hastanesi

İzmir Konak ilçesi sınırları içerisinde yer alan Alsancak N.S.I Devlet Hastanesi, Devlet Dairesi, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 4,5 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Sümer, 451. Sk. No:2, 35260 Konak/İzmir
Telefon : (0232) 489 09 09
Konum : Tıklayın
Web adresi :

Konak Semt Polikliniği Nevvar Salih işgören Zemin Hastane

İzmir Konak ilçesi sınırları içerisinde yer alan Konak Semt Polikliniği Nevvar Salih işgören Zemin Hastane, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 1,0 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Sümer, 451. Sk., 35260 Konak/İzmir
Telefon :
Konum : Tıklayın
Web adresi :

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Dr. Suat Seren Göğüs Hastalıkları ve Cerrahisi Eğitim Araştırma Hastanesi

İzmir Konak ilçesi sınırları içerisinde yer alan Sağlık Bilimleri Üniversitesi Dr. Suat Seren Göğüs Hastalıkları ve Cerrahisi Eğitim Araştırma Hastanesi, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,9 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Yenişehir, Gaziler Cd No:331 D:28, 35170 Konak/İzmir
Telefon : (0232) 433 33 33
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://izmirgoguseah.saglik.gov.tr/

KONAK DİŞ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

İzmir Konak ilçesi sınırları içerisinde yer alan KONAK DİŞ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,0 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Akıncı, 35240 Konak/İzmir
Telefon :
Konum : Tıklayın
Web adresi :

Tepecik Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Ek Arşiv Binası

İzmir Konak ilçesi sınırları içerisinde yer alan Tepecik Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Ek Arşiv Binası, Devlet Hastanesi, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Yenişehir, 1248. Sk. No: 22, 35170 Konak/İzmir
Telefon :
Konum : Tıklayın
Web adresi :

İzmir Eğitim Diş Hastanesi

İzmir Konak ilçesi sınırları içerisinde yer alan İzmir Eğitim Diş Hastanesi, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,0 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Fevzi Paşa bulvarı akıncı mah.No:172/2, Basmane Garı, 35160 Konak/İzmir
Telefon : (0232) 441 81 81
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://izmiredh.saglik.gov.tr/

READ  Dikili'de Gezilecek Yerler

Süleyman Taştekin Semt Polikliniği

İzmir Konak ilçesi sınırları içerisinde yer alan Süleyman Taştekin Semt Polikliniği, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 4,3 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Selçuk, Eşrefpaşa Cd. No:270, 35240 Konak/İzmir
Telefon : (0232) 261 85 85
Konum : Tıklayın
Web adresi :

Konak Semt Polikliniği

İzmir Konak ilçesi sınırları içerisinde yer alan Konak Semt Polikliniği, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,9 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Konak, sumer No:5 D:453, 35260 Konak/İzmir
Telefon : (0232) 489 09 09
Konum : Tıklayın
Web adresi :

Tepecik Devlet

İzmir Konak ilçesi sınırları içerisinde yer alan Tepecik Devlet, , kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Güney, 1140/1. Sk. No : 1, 35180 Konak/İzmir
Telefon :
Konum : Tıklayın
Web adresi :

T.C. Sağlık Bakanlığı İzmir Alsancak Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

İzmir Konak ilçesi sınırları içerisinde yer alan T.C. Sağlık Bakanlığı İzmir Alsancak Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi, Diş Kliniği, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,3 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Alsancak, 1474. Sk. No:6, 35220 Konak/İzmir
Telefon : 444 3 541
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://alsancakadsm.saglik.gov.tr/

İzmir Göğüs Hastanesi

İzmir Konak ilçesi sınırları içerisinde yer alan İzmir Göğüs Hastanesi, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 5,0 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Yenişehir, Gaziler Cd No: 331, 35170 Konak/İzmir
Telefon :
Konum : Tıklayın
Web adresi :

İzmir Atatürk Eğitim Araştırma Hastanesi, Nöroloji Kliniği

İzmir Konak ilçesi sınırları içerisinde yer alan İzmir Atatürk Eğitim Araştırma Hastanesi, Nöroloji Kliniği, Özel Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 2,9 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Oğuzlar, Gaziler Cd No:155, 35230 Konak/İzmir
Telefon : (0232) 483 31 31
Konum : Tıklayın
Web adresi :

S.B.Ü Dr. Behçet Uz Çocuk Hastalıkları Ve Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

İzmir Konak ilçesi sınırları içerisinde yer alan S.B.Ü Dr. Behçet Uz Çocuk Hastalıkları Ve Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,2 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: İsmet Kaptan Mh, Sezer Doğan Sokağı No:11, 35210 Konak/İzmir
Telefon : (0232) 411 60 00
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://behcetuzch.saglik.gov.tr/

Alsancak Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesi

İzmir Konak ilçesi sınırları içerisinde yer alan Alsancak Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesi, , kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Kültür, 1438. Sk., 35220 Konak/İzmir
Telefon :
Konum : Tıklayın
Web adresi :

Ali Resmi Erüçman

İzmir Konak ilçesi sınırları içerisinde yer alan Ali Resmi Erüçman, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 5,0 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Kültür, Ali Çetinkaya Blv No:26, 35220 Konak/İzmir
Telefon :
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://www.doktortakvimi.com/ali-resmi-erucman/kadin-hastaliklari-ve-dogum/konak

Tepecik Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Acil Servisi

İzmir Konak ilçesi sınırları içerisinde yer alan Tepecik Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Acil Servisi, Acil Servis, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 2,8 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Yenişehir, GÜNEY MAHALLESİ, 1140/1. Sk. NO : 1, Konak/İzmir
Telefon : (0232) 469 69 69
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://tepecikeah.saglik.gov.tr/

Alsancak Semt Polikliniği

İzmir Konak ilçesi sınırları içerisinde yer alan Alsancak Semt Polikliniği, Sağlık Ocağı, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 5,0 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Alsancak, Şevket Özçelik Sk. No:33, 35220 Konak/İzmir
Telefon :
Konum : Tıklayın
Web adresi :

Hatay Hizmet Binası (Eski Asker Hastanesi)

İzmir Konak ilçesi sınırları içerisinde yer alan Hatay Hizmet Binası (Eski Asker Hastanesi), Hastane Birimi, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,5 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Murat Reis Mahallesi İnönü Caddesi &, 269. Sk. No: 102, 35280 Konak
Telefon : (0232) 262 55 55
Konum : Tıklayın
Web adresi :

Çınarlı Diş Hastanesi

İzmir Konak ilçesi sınırları içerisinde yer alan Çınarlı Diş Hastanesi, Diş Kliniği, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,2 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Çınarlı, 2800. Sk. No:4 D:1, 35170 Konak/İzmir
Telefon :
Konum : Tıklayın
Web adresi :

İZMİR EĞİTİM DİŞ HASTANESİ (ACİL SERVİS)

İzmir Konak ilçesi sınırları içerisinde yer alan İZMİR EĞİTİM DİŞ HASTANESİ (ACİL SERVİS), Diş Kliniği, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 1,7 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Akıncı, Fevzi Paşa Blv 174 D, 35240 Konak/İzmir
Telefon :
Konum : Tıklayın
Web adresi :

Devlet Hastanesi Otobüs Durağı

İzmir Konak ilçesi sınırları içerisinde yer alan Devlet Hastanesi Otobüs Durağı, Otobüs Durağı, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 5,0 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Kültür, Altay Myd., 35220 Konak/İzmir
Telefon :
Konum : Tıklayın
Web adresi :

Alsancak Doğum Hastanesi

İzmir Konak ilçesi sınırları içerisinde yer alan Alsancak Doğum Hastanesi, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 5,0 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Kültür, Cumhuriyet Blv No:185, 35220 Konak/İzmir
Telefon :
Konum : Tıklayın
Web adresi :

Özel Su Hospital

İzmir Konak ilçesi sınırları içerisinde yer alan Özel Su Hospital, Özel Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 4,0 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Kahramanlar, 1397. Sk. No:1, 35230 Konak/İzmir
Telefon : (0232) 488 24 88
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://www.ozelsuhospital.com/

Özel Gözde İzmir Hastanesi

İzmir Konak ilçesi sınırları içerisinde yer alan Özel Gözde İzmir Hastanesi, Tam Teşekküllü Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,4 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Yenişehir, Gaziler Cd No:353/4, 35170 Konak/İzmir
Telefon : (0232) 977 77 34
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://www.gozdehastanesi.com.tr/

Kadın Hastalıkları Ve Doğum

İzmir Konak ilçesi sınırları içerisinde yer alan Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Alsancak, 1436. Sk. No:6, 35220 Konak/İzmir
Telefon :
Konum : Tıklayın
Web adresi :

Dünyagöz İzmir Hastanesi

İzmir Konak ilçesi sınırları içerisinde yer alan Dünyagöz İzmir Hastanesi, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 4,8 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Alsancak, Ali Çetinkaya Blv No:79, 35220 Konak/İzmir
Telefon : (0212) 413 79 73
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://www.dunyagoz.com/tr

Bornova Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

İzmir Konak ilçesi sınırları içerisinde yer alan Bornova Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi, Diş Kliniği, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,3 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Mersinli Mh., 2800. Sk. No:2, 35110 Çınarlı / Konak/Konak/İzmir
Telefon : (0232) 435 70 73
Konum : Tıklayın
Web adresi :

Diş Eğitim Hastanesi

İzmir Konak ilçesi sınırları içerisinde yer alan Diş Eğitim Hastanesi, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,0 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: fevzi paşa bulvarı fettah mahallesi no: 172/2, Basmane Garı, 35240 Konak
Telefon :
Konum : Tıklayın
Web adresi :

Özel Sağlık Hastanesi İzmir

İzmir Konak ilçesi sınırları içerisinde yer alan Özel Sağlık Hastanesi İzmir, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 4,3 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Mimar Sinan, Işılay Saygın Sokağı no:23, 35000 Konak/İzmir
Telefon : (0232) 977 77 33
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://www.ozelsaglikhastanesi.com/

Alsancak Devlet Hastanesi

İzmir Konak ilçesi sınırları içerisinde yer alan Alsancak Devlet Hastanesi, Otobüs Durağı, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Kültür, 35220 Konak/İzmir
Telefon :
Konum : Tıklayın
Web adresi :

Özel Çınarlı Hastanesi

İzmir Konak ilçesi sınırları içerisinde yer alan Özel Çınarlı Hastanesi, Özel Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,7 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Çınarlı, Anadolu Cd. No:14, 35110 Konak/İzmir
Telefon : (0232) 462 27 27
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://www.ozelcinarlihastanesi.com/

Eğitim Hastanesi

İzmir Konak ilçesi sınırları içerisinde yer alan Eğitim Hastanesi, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Akıncı, Fevzi Paşa Blv No: 172/2, 35240 Konak/İzmir
Telefon :
Konum : Tıklayın
Web adresi :

İzmir Gaziemir Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesi Özdere Semt Polikliniği

İzmir Menderes ilçesi sınırları içerisinde yer alan İzmir Gaziemir Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesi Özdere Semt Polikliniği, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 2,4 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Çukuraltı Mh, Mustafa Kemal Paşa Blv 108E, 35495 Menderes/İzmir
Telefon : (0232) 797 59 54
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://gaziemirdh.saglik.gov.tr/

Menemen Devlet Hastanesi

İzmir Menemen ilçesi sınırları içerisinde yer alan Menemen Devlet Hastanesi, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,1 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Uğur Mumcu, 1249. Sk. No:11, 35660 Menemen/İzmir
Telefon : (0232) 832 58 59
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://menemendh.saglik.gov.tr/

Sada Hastanesi

İzmir Menemen ilçesi sınırları içerisinde yer alan Sada Hastanesi, Özel Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 4,1 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Esatpaşa, İzmir-Çanakkale Asfaltı Cd. Üzeri D:No:2 D:1, 35550 Menemen/İzmir
Telefon : (0232) 832 99 00
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://www.sadahastanesi.com/tr/

Menemen Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

İzmir Menemen ilçesi sınırları içerisinde yer alan Menemen Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 2,9 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Kasımpaşa, Atatürk Cd. No:1, 35660 Menemen/İzmir
Telefon : (0232) 832 12 13
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://menemenadsm.saglik.gov.tr/TR,98955/iletisim.html

İzmir Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Narlıdere Semt Polikliniği

İzmir Narlıdere ilçesi sınırları içerisinde yer alan İzmir Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Narlıdere Semt Polikliniği, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,7 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Çamtepe Mh., Mithat Paşa Cad., 35320 Narlıdere/İzmir
Telefon : (0232) 239 29 29
Konum : Tıklayın
Web adresi :

Ödemiş Devlet Hastanesi

İzmir Ödemiş ilçesi sınırları içerisinde yer alan Ödemiş Devlet Hastanesi, Devlet Hastanesi, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,6 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Zafer, Ortaç Sk. No:10, 35750 Ödemiş/İzmir
Telefon : (0232) 544 51 13
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://odemisdh.saglik.gov.tr/

Seferihisar Necat Hepkon Devlet Hastanesi

İzmir Seferihisar ilçesi sınırları içerisinde yer alan Seferihisar Necat Hepkon Devlet Hastanesi, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 2,8 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Turabiye, 35460 Seferihisar/İzmir
Telefon : (0232) 743 20 10
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://seferihisardh.saglik.gov.tr/

Selçuk Devlet Hastanesi

İzmir Selçuk ilçesi sınırları içerisinde yer alan Selçuk Devlet Hastanesi, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,4 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Atatürk Mah, Dr. Sabri Yayla Blv., 35920 Selçuk/İzmir
Telefon : (0232) 892 70 36
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://selcukdh.saglik.gov.tr/

Tire Devlet Hastanesi

İzmir Tire ilçesi sınırları içerisinde yer alan Tire Devlet Hastanesi, Devlet Hastanesi, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,5 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Atatürk, İnönü Blv. No:1, 35900 Tire/İzmir
Telefon : (0232) 512 15 22
Konum : Tıklayın
Web adresi :

Torbalı Devlet Hastanesi

İzmir Torbalı ilçesi sınırları içerisinde yer alan Torbalı Devlet Hastanesi, Devlet Hastanesi, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 2,7 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Yedi Eylül, İzmir Aydın Cd. No:81, 35860 Torbalı/İzmir
Telefon : (0232) 856 03 42
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://torbalidh.saglik.gov.tr/

URLA DEVLET HASTANESİ

İzmir Urla ilçesi sınırları içerisinde yer alan URLA DEVLET HASTANESİ, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,5 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Torasan, Özbek Yolu Cd. No:15, 35430 Urla/İzmir
Telefon : (0232) 752 10 04
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://urladh.saglik.gov.tr/

Ayrıca İzmir’de Gezilecek Yerler Listemize de Göz Atabilirsiniz

Benzer Görülmesi Gereken Yerler

Urla Gezilecek Güzel Yerler Var!

Gezicini

Torbalı Gezilecek Yerler

Gezicini

Tire Gezilecek Yerler – Tire`ye Doyamazsın

Gezicini

Sığacık Gezilecek Yerler : Ruhunuzu Açacak Gezi Planı

Gezicini

Şirince Gezilecek Yerler | Ege Bölgesinin En Önemli Ziyaret Yerlerinden

Gezicini

Selçuk Gezilecek Yerler : Muhteşem Yerler Listesi !

Gezicini

Seferihisar Gezilecek Yerler | Muhteşem Yerler Listesi !

Gezicini

Özdere Gezilecek Yerler

Gezicini

Ödemiş Gezilecek Yerler | En İyi Yerler Listesi

Gezicini

Yorum Yaz