Image default
Karşıyaka

Bostanlı Sahili : İzmir’in En Sakin Sahili

Bostanlı Sahili İzmir’in en hoş sahil semtlerinden birisi olarak kabul edilen Bostanlı’da gezilecek yerler konusunda oldukça zengin seçenekler var. Özellikle de son dönemlerdeki yapılanma çalışmaları da göz önüne alındığında bu alanda keşfedilmeyi bekleyen pek çok güzel nokta olduğunu da kesinlikle unutmamalısınız.

"<yoastmark

İzmir’in en güzel ve en sakin sahili olan Bostanlı’daki kordon, şehrin kalabalığından uzaklaşıp sakin kalabilmeniz açısından gerçekten de tercih edilirliği yüksek bir konumda. Karşıyaka Gezilecek Yerler Birçok kafe ve lokantaya da ev sahipliği yapan Bostanlı’da özellikle de sevinç pastanesi adını tüm Türkiye’de duyuran işletmeler arasında yer edinmektedir. Her yıl balık festivaline de ev sahipliği yapan bu bölgede yüzlerce kilo balık dağıtımı da yapılmaktadır.

Ulaşım açısından da avantajlı bir konuma sahip olan Bostanlı’ya İZBAN kullanarak gitmek mümkündür. Bunun dışında Karşıyaka sahilden binerek de Bostanlı iskelesine ulaşım sağlayabilirsiniz. Karşıyaka Bostanlı Sahili Tramvayla da ulaşımı mümkün hale getiren İzmir belediyesi Bostanlı sahiline ulaşım her zaman güçlü bir konumda tutmaktadır. Bu kapsamda da özel bir yaz akşamında hoş vakitler geçirebilmek adına da Bostanlı sahili muhakkak tercih edilmelidir.

"karşıyaka

 

Bostanlı Günbatımı Seyir Terası

Bunun dışında İzmir’de gerçekten de gezilecek birçok nokta olduğunu bilmelisiniz. izmir gezilecek yerler  Karşıyaka Sahili Bu kapsamda da İzmir’de gezeceğiniz yerler listenize Bostanlı Karşıyaka Sahili’ni muhakkak üst sıralara yerleştirmeli ve bu şehre geldiğiniz an itibariyle de mutlaka bu bölgeyi görmek adına kendinize bir zaman ayırmalısınız.

 

Bosyanlı`ya Yakın Gidilecek Yerler

READ  Mavişehir'de Gezilecek Yerler

Benzer Görülmesi Gereken Yerler

Mavişehir’de Gezilecek Yerler

Gezicini

Karşıyaka Yalı’da Ne Yapılır ?

Gezicini

Karşıyaka Nergiz : Sosyete Mahallesi

Gezicini

Karşıyaka Kafeleri : Karşıyaka’daki En İyi Kafeler

Gezicini

Karşıyaka Gezilecek Yerler : Muhteşem Yerler Listesi !

Gezicini

Karşıyaka Gece Hayatı : Disko ve Barları

Gezicini

Karşıyaka Çarşı’da Ne Yapılır?

Gezicini

İzmir Karşıyaka Döviz Büroları

Gezicini

İzmir Karagöl Tabiat Parkı

Gezicini

2 Yorumlar

Batıkan Yolcu 27 Temmuz 2019 at 15:31

Karşıyaka ve Bostanlı , İzmir’in en efsanevi semtleridir. Eğlence, dostluk, müzik, hüzün, kardeşlik, sessizlik, manzara, aşk, yalnızlık, hepsini buradan edinebilir vede yaşayabilirsiniz. .

Cevapla
Kskli 2 Ekim 2020 at 12:42

bostanlı evsane bir yer ve elit insanların olduğu güzel yerlerden birisidir.

Cevapla

Yorum Yaz