Image default
Çeşme Gece Hayatı İzmir

Alaçatı Gece Hayatı – Disko Barları

Alaçatı Gece Hayatı – Disko Barları

Alaçatı, İzmir ilinin bir ilçesidir. Akdeniz bölgesindeki yerleri tercih etmeyen kişilerin tatil için geldiği ilk yerlerden birisi de burasıdır. Dar sokakları, farklı evleri ve denizi ile oldukça ünlü bir tatil yeri olan Alaçatı’da sizde 1 haftalık keyif dolu bir tatil yapabilirsiniz. İlçe, Çeşme sınırlarında yer alan bir bölgeyi kapsamaktadır.

Sevdiklerinizle güzel bir tatil yapmak için şahane mekânların yer aldığı bir bölge arıyorsanız, Alaçatı’yı tercih edebilirsiniz. Alaçatı, yalnızca tatil ve denizi ile değil gece hayatı ile de meşhurdur. Bu ilçede tatil yapanların en çok sevdiği ayrıcalığı ise gece hayatıdır. Alaçatı’da gece hayatı, disko, bar ve gece kulüpleri ile oldukça renklidir. Burada geçireceğiniz her gün ve her geceyi çok sevecek, buraya hayran kalacaksınız.

Rise’N Shine Alaçatı Beach
Rise’N Shine Alaçatı Beach

Alaçatı Disko ve Barlar

Alaçatı, Ege bölgesinde bulunan en ünlü tatil yerlerindendir. Burada yapılan tatil ile birlikte ilgiyi çeken bir diğer ayrıcalık da gece hayatının lükslüğüdür. Işıklı, renkli sokakları ve birbirinden lüks gece kulüplerinin bulunduğu Alaçatı’da vakit geçirmeyi çok seveceksiniz. Çeşme Gezilecek Yerler Alaçatı Gece Hayatı – Disco Barları Burada disko, bar ve canlı müzik eğlenceleri bulunuyor. Keyif dolu, eğlenceli bir tatil geçirmek istiyorsanız, Alaçatı’yı kesinlikle ziyaret etmelisiniz.

Tektekçi
Tektekçi

Tektekçi Alaçatı

Alaçatı, gece hayatı ve tatiliyle oldukça meşhur bir yerdir. Akdeniz tatilini tercih etmeyenlerin çoğunlukla seçim yaptığı Alaçatı da eğlenmek için birçok sayıda bar, gece kulübü, disko vardır. Bu eğlence kulüplerinden biri de Tektekçi gece kulübüdür.

Bu mekân canlı müziğinde yapıldığı harika bir ortamdır. Gece hayatının aktif olduğu bu kulüp, ünlü şarkıcılarında çıktığı bir kulüptür. Alaçatı Gece Hayatı – Disko Barları Zeynep bastık ve daha başka şarkıcıların çıktığı bu gece kulübü, 10.00 -04.00 arası açıktır. Belirli saatler arasında gidebileceğiniz bu mekânda 100-150 TL gibi ücretler ile eğlenebilirsiniz.

Göz Lounge Beach
Göz Lounge Beach

Göz Lounge

Alaçatı, denizi ve kumu ile oldukça güzel plajlara sahiptir. Çılgınca eğlenebileceğiniz gece kulüplerinin ve mekânlarının da bulunduğu Alaçatı, ziyaretçilerinin büyük ilgisini çekiyor. Alaçatı Gezilecek Yerler Alaçatı Gece Hayatı – Disco Barları Geceleri takılabileceğiniz ve kokteyl içebileceğiniz bu gece mekânlarından biri de Goz Lounge’dir. Bu kulüp, müzikte dinleyebileceğiniz nezih bir mekândır. Tasarım ve rengi ile çok seveceğiniz bu mekâna Alaçatı’da iken mutlaka uğramalısınız.

 

Kafepi Beach Club
Kafepi Beach Club

Kafepi Beach Club

Alaçatı, gece hayatıyla renkli ve oldukça muhteşem bir yerdir. Canlı müziklerin ve eğlencelerin yapıldığı Alaçatı gece hayatı sizi çok etkileyecek. Alaçatı Barları Arasında Burada geçireceğiniz her gecede gezdiğiniz tüm mekânlara hayran kalacaksınız. Kafepi Beach Club Alaçatı’da hayran kalacağınız bu mekân ve kulüplerden biri de Cafepi Beach Club’tır. Bu kulüp, denize yakın olması ile gündüzde vakit geçirebileceğiniz bir mekândır. Şarkıcılarında çıktığı bu mekânda sizde vakit geçirebilir, doyasıya eğlenebilirsiniz. Alaçatı gece hayatı ve gece kulüplerinin eğlencesini dorukta yaşamak istiyorsanız, bu mekânı ziyaret edebilirsiniz.

Momo
Momo

Momo Alaçatı

Alaçatı’da gece hayatı, müzik ve eğlence gösterilerini kapsıyor. Burada yaşanan eğlenceler ile birlikte canlı performanslarda sergileniyor. Alaçatı gece hayatının yaşandığı bu mekânlardan biri de Momo Alaçatı’dır. Çeşme’nin en popüler mahallelerinden biri olan Hacımemiş’te bulunan bu mekân eğlenmek için oldukça güzel bir yerdir.

Mekânda ayrıca taş bir binada yer alıyor. Alaçatı diskoları arasında Burada yemek ve müzik ile keyif dolu saatler geçirebilirsiniz. Alaçatı Disko Barları  İtalyan menüsü ile lüks bir mekân olan Momo Alaçatı kulübünde gece saatlerinde ise Djperformansları başlıyor. Gece hayatının lüks bir şekilde yaşandığı bu mekânın açık olduğu saatler ise 19.30 ila 04.00 arasıdır. Burada satılan kokteyllerin fiyatları ise 40-55 TL arasında değişiyor.

Veranda
Veranda

Veranda Meyhane Alaçatı

Alaçatı, gece hayatıyla oldukça meşhurdur ve birbirinden güzel mekânlara sahiptir. Alaçatı barları ve gece kulüpleriyle oldukça popüler olan bu yerde vakit geçirmeyi sizde çok seveceksiniz.

Gece hayatının yaşandığı bu yerde bulunan mekânlardan biri ise veranda’dır. Alaçatı Clup Bu mekân gündüzleri plaj konsepti ile dikkat çekiyor. Geceleri de 80’ler ve 90’ların nostaljik müzikleri ile oldukça beğenilen bu mekânı, Alaçatı’da çok seveceksiniz.

Jun Bistro Pub
Jun Bistro Pub

Jun Bistro Pub

Alaçatı’da gece hayatının dorukta olması tüm tatil sevenlerin dikkatini cezbediyor. Muhteşem gösterilerin ve canlı performansların sergilendiği Alaçatı’nın bu mekânları son derece lüks yerlerdir. Alaçatı diskoları ile birlikte bölgede gece hayatının yaşandığı bu mekânlardan biri de Jul Bistro Pub’tur.

Bu mekân, canlı müzik sevenler için harika bir şekilde tasarlanmış mekânlar arasında yer alıyor. İzmir Alaçatı Disco Sevdikleriniz ile birlikte bu mekânda hem kokteyl içebilir, hem de müzik keyfi yapabilirsiniz.

Köyün Delisi
Köyün Delisi

Köyün Delisi

Ülkenin turizm ve tatil bölgelerinden biri olan Alaçatı, Ege’de yer alıyor. Masmavi denizi ve saf kumuyla keyifli bir tatil yapabileceğiniz Alaçatı’nın bu mekânları arasında Köyün delisi de yer alıyor. Mekân oldukça nezih bir mekândır ve tasarımı ilgi çekicidir.

Tasarımı, şıklığı ve eğlencesi ile muhteşem olan bu mekânlardan biri olan Köyün delisinde birbirinden farklı yemeklerin bulunduğu menüler vardır. Ege lezzetini doyasıya tadabileceğiniz bu mekânda, gece 23.00’da DJ performansı da bulunuyor. Alaçatı’da sevdikleriniz ile eğlenip, vakit geçirebileceğinizbu mekâna kesinlikle uğramalı ve burada yemek yiyip, müzik dinlemelisiniz.

 

Alaçatı`ya Yakın Gidilecek Yerler

Çeşme  Plajları ve Koyları

Benzer Görülmesi Gereken Yerler

Yoncaköy Sahili

Sinem

Yelki : Güzelbahçe Adeta Bir Tatil Beldesi

Sinem

Yedi Uyurlar Mağarası İzmir

Sinem

Urla Gezilecek Güzel Yerler Var!

Sinem

Ukrayna Gece Hayatı Disko Barları

Sinem

Torbalı Gezilecek Yerler

Sinem

Tire Gezilecek Yerler – Tire`ye Doyamazsın

Sinem

Tekke Plajı – Çeşme

Sinem

Sığacık Gezilecek Yerler

Sinem

2 Yorumlar

Atu B 4 Ağustos 2019 at 12:54

Alaçatı Shot Bar Bu sene bir kalite dokunuşu var mekana, Alaçatı Shot Bar`da bu sene daha iyi müzik ve daha keyifli zamanlar geçirebilirsiniz… ne yaptılarsa aynen devam etsinler mutlaka mekan için söylüyorum. Bir de çalışanlarını bir yere kaptırmasınlar mekanda, muhabbet burada onlarla güzel

Cevapla
Uğur Evren 26 Ekim 2019 at 11:31

Şehir dışından gelip hususi olarak Çeşme’ye sadece bu gec mekanına shot bar için bile gelinebilir mekanın adı Alaçatı Shot Bar. Ev yapımı shotlar dünya harikası denebilir arkadaşlar…. Kavunlu shot özellikle mutlaka içilmeli ve damla sakızlısından hemde, karadutlu shotlarıda sizler mutlaka asla es geçilmemeli diyebilirim…!

Cevapla

Yorum Yaz