Image default
Çeşme

Paşalimanı Koyu – Çeşme

 

Çeşme’nin en hoş ve güzel plajlarından birisidir Paşalimanı Koyu. Çeşmeye 20 KM, Ilıca’ya ise sadece 7 KM mesafesi bulunan bu özel koy, denizin en hoş tonlarına sahip. Özellikle turkuaz renginde ve gerçekten de içerisine girildiği an muazzam etkiler oluşturacak kapasitede olan Paşalimanı Koyu, 100- 150 metre bile gitseniz suyun hala belinize kadar kaldığını gösterecek sığlıkta. Bu konuda çocuklu ailelerle de rahatlıkla gidip vakit geçirebileceğiniz türden bir yapıya da sahip olan bu koyda merdivenlerin bulunduğu kısımdan denize girenler daha fazla. Çeşme Gezilecek Yerler  Yani insanlar genelde bu bölgeden denize girmeyi tercih ediyorlar. Bunun yanı sıra kayaları aştıktan sonra muhteşem bir kumun üzerine serilip günün keyfini doyasıya çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra Paşalimanı koyu biraz da sakinlik arayanlar açısından ideal bir tercih olabilir. Bu koya ulaşım da aslında çok basittir. Çeşme’den toplu taşımalar genellikle de sezon içerisinde her daim aktif olarak çalışmaktadır bu koya ulaşım için. izmir gezilecek yerler  Paşalimanı Koyu – Çeşme Ancak kendi aracınızla girmek isterseniz eğer Çeşme’den Ildırı yolunu takip ederek ilerlemeniz yeterli olacaktır. Zaten bu bölgede sizlere her daim yönlendirici tabelalar da olacağı için, rahat bir ulaşım düzenine erişmiş olursunuz. Paşalimanı Koyu – Çeşme Pek çok açıdan tatilcilerin son dönemde en fazla tercih ettiği koylardan birisi olan Paşalimanı’nı muhakkak denemenizi ve denizinin eşsiz güzelliğini doyasıya yaşamanızı öneriyoruz.

 Paşalimanı Koyundan Resimler – Hepinize güzel tatiller dileriz.

izmir koylarıçeşme koylarıPaşalimanı Koyuçeşme paşalimanı koyupaşalimanı koyupaşalimanı koyu

Çeşme  Plajları ve Koyları


Benzer Görülmesi Gereken Yerler

Tekke Plajı – Çeşme

Sinem

Pırlanta Plajı Çeşme

Sinem

Kocakarı Plajı

Sinem

İzmirde Gezilecek En Güzel Yerler

Sinem

İzmir Koyları ve Plajları

Sinem

Ilıca Plajı ( Çeşme )

Sinem

Ege`de Bir Cennet: Ildır

Sinem

Delikli Koy ( Çeşme )

Sinem

Çeşme Gezilecek Yerler

Sinem


1 Yorum

Lale 12 Ağustos 2019 at 20:32

Bizim gibi internetteki yorumları okuyup gelmeyin diyorum. Denizi dalgali, Quente beach i olan yer aile yeri yani cocuklarla dolu. girişi ise 40 tl. O o paraları daha farklı olan Ayayorgi Beachlere verin daha iyidir.

Cevapla

Yorum Yaz