Image default
Çeşme

Paşalimanı Koyu – Çeşme

Paşalimanı Koyu – Paşalimanı Plajı Çeşme

Paşalimanı Koyu
Paşalimanı Koyu

Çeşme’nin en hoş ve güzel plajlarından birisidir Paşalimanı Koyu. Çeşmeye 20 KM, Ilıca’ya ise sadece 7 KM mesafesi bulunan bu özel koy, denizin en hoş tonlarına sahip. Özellikle turkuaz renginde ve gerçekten de içerisine girildiği an muazzam etkiler oluşturacak kapasitede olan Paşalimanı Koyu, 100- 150 metre bile gitseniz suyun hala belinize kadar kaldığını gösterecek sığlıkta.

Paşalimanı Plajı
Paşalimanı Plajı

Bu konuda çocuklu ailelerle de rahatlıkla gidip vakit geçirebileceğiniz türden bir yapıya da sahip olan bu koyda merdivenlerin bulunduğu kısımdan denize girenler daha fazla. Çeşme Gezilecek Yerler  Yani insanlar genelde bu bölgeden denize girmeyi tercih ediyorlar. Bunun yanı sıra kayaları aştıktan sonra muhteşem bir kumun üzerine serilip günün keyfini doyasıya çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Paşalimanı Koyu
Paşalimanı Koyu

Tüm bunların yanı sıra Paşalimanı koyu biraz da sakinlik arayanlar açısından ideal bir tercih olabilir. Bu koya ulaşım da aslında çok basittir. Çeşme’den toplu taşımalar genellikle de sezon içerisinde her daim aktif olarak çalışmaktadır bu koya ulaşım için. izmir gezilecek yerler

Çeşme Paşalimanı Koyu
Çeşme Paşalimanı Koyu

Paşalimanı Koyu – Çeşme Ancak kendi aracınızla girmek isterseniz eğer Çeşme’den Ildırı yolunu takip ederek ilerlemeniz yeterli olacaktır.

Çeşme Paşalimanı Sahili
Çeşme Paşalimanı Sahili

Zaten bu bölgede sizlere her daim yönlendirici tabelalar da olacağı için, rahat bir ulaşım düzenine erişmiş olursunuz. Paşalimanı Koyu – Çeşme Pek çok açıdan tatilcilerin son dönemde en fazla tercih ettiği koylardan birisi olan Paşalimanı’nı muhakkak denemenizi ve denizinin eşsiz güzelliğini doyasıya yaşamanızı öneriyoruz.

 Paşalimanı Koyundan Resimler – Hepinize güzel tatiller dileriz.

Paşalimanı Koyu45Paşalimanı Koyu23Paşalimanı KoyuPaşalimanı Koyu2Paşalimanı Koyu1Paşalimanı KoyuÇeşme Paşalimanı KoyuPaşalimanı PlajıÇeşme Paşalimanı SahilipasalimaniPaşalimanı Koyu

Çeşme  Plajları ve Koyları

READ  Ayayorgi Koyu Plajı Çeşme

Benzer Görülmesi Gereken Yerler

Tekke Plajı – Çeşme

Gezicini

Pırlanta Plajı Çeşme

Gezicini

Kocakarı Plajı

Gezicini

ılıca Halk Plajı : İzmir’in En Ünlü Plajı

Gezicini

İzmirde Gezilecek En Güzel Yerler : İzmir’de Ne Yapılır?

Gezicini

İzmir Plajları ve Koyları Listesi

Gezicini

Hacımemiş : Alaçatı’da Tabloya Benzer Sokakları

Gezicini

En iyi Çeşme Beachleri | İzmir

Gezicini

Ege`de Bir Cennet: Ildır

Gezicini

1 Yorum

Lale 12 Ağustos 2019 at 20:32

Bizim gibi internetteki yorumları okuyup gelmeyin diyorum. Denizi dalgali, Quente beach i olan yer aile yeri yani cocuklarla dolu. girişi ise 40 tl. O o paraları daha farklı olan Ayayorgi Beachlere verin daha iyidir.

Cevapla

Yorum Yaz