Image default
İzmir Plajlar Tatil Yerleri

Çeşme – Boyalık Plajı

Çeşme – Boyalık Plajı

Çeşme, özel bir tatil bölgesi olmasın içerisinde bulundurduğu plajlarından almaktadır. Yani bu bölgede birçok önemli plaj bulunuyor. Bu plajlardan birisi de Boyalı’dır. Boyalık plajı, Çeşme merkeze en yakın konumdaki birkaç kum plajlarından birisidir. Bu özelliği ve doğallığı sayesinde her yaz binlerce tatilcinin de akınına uğramaktadır. Daha önceleri çevresinde çok fazla otel ve pansiyon olmadığı için tanımasa da son yıllarda fazlaca rağbet gören plajlardan birisine dönüşen bu bölge berrak deniziyle nam salmıştır. Boyalık Sahili Plajı ve suyun dibi ince kum tabakasından oluşmaktadır. Çeşme plajları Turkuaz renge sahip olan denizin berraklığına kendinizi bıraktığınız an zaten oldukça muhteşem hissedeceğiniz konusunda da asla şüpheniz olmasın.

Boyalık
Boyalık

Boyalık koyu Derinlik konusunda ise sığ kalan ve ailece rahatlıkla giderek çocuklarınızla gönül rahatlığı içerisinde vakit geçirebileceğiniz türde olan Boyalı plaj, pek çok tatilcinin de tercih ettiği türden bir konumda. Öyle ki sandalyenizi kurup bütün gün deniz ile güneşin keyfini çıkarabilir, bu plajda harika anlara ulaşma şansını da yakalayabilirsiniz.

izmir boyalık plajı
izmir boyalık plajı

Çeşme’ye yaklaşık 3 kilometre mesafesi bulunan Boyalı Plajı’na sezon içerisinde de sürekli dolmuşlar, toplu taşıma araçları kalkmaktadır. Özel araçla gelmek isteyenlerin ise Çeşme’den Boyalı Plajı tabelalarını rahatlıkla izleyerek kısa süre içerisinde ulaşım sağlayacaklardır. Bu plaja giriş ücretinin ise şu sıralar 30 TL ile 40 TL gibi değişen fiyatlarda olduğu sezonda da netlik kazanacağı belirtiliyor.

Çeşme Boyalık Plajının Resimleri

izmir boyalık plajıBoyalık SahiliÇeşme boyalık plajıboyalık plajıboyalık koyuBoyalık

Benzer Görülmesi Gereken Yerler

Urla Gezilecek Güzel Yerler Var!

Sinem

Ürkmez Gezilecek Yerler

Sinem

Tire Gezilecek Yerler – Tire`ye Doyamazsın

Sinem

Tekke Plajı – Çeşme

Sinem

Sığacık Gezilecek Yerler

Sinem

Şirince Köyü Gezilecek Yerler

Sinem

Serik Gezilecek Yerler

Sinem

Selçuk Gezilecek Yerler

Sinem

Seferihisar Gezilecek Yerler

Sinem

Yorum Yaz