Image default
Çeşme Kamp Alanları

Delikli Koy (Çeşme) Nerede Nasıl Gidilir?

Delikli Koy (Çeşme) Nerede Nasıl Gidilir? İzmir’in en gözde tatil bölgelerinden birisi olan Çeşme’de gizli kalmış bir cennet; Delikli Koyu…

Özellikle de biraz daha kafa dinlemek ve kalabalığın ötesinde deniz ile doğanın da keyfini çıkarabilmek adına bu koy gerçekten muazzam bir kaynak. Birkaç sene öncesine kadar çevrede yaşayanlar dışında kimselerin bilmediği Delikli Koyu, sessiz, sakin ve huzurlu bir tatil arama peşinde olanlar açısından ideal bir tercih.

Delikli Koy
Delikli Koy

Koyu özel kılan ve isminin de almasını sağlayan esas özellik de zaten doğal oluşum sonucunda ortaya çıkan kayalıklarıdır. Çeşme Gezilecek Yerler Koy, en çok da bu kayalıkların ortasında oluşan oyuklardan denize girmek adına tercih edilmektedir. Denizi berrak ve gerçekten de muazzam olan bu koyda kampçıların vakit geçirdiğini de görmüş olacaksınız.

Çeşme Delikli Koy
Çeşme Delikli Koy

Delikli Koyu’nun plajı ise diğer Çeşme plajlarına oranla çok daha sakin bir konumda. İzmir Çeşme Delikli Koy   Her ne kadar denizi çok daha soğuk olsa da, diğer plajlara göre daha temiz olduğunu da söyleyebiliriz.

İzmir Delikli Koy
İzmir Delikli Koy

Bol rüzgar alan ancak sert bir rüzgar konumuna da sahip olan Alaçatı Delikli Koyu içerisinde  hoş bir tatil düzenine geçiş gerçekleştirebilir, bu sayede de Çeşme’de var olan bu gizli cenneti de siz de keşfedebilirsiniz. Delikli Koy (Çeşme) Genel hatlarıyla çok hoş bir konum oluşturmakta olan Delikli Koyu’nun cazip gözüken bir diğer önemli özelliği de zaten bu plajın ücretsiz olup halka açık olmasıdır. Delikli Koy (Çeşme) Nerede Nasıl Gidilir?

çeşme alaçatı delikli koy
çeşme alaçatı delikli koy

 

Delikli Koy Kamp Hakkında Video

 

Delikli Koy Nerede Nasıl Gidilir ? Ulaşım ?

Delikli Koy Resim Galerisi

 

deliklikoy134deliklikoy13deliklikoy1Delikli Koy Kamp Alanı22323 1Delikli Koy Kamp Alanı2222 1Delikli Koy Kamp Alanı5 1Delikli Koy Kamp Alanı45 1Delikli Koy Kamp Alanı4Delikli Koy Kamp Alanı2Delikli Koy Kamp Alanı22323Delikli Koy Kamp Alanı2222gelin6Delikli Koy Kamp Alanı5Cesme Alacati DeliklikoyDelikli Koy14726040Master

 

Çeşme  Plajları ve Koyları


Benzer Görülmesi Gereken Yerler

Yakamanastır Tabiat Parkı : Yeşilin Her Tonunu Barındıran Park

Hakan Karaduman

White Beach Ayayorgi – Çeşme’nin Popüler Mekanları Arasında

Hakan Karaduman

Urla Kamp Alanları | Urla’da En Güzel Kamp Yerleri !

Sinem

Ürkmez Doğanbey Kamp Alanları

Sinem

The Beach Of Momo | Çeşme’deki Popüper Mekanlardan

Hakan Karaduman

Tekke Plajı – Çeşme

Sinem

Sole Mare Beach Club | Çeşme’nin Gözde Mekanlarından

Hakan Karaduman

Sera Beach | Çeşme’de Sera Koyunda Bir Beach

Hakan Karaduman

Seferihisar’da Kamp Yapılacak Yerler

Sinem

3 Yorumlar

Fatos 31 Temmuz 2019 at 13:14

Deniz bir harika, tesis olmayan bir plaj sayılır, şemsiyesiz yiyeceksiz kesinlikle koya gitmeyin, gitseniz bile arada yiyecek satışı yapanlar gelebiliyor Delilkli Koya. Doğal güzelliği görülmeye değer bir yer mutlaka uğrayın, lütfen plajı terk ederken çöplerinizi de yanınızda götürün.

Cevapla
Nefes Tuti 12 Ağustos 2019 at 20:27

Yok böyle bir koy yaa resmen doğa harikası diyebilirim size.Dış çekim için inanılmaz bir yer arkadaşlar .Gidip görülesi yer ???

Cevapla
Sinem 14 Eylül 2019 at 12:13

Gündüzü ayrı bir güzel , buraların gecesi ayrı güzel , buraya gelince doğa ile baş başa.. daha hiç Tesis yok temel ihtiyaçları yanınıza mutlaka almanız gerekiyor gerisi burada huzur zaten , fakat sizde herkez gibi lütfen çöp bırakmayın doğa harikası olan yer bozulmasın bu koyun güzelliği !!

Cevapla

Yorum Yaz