Image default
Çeşme Kamp Alanları

Delikli Koy (Çeşme) Nerede Nasıl Gidilir?

Delikli Koy (Çeşme) Nerede Nasıl Gidilir? İzmir’in en gözde tatil bölgelerinden birisi olan Çeşme’de gizli kalmış bir cennet; Delikli Koyu…

Özellikle de biraz daha kafa dinlemek ve kalabalığın ötesinde deniz ile doğanın da keyfini çıkarabilmek adına bu koy gerçekten muazzam bir kaynak. Birkaç sene öncesine kadar çevrede yaşayanlar dışında kimselerin bilmediği Delikli Koyu, sessiz, sakin ve huzurlu bir tatil arama peşinde olanlar açısından ideal bir tercih.

Delikli Koy
Delikli Koy

Koyu özel kılan ve isminin de almasını sağlayan esas özellik de zaten doğal oluşum sonucunda ortaya çıkan kayalıklarıdır. Çeşme Gezilecek Yerler Koy, en çok da bu kayalıkların ortasında oluşan oyuklardan denize girmek adına tercih edilmektedir. Denizi berrak ve gerçekten de muazzam olan bu koyda kampçıların vakit geçirdiğini de görmüş olacaksınız.

Çeşme Delikli Koy
Çeşme Delikli Koy

Delikli Koyu’nun plajı ise diğer Çeşme plajlarına oranla çok daha sakin bir konumda. İzmir Çeşme Delikli Koy   Her ne kadar denizi çok daha soğuk olsa da, diğer plajlara göre daha temiz olduğunu da söyleyebiliriz.

İzmir Delikli Koy
İzmir Delikli Koy

Bol rüzgar alan ancak sert bir rüzgar konumuna da sahip olan Alaçatı Delikli Koyu içerisinde  hoş bir tatil düzenine geçiş gerçekleştirebilir, bu sayede de Çeşme’de var olan bu gizli cenneti de siz de keşfedebilirsiniz. Delikli Koy (Çeşme) Genel hatlarıyla çok hoş bir konum oluşturmakta olan Delikli Koyu’nun cazip gözüken bir diğer önemli özelliği de zaten bu plajın ücretsiz olup halka açık olmasıdır. Delikli Koy (Çeşme) Nerede Nasıl Gidilir?

çeşme alaçatı delikli koy
çeşme alaçatı delikli koy

 

Delikli Koy Kamp Hakkında Video

 

Delikli Koy Nerede Nasıl Gidilir ? Ulaşım ?

READ  Seferihisar'da Kamp Yapılacak Yerler

Delikli Koy Resim Galerisi

 

deliklikoy134deliklikoy13Delikli KoyDelikli Koy Kamp Alanı22323 1Delikli Koy Kamp Alanı2222 1Delikli Koy Kamp Alanı5 1Delikli Koy Kamp Alanı45 1Delikli Koy Kamp Alanı4Delikli Koy Kamp Alanı2Delikli Koy Kamp Alanı22323Delikli Koy Kamp Alanıgelin6Delikli Koy Kamp Alanı5Cesme Alacati DeliklikoyDelikli Koy14726040Master

 

Çeşme  Plajları ve Koyları

Benzer Görülmesi Gereken Yerler

Urla Kamp Alanları | Urla’da En Güzel Kamp Yerleri !

Gezicini

Ürkmez Doğanbey Kamp Alanları

Gezicini

Tekke Plajı – Çeşme

Gezicini

Seferihisar’da Kamp Yapılacak Yerler

Gezicini

Salda Gölü Nerede? Nasıl Gidilir ?

Gezicini

Sakarya Kamp Alanları : En Güzellerin Listesi

Gezicini

Pırlanta Plajı Çeşme

Gezicini

Paşalimanı Koyu – Çeşme

Gezicini

Mersin Kamp Alanları

Gezicini

16 Yorumlar

Fatos 31 Temmuz 2019 at 13:14

Deniz bir harika, tesis olmayan bir plaj sayılır, şemsiyesiz yiyeceksiz kesinlikle koya gitmeyin, gitseniz bile arada yiyecek satışı yapanlar gelebiliyor Delilkli Koya. Doğal güzelliği görülmeye değer bir yer mutlaka uğrayın, lütfen plajı terk ederken çöplerinizi de yanınızda götürün.

Cevapla
Nefes Tuti 12 Ağustos 2019 at 20:27

Yok böyle bir koy yaa resmen doğa harikası diyebilirim size.Dış çekim için inanılmaz bir yer arkadaşlar .Gidip görülesi yer ???

Cevapla
Sinem 14 Eylül 2019 at 12:13

Gündüzü ayrı bir güzel , buraların gecesi ayrı güzel , buraya gelince doğa ile baş başa.. daha hiç Tesis yok temel ihtiyaçları yanınıza mutlaka almanız gerekiyor gerisi burada huzur zaten , fakat sizde herkez gibi lütfen çöp bırakmayın doğa harikası olan yer bozulmasın bu koyun güzelliği !!

Cevapla
Nasibe 22 Ağustos 2021 at 00:00

Deliklikoy plajı ve temiz havası manzaraları gidip görülmeye değer bir yerdir huzurlu ortam sakin bir yerlerden biridir

Cevapla
Barış Geçmen 22 Ağustos 2021 at 00:09

Delikli koya nasıl gidileceği ile ilgili olarak son derece başarılı ve güzel bir yazı olmuş diyebilirim. Çok teşekkürler.

Cevapla
Ali deniz 22 Ağustos 2021 at 00:13

Delikli koy Türkiye’de ki en güzel nadir yerlerden biri, tam bir doğa harikası, delikli koy’un plajı da enfes. Tam tatil yapmalık yer çadırını alacam orada 1 hafta tatil yapacam en kısa zamanda mükemmel bir yer kıymetini bilelim ülkemizin.

Cevapla
Emrah Korkmaz 22 Ağustos 2021 at 12:41

Sakin Bir yer ve huzur arayanlar için Harika bir ailece tatil yapabilecek eşsiz bir yer Tam bir doğa harikası bir yer Çeşme Delikli koy

Cevapla
CengizEren 22 Ağustos 2021 at 13:47

Gerçekten İzmir’in sayılı güzelliklerinden biri. Gidip görülesi bir yer. Böyle bir doğal güzelliği daha fazla insanla buluşturduğunuz için teşekkürler.

Cevapla
Tufan 22 Ağustos 2021 at 15:24

10 numara bir uygulama deneyin bence sizde süper olmuş kaliteli sorunsuz şekilde çalışıyor gayet başarılı olmuş tebrikler sizde deneyin memnun kalacaksınız bence çok güzel bir kuruluş

Cevapla
Emre Yılmaz 22 Ağustos 2021 at 19:31

Tatil yapmak için mükemmel ben çok beğendim. Gitmiştim. Hoşuma gitti keyifli güzel günüm geçti mükemmel 👍

Cevapla
Mehmet 22 Ağustos 2021 at 20:45

Çok iyi bir uygulama kullanın tavsiye ederim

Cevapla
Ozan Ekici 22 Ağustos 2021 at 22:03

Delikli koyu arkadaşlarımın instagramda paylaştığı fotoğraflardan her zaman görüyordum. Bir gün gitmek istiyorum. Manzarası harika görünüyor. Üstelik ücretsizmiş. Ücretsiz plaj olmasını beklemiyordum. Harikaa!

Cevapla
Nur Lapkan 22 Ağustos 2021 at 23:52

çok güzel görseller çekilmiş delikli koy görülmesi gereken doğası ve suyuylu harika bir yer

Cevapla
Harun 23 Ağustos 2021 at 11:13

Gündüzü ayrı bir güzel , buraların gecesi ayrı güzel , buraya gelince doğa ile baş başa.. daha hiç Tesis yok temel ihtiyaçları yanınıza mutlaka almanız gerekiyor gerisi burada huzur zaten , fakat sizde herkez gibi lütfen çöp bırakmayın doğa harikası olan yer bozulmasın bu koyun güzelliği !!

Cevapla
Elasuakyurek 23 Ağustos 2021 at 11:58

Harika bir koydur günün sehrin yorucu seslerinden kaçmak için kafa dinlemelik zamanı en kaliteli sekilde gecirmek icin idealdir. Hem kafa dinlemelik hemde hic sıkılmayacagınız sirin kücük bir koy kesinlikle tavsiye ederim gidip görülmesi gereken yerlerden biri

Cevapla
Hakan 23 Ağustos 2021 at 18:10

Çok güzel bir yer tam gezilecek bir yer harika herkese tavsiye ederim teşekkürler.

Cevapla

Yorum Yaz