Image default
Çeşme

Çeşme – Boyalık Plajı | İzmir’in En Ünlü Plajlarından

Çeşme – Boyalık Plajı

Çeşme, özel bir tatil bölgesi olmasın içerisinde bulundurduğu plajlarından almaktadır. Yani bu bölgede birçok önemli plaj bulunuyor. Bu plajlardan birisi de Boyalı’dır. Boyalık plajı, Çeşme merkeze en yakın konumdaki birkaç kum plajlarından birisidir. Bu özelliği ve doğallığı sayesinde her yaz binlerce tatilcinin de akınına uğramaktadır. Daha önceleri çevresinde çok fazla otel ve pansiyon olmadığı için tanımasa da son yıllarda fazlaca rağbet gören plajlardan birisine dönüşen bu bölge berrak deniziyle nam salmıştır. Boyalık Sahili Plajı ve suyun dibi ince kum tabakasından oluşmaktadır.   Çeşme plajları Turkuaz renge sahip olan denizin berraklığına kendinizi bıraktığınız an zaten oldukça muhteşem hissedeceğiniz konusunda da asla şüpheniz olmasın.

Boyalık
Boyalık

Boyalık koyu Derinlik konusunda ise sığ kalan ve ailece rahatlıkla giderek çocuklarınızla gönül rahatlığı içerisinde vakit geçirebileceğiniz türde olan Boyalı plaj, pek çok tatilcinin de tercih ettiği türden bir konumda. Öyle ki sandalyenizi kurup bütün gün deniz ile güneşin keyfini çıkarabilir, bu plajda harika anlara ulaşma şansını da yakalayabilirsiniz.

izmir boyalık plajı
izmir boyalık plajı

Çeşme’ye yaklaşık 3 kilometre mesafesi bulunan Boyalı Plajı’na sezon içerisinde de sürekli dolmuşlar, toplu taşıma araçları kalkmaktadır. Özel araçla gelmek isteyenlerin ise Çeşme’den Boyalı Plajı tabelalarını rahatlıkla izleyerek kısa süre içerisinde ulaşım sağlayacaklardır. Alaçatı Gezilecek Yerler  Bu plaja giriş ücretinin ise şu sıralar 30 TL ile 40 TL gibi değişen fiyatlarda olduğu sezonda da netlik kazanacağı belirtiliyor.

 

Çeşme Boyalık Plajının Resimleri

boyalikplaji11boyaliksahiliboyalikplaji1boyalikplajiboyalikkoyuboyalik

Çeşme  Plajları ve Koyları

READ  Çeşme Şifne - İzmir

Benzer Görülmesi Gereken Yerler

Tekke Plajı – Çeşme

Gezicini

Pırlanta Plajı Çeşme

Gezicini

Paşalimanı Koyu – Çeşme

Gezicini

Kocakarı Plajı

Gezicini

ılıca Halk Plajı : İzmir’in En Ünlü Plajı

Gezicini

İzmirde Gezilecek En Güzel Yerler : İzmir’de Ne Yapılır?

Gezicini

İzmir Plajları ve Koyları Listesi

Gezicini

Hacımemiş : Alaçatı’da Tabloya Benzer Sokakları

Gezicini

En iyi Çeşme Beachleri | İzmir

Gezicini

2 Yorumlar

Damla Ayaz 31 Temmuz 2019 at 21:33

Boyalık Sahilinde Cam gibi mas mavi dibi kum deniz.. misirci cocuk oteldeki müşterilerine 5 liradan otel haricindeki insanlara 3,5 liradan veriyor. Muziksiz çok fazla sakin bir sahil.. mısır ise urla mısırıymış, yok boyle bir lezzet !

Cevapla
Dündar Koçyiğit 31 Ağustos 2019 at 00:35

#BoyalıkSahili çeşme Konumu çok iyi; Boyalık Tatil sitesinin ordan giriş yaparsanız burası ücretsiz oluyor ağaçların altında serin havada keyif 10 numara deniz biz gittiğimize deniz birazda olsa durgundu ama 2. sinde dalgalıydı diyebilirim. .burayı sizlere Tavsiye ederim.

Cevapla

Yorum Yaz