Image default
Gece Hayatı İzmir Karşıyaka

Karşıyaka Gece Hayatı : Disko ve Barları

Karşıyaka Gece Hayatı : Disko ve Barları

Karşıyaka Gece Hayatı : Disko ve Barları
Karşıyaka Gece Hayatı : Disko ve Barları

İzmir Körfezinin iki yakasından birisini oluşturan Karşıyaka ilçesi, günün 24 saati canlılığını korur. Karşıyaka’da gündüz olduğu gibi gece hayatı da dolu dolu geçer. İzmir körfezinin o eşsiz manzarası ile sahil boyu uzanan lüks et ve balık restoranları, müzikholler, birahaneler, meyhaneler, barlar, diskolar, kafeler adeta iç içe geçmiş gibidir. Karşıyaka gece hayatı ziyaretçilerini ve sakinlerini, adeta büyülü bir atmosferin içine çeker.

Şehrin parıltılı ışıkları ile körfezin maviliğinin birleştiği sahil boyu, her yaştan insanlarla dolup taşar.

Karşıyaka Gece Hayatı
Karşıyaka Gece Hayatı

Karşıyaka Diskoları

Akşamın ilk saatlerinde başlayan eğlencenin, gecenin büyülü havasına bıraktığı diskolar, Karşıyaka’da her mevsim dolup taşar.

  • 1-Keyff Canlı Fasıl; Tuna Mahallesi Yalı Caddesi No.35 Vapur iskelesi
  • 2-Piero Cafe Bar; Bostanlı Mahallesi 1807. Sokak No.21/B
  • 3-Vona Meyhane; Bostanlı Mahallesi 1807. Sokak No.21/A
  • 4-Dante Cafe-Bar; Aksoy Mahallesi Yalı Caddesi No.55 Nikah Sarayı Yanı
  • 5-Blacjack; Bostanlı Mahallesi Cemal Gürsel Caddesi No.470/D-1
  • 6-Maymoon 35; Donanmacı Mahallesi Yalı Caddesi No.376
  • 7-Efes Corner; Donanmacı Mahallesi Yalı Caddesi 1738. Sokak No.2/D-1

Sıcak, soğuk atıştırmalıkların yanında, hoş sohbetlerin yapılıp, müzik eşliğinde doya doya dans edilecek mekanlardan sadece birkaç tanesi. Karşıyaka Barları

Karşıyaka Diskoları
Karşıyaka Diskoları

Karşıyaka Robin’s Hood Lounge

Karşıyaka Bostanlı Mahallesinde, gençlerin ilgi gösterdiği mekanlardandır. Kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği seçenekleri bulunan mekan, sıcak, soğuk içecekler ve alkol sunumu vardır. Mekan hafta sonları genç grupların etkinlik düzenlemesinde olanak verir. Gezilecek Yerler Fiyatlandırma bakımından, her bütçeye uygundur. Mutfağı zengin nadide yerlerdendir. Karşıyaka Diskoları

READ  Karşıyaka Gezilecek Yerler : Muhteşem Yerler Listesi !
Robin's Hood Lounge
Robin’s Hood Lounge

Karşıyaka Öküz Bar

Bostanlı Mahallesi Cemal Gürsel Caddesi üzerinde tercih edilecek yerlerdendir. Genç gruplara hitabeden mekan, bir çok konsept ve partiler düzenler. Sabahın ilk saatlerine kadar ziyaretçileri sıkılmadan eğlencenin tadına varır. Fiyat olarak, üst gelir seviyesine hitap eden mekanlardandır.

Karşıyaka Öküz Bar
Karşıyaka Öküz Bar

Karşıyaka Mösyö Sebastian

Bostanlı Cemal Gürsel Caddesinde faaliyet gösterir. Her yaştan ziyaretçileri bulunur. Canlı müzik eşliğinde, mangalda et keyfi yaşanabilecek mekanlardan. Arkadaş grupları ile oturup yemek yedikten sonra, içkileri yudumlarken hoş sohbet edilebilecek nadide yerlerdendir. Ocak başında keyifli saatler geçirmek için rezervasyon yaptırılması önerilir. Dezavantajı mekan darlığı, ancak güler yüzlü personeli bu açığı kapatmakta.

Mösyö Sebastian
Mösyö Sebastian

Karşıyaka Löwe Club Bostanlı

Cemal Gürsel Caddesi sahilde yer alır. Hafta sonları oldukça yoğun olur. Müşteri memnuniyeti yüksek eğlence yerlerindendir. Haftanın belirli günleri canlı müzik sunumu yapılan mekanda, sıcak, soğuk içecekler, alkol sunumu yapılmaktadır.

Löwe Club Bostanlı
Löwe Club Bostanlı

Karşıyaka 1040 Mavişehir

Mavişehir Mahallesi, Yaşam İş Merkezi içerisinde yer alan gece kulübüdür. Müşteri konforu ön plana çıkartılmış mekanda hafta sonları yoğunluk görülür. Her hafta Çarşamba, Cuma, Cumartesi günleri 23.00 da başlayan eğlenceler, sabahın ilk ışıklarına kadar sürer. Ünlü şarkıcılar ve DJ’lerin sahne almaktadır. Eğlence konsepti geniş olan mekanda, alkol fiyatlarının yüksek olması dezavantaj olarak görülürken, konforlu ortamı sayesinde ve müşteri memnuniyetini ön plana çıkartarak, avantaj sağlamış nadide mekanlardan.

1040 Mavişehir
1040 Mavişehir

Karşıyaka Tren Resto ve Bar

Bostanlı Mahallesinin faaliyet gösteren, Karşıyaka’nın nadide gece kulüplerindendir. Haftanın her günü eğlenceli mekanlardandır. Müşterilerine sabah kahvaltı, öğlen zengin menü, akşam sıcak ve soğuk içeceklerin yanında alkol sunumu yapar. İzmir Gece Hayatı Grupların organizasyon düzenleyip, doya doya eğleneceği ortam sağlar. Dilerse büyük gruplar için mekanı kiralama imkanı da sunar.

READ  Bayraklı Gezilecek Yerler

Güler yüzlü barmenleri, özel kokteylleri ile müşteri devamlılığı sağlamakta. Türkiye’nin sayılı DJ’leri ve profesyonel ekibi ile her yaş grubuna hitap etmekte.

Tren Resto ve Bar
Tren Resto ve Bar

Karşıyaka Bindokuzyüzoniki

İsmini Dünya Karşıyakalılar Günü’nden almıştır. Bostanlı Cemal Gürsel Caddesinde yer alan mekan, loş ışıklar altında sakura ağaçları ile dekore edilmiştir. Karşıyaka’da eğlenmek hoşça vakit geçirmek isteyenlerin, mutlaka uğraması gereken mekanlardan. Türk mutfağı, Dünya Mutfağı, Anadolu Mutfağı ile zengin yemek menüsü bulunur. Şarap çeşitliliği, kokteyl çeşitliliği ile bilinen yerlerdendir. Her yaş grubundan misafirleri ağırlamakta. Mekanın İzmirliler ve Karşıyakalı olanlar için önemli bir yeri vardır.

Bindokuzyüzoniki
Bindokuzyüzoniki

Karşıyaka Mavra  

Bostanlı semtinde yer alan Mavra, Karşıyaka’nın en popüler balık restoranları arasında yer alır. Kendine özgü atmosferi, şık dekorasyonu ve kendine özgü lezzetli menüleri ile müşterilerinin beğeni kazanmıştır. Mutfağında balık ve deniz ürünlerine ağırlık vermektedir. Şevketi bostan, balkan biberi, enginar kalbi gibi birçok meze seçenekleri sunar.

Karşıyaka Mavra
Karşıyaka Mavra

Gece hayatı Deniz ürünleri dışında etli menülerde oldukça fazladır. Özellikle çoban kavurması en fazla tercih edilen menüleri arasındadır. 11.00 -01.00 saatleri arası hizmet veren mekan, sıcak, sıcak içeceklerinin yanında alkollü içecek çeşitleri de oldukça fazladır. İki kişilik akşam yemeği, ortalama 300 TL gibi bir fiyatla yenilebilir.

Yakın Çevrede Keşfedilecek Yerler

 

Benzer Görülmesi Gereken Yerler

Yalova Gece Hayatı – Disko Barları

Gezicini

Urla Gezilecek Güzel Yerler Var!

Gezicini

Ukrayna Gece Hayatı Disko Barları

Gezicini

Torbalı Gezilecek Yerler

Gezicini

Tire Gezilecek Yerler – Tire`ye Doyamazsın

Gezicini

Sığacık Gezilecek Yerler : Ruhunuzu Açacak Gezi Planı

Gezicini

Şirince Gezilecek Yerler | Ege Bölgesinin En Önemli Ziyaret Yerlerinden

Gezicini

Selçuk Gezilecek Yerler : Muhteşem Yerler Listesi !

Gezicini

Seferihisar Gezilecek Yerler | Muhteşem Yerler Listesi !

Gezicini

Yorum Yaz