Image default
Gece Hayatı Yalova

Yalova Gece Hayatı – Disko Barları

Yalova Gece Hayatı – Disko Barları

Çevresi ile bölgeye göre küçük bir tezat oluşturan Yalova gece hayatı büyük ölçüde kıyı şeridinde yer almaktadır. Şehir merkezinde çok sayıda devasa ve küçük bar olmasına rağmen, Çınarcık mevkiindeki barlar gece hayatının en gözde mekanları arasında yer alıyor. Barlar tarafından sunulan genel oyalama etkinlikleri, kaydedilmemiş müziklerden ünlü vokalistlere, DJ’lere ve yakınlardaki ustalara kadar seçkin icra gösterilerini içeriyor.

Yalova Gece Hayatı - Disko Barları
Yalova Gece Hayatı – Disko Barları

Club Kale

Yalova’nın Çınarcık yöresi odak noktasında yer alan Club Kale, yaklaşık 15 yıllık köklü bir geçmişe sahiptir. İçinde çalışan başarılı personel, ziyaretçilerine karşı doğru ve doğrudur. Harika ses çerçeveleri, coşkulu müziği, DJ’lerin canlı sergileri ve bir grup genç ile zaman içinde çok sayıda mahalleye ve tanıdık olmayan kişiye eğlence özgürlüğü sunar. Aileler tarafından sevilmez. Dış tasarımı, kulübe gotik bir yapısal stil katan bir saray gibidir. İçeride oldukça büyük bir sahne olması da aynı şekilde daha fazla grubun güzel vakit geçirmesini sağlıyor. Konum

Club Kale
Club Kale

Club Kio

Club Kio
Club Kio

Yalova’nın Çınarcık mevkiinde yer alan bir başka sahne de Club Kio. Akşam saat 01:00 civarında eğlencenin zirvesine ulaşan kulübün gölgesi, farklı sahnelerle pek de aynı değildir. Çınarcık’taki farklı bar ve kulüplere göre daha saygın bir iklim olarak gösterilen Club Kio, iki katlı ve galerili bir tasarıma sahiptir.

Yalova Club kio
Yalova Club kio

Konumu Hip-bounce ve club tarzı müzikler çalan gençlerin büyük çoğunluğu tarafından sevilen bar, yakınlarda ve tanıdık olmayan kokteyller ile sabahın erken saatlerine kadar güzel vakit geçirme imkanı sunuyor. İnstagram Resimleri

READ  Marmaris Gece Hayatı - Marmaris Disco Barları
Club Kio Yalova Gece Hayatı
Club Kio Yalova Gece Hayatı

Mojito Club

Yalova’nın Çınarcık mevkiinin kıyısında yer almaktadır. Marmara Denizi’nde yüzdükten sonra pek çok yakın ve tanıdık olmayan kişinin zaman içinde güzel vakit geçirmek için ziyaret ettiği ilk noktadır. Beach Club tarzı, yaz aylarında sunulan kaliteli ağır içici ve kokteylsiz çeşitleri, neredeyse gün boyu devam eden coşkulu müziği ile Çınarcık yöresinin en hareketli ortamlarından biridir.

Mojito Club
Mojito Club

Shot Cafe Bar

Yalova’nın odak noktasında, sahilde yer alan Shot Cafe Bar, deniz manzarasıyla en çok tercih edilen barlar arasında yer alıyor. Deniz kenarında iskele gibi bir yerde sofralarını kurmak, enerjisini dışarıya yatırmak isteyen bireyler için ideal bir alan olmuştur. Her gün düzenlenen kaydedilmemiş müzik etkinlikleri, rock sevenler için bir bira eşliğinde eğlenceli dakikalar sunuyor.

Shot Cafe Bar
Shot Cafe Bar

Sindoman Bar

Yalova’nın vazgeçilmezlerinden Sindoman Bar, yemekli ve yemeksiz seçenekleriyle üniversite öğrencilerinin ve gençlerin ilgi odağı olarak öne çıkıyor. Farklı mekanlara tezat olarak daha gösterişli bir görünüme sahip olmasının yanı sıra, makul menü içeriği ile de keyifle tüketilecek bir mekan olarak değerlendiriliyor. İçinde çalınan sessiz müzik, iklime saygın bir iklim katıyor. Uzakdoğu yemeklerinin genel olarak sevildiği yerdir. Türkiye’de en çok takip edilen spor dalları hakkında Futbol Derbisi maçlarının en şaşırtıcı enstantanelerinin bilindiği yer burasıdır.

Sindoman Bar
Sindoman Bar

Sepetçioğlu Restaurant

Yalova-Bursa caddesinin altıncı kilometresinde yer alan Sepetçioğlu Restaurant, genellikle ailelerin sevdiği bir mekan. Anadolu tarzı kahvaltı sofraları ile öne çıkıyor. Makul bir nokta olarak, müşterilerine çoğunlukla kahvaltı ve akşam yemeği için kaliteli yönetimler sunarak bir yer edinmiştir. Önerilen besin kaynakları arasında Büryan Kebap, Kuyu Kebap, Alman Çorbası ve harmanlanmış kahvaltı menüleri yer almaktadır.

Sepetçioğlu Restaurant
Sepetçioğlu Restaurant

Altın Balık Marin Restaurant

Yalova’nın Pendik İskelesi’nde yer alan Altın Balık Marine Restaurant, Marmara Denizi’nden sürekli yeni balıklarla müşterilerini davet ediyor. Denize kıyısı olması nedeniyle rakı-balık sofrası denilen sofraları ziyaretçilerine cezbetmektedir. Alkol ve kokteyl olmamasına rağmen, pratik olarak çok çeşitli balıkların yeni servis edilmesine izin verir. Favori yiyecek çeşitleri arasında kalamar, karides ve portakal şeritli ve kuş üzümü ile irmik helvası bulunur.

READ  Antalya Festivalleri
Altın Balık Marina Restaurant
Altın Balık Marina Restaurant

Masal Köyü Kır Sofrası

Yalova’nın Safran Köyü’nde bir yamaçta yer alan küçük kafe, şehir manzarası ve ılıman iklimi ile Yalova’da ün kazanmıştır. Müşteriler tarafından fantezilerin yaşandığı yer olarak bilinen Masal Köy Sofrası, bulunduğu bölgenin gururu ile kasaba ortamında sunduğu yemeklerle ön plana çıkmaktadır.

Masal Köyü Kır Sofrası
Masal Köyü Kır Sofrası

Çoğunlukla ailelerin sevdiği mekanda, dışarıda masalarda akşam yemeği yiyerek, Yalova’ya uzak bir bakış açısıyla güzel dakikalar yaşayabilirsiniz. Şehrin gürültüsünden uzak, doğayla baş başa bir enerji harcamak isteyenler için ideal bir mekan olan mekan, makul menüleriyle adeta bir büyüye dönüşmüş durumdadır.

Yalova’da Diğer Yerler

Barlarla İlgili Diğer Yazılarımız

Benzer Görülmesi Gereken Yerler

Yürüyen Köşk | Atatürk’ün Karadan Yürüttüğü Köşk

Gezicini

Yalova Termal Gezilecek Yerler

Gezicini

Yalova Plajları ve Koyları Listesi

Gezicini

Ukrayna Gece Hayatı Disko Barları

Gezicini

Sakarya Gece Hayatı : Disko ve Barları

Gezicini

Muğla Gece Hayatı : Disco Barları En iyi Eğlence Yerleri

Gezicini

Marmaris Gece Hayatı – Marmaris Disco Barları

Gezicini

Kuşadası Gece Hayatı Disko Barları

Gezicini

Konya Gece Hayatı – Disco Barları

Gezicini

Yorum Yaz