Image default
Etkinlikler Gece Hayatı Muğla Tavsiye Yerler

Muğla Gece Hayatı : Disco Barları En iyi Eğlence Yerleri

 

Muğla Gece Hayatı – Disco Barları Ege bölgesi, gezilecek yerleri ve tarihi mekanları ile meşhurdur. Burada tatil yapmak oldukça heyecan verici ve eğlencelidir. Gece hayatı da bir o kadar mükemmel olan Muğla Gece Hayatı Ege bölgesinde Muğla şehrini ziyaret edebilirsiniz. Muğla, gece hayatı ile mükemmel ve güzel bir şehirdir. Muğla Gece Hayatı – Disco Barları Şık barları ve renkli diskoları ile gece hayatının merkezi olan Muğla’da tatil yapmak sizi çok eğlendirecek ve keyfinize keyif katacaktır. Sabahlara kadar açık Muğla’da barlar ve güzel mekanlar ile ünlü olan Muğla’yı çok seveceksiniz. Burada ünlü isimlerin çıktığı gece kulüpleri ve mekanlarda bulunmaktadır. Eğlencenin dorukta yaşandığı ve gece hayatının mükemmel olduğu Muğla’da vakit geçirmek size çok iyi gelecek.

Muğla Gece Hayatı
Muğla Gece Hayatı

Muğla Gece Hayatı

Muğla’da gece hayatı renkli ve oldukça heyecan vericidir. Muğla diskolar, cafeler, barlar ve gece kulüplerinden oluşan birçok sayıda mekan vardır. Muğla Gezilecek Yerler  Muğla Barları Bu mekanlar sabaha kadar açıktır ve gece hayatı oldukça hızlıdır. Gece hayatının en parlak ve güzel geçtiği Muğla’yı çok sevecek ve buradaki gece kulüplerine hayran kalacaksınız.

Mavi Bar
Mavi Bar

Bodrum Barlar Sokağı-Mavi Bar

Muğla’nın bir ilçesi olan Bodrum, gece hayatının merkezidir. Burada gece hayatı her zaman aktiftir. Barlar sokağı bu bölgede gece hayatının merkezi olarak bilinir. Gece kulüpleri, disko ve barların sabaha kadar açık olduğu Bodrum’da çok eğleneceksiniz. Bodrum, her açıdan güzel ve gece hayatıyla da ilgi çekicidir. En parlak ve şık mekanlara sahip Bodrum’da vakit geçirmek, gece hayatının tadını çıkarmak size keyif katacaktır. Bodrum’da gece hayatının yaşandığı en ünlü kulüplerden biri ise Mavi bardır. Bu bar, barlar sokağında bulunuyor. Sabah saatlerine kadar açık olan bu bar, oldukça renkli ve şık bir mekandır. Bodrum Gece Hayatı Mekanları Disco Barlar Bodrumdaki diğer barlar için linkimize girebilirsiniz..

READ  Salda Gölü Nerede? Nasıl Gidilir ?
Muğla Gece Hayatı
Muğla Gece Hayatı

Mandalin Sound

Mandalin Sound

Muğla şehrinin bir ilçesi olan Bodrum hem tatil merkezi hem de gece hayatının dolu yaşandığı bir bölgedir. Burada gece hayatının yaşandığı barlar sokağı bulunuyor. Muğla’da gece hayatı denilince ilk akla gelen Bodrum’da bulunan en güzel mekanlardan biri de Mandalin Sound’dur. Ukrayna Gece Hayatı Muğla Gece Hayatı – Disco Barları Burası gece hayatının en eğlenceli yaşandığı mekandır. Mandalin Sound, deniz kıyısında bulunan muhteşem bir mekândır. Burada dünya müziklerinden canlı performanslarda yapılıyor. Şömine ambiyanslı ve bir o kadar renkli olan bu mekan sabaha kadar açıktır. Eğlencenin ve gece hayatının güzel yaşandığı bir mekan arıyorsanız, Mandalin Sound’u tercih edebilirsiniz.

Moonlight Cafe Bar
Moonlight Cafe Bar

Moonlight Cafe Bar

Muğla, gece hayatı ile mükemmel bir şehirdir. Burada eğlenceoldukça keyifli yaşanmaktadır. Gündüzleri cafe, geceleri bar olan bu mekanı çok seveceksiniz. Denize sıfır konumu ile muhteşem bir manzarası bulunan bu mekan vakitgeçirmekiçin oldukça güzel bir mekandır.

Marmaris Gece Hayatı
Marmaris Gece Hayatı

Marmaris Gece Hayatı

Muğla’da gece hayatının yaşandığı Bodrum ile birlikte Marmaris’te bulunuyor. Marmaris, gece hayatıyla büyüleyici bir bölgedir. Bu bölgede bulunan mekanlar oldukça şık ve güzeldir.  Marmaris Gece Hayatı – Marmaris Disco Barları Muğla’da diskolar ve barlar gibi mekanların bulunduğu Marmaris, gece hayatı ile ünlüdür.

Muğla Gece Hayatı
Muğla Gece Hayatı

Club Areena

Marmaris’te gece hayatı oldukça eğlenceli ve daima hızlıdır. Gece hayatınınhızlı yaşandığı bu ilçede birçoksayıda mekan ve gece kulübü bulunuyor. Club Arena’da bu mekanlardan biridir. Marmaris’in sembolik mekanlarının en başında gelen Club Arena, Dj performanslarınınyapıldığı bir mekândır. Bu mekan sabah saat 4’e kadar açıktır.

Joy Club
Joy Club

Joy Club

Marmaris’in eğlence hayatının yaşandığı ve gece hayatınınhissettirildiği mekanlardan biri de Joy Club’dır. Damsız alınmayan bu mekanın konukları genelde yabancılardır. 24 saat açık olan bu mekanda müzik performansları ve canlı gösteriler yapılmaktadır. Oldukça renkli bir tasarıma sahip bu mekan, Marmaris’in en popüler mekanları arasında yer alıyor.

READ  İstanbul Avrupa Yakası Gezilecek Yerler

 

Muğla’daki Gece Hayatı ile İlgili Diğer Makalelerimiz…

Benzer Görülmesi Gereken Yerler

Yuvarlakçay Muğla’nın Saklı Cenneti

Gezicini

Yalova Gece Hayatı – Disko Barları

Gezicini

Uzungöl Doğa Harikası : Size Cennetteymiş Hissi Veren Yer!

Gezicini

Uyku Vadisi : Nerede Nasıl Gidilir ? Doğal Güzellikleri

Gezicini

Uludağ Gezilecek Yerler : Bursa’da Bir Kayak Merkezi

Gezicini

Ula Gezilecek Yerler | Muhteşem Yerler Listesi

Gezicini

Ukrayna Gece Hayatı Disko Barları

Gezicini

Türkiye’de Gezilecek En Güzel Yerler Listesi

Gezicini

Turgut Şelalesi Marmaris | Muğla’da Doğal Bir Şelale

Gezicini

6 Yorumlar

Göktürk Designer 20 Ağustos 2019 at 14:26

Muğla`da Efsane sokaklarda harika mekanlar var gençler için özellikle. Bir Marmaris hikayesi. Olmazsa olmaz denilen mekanlar ne ararsınız bulacağınız tipten bütün barlar ve sokaklar.

Cevapla
Görkem Öztürk 26 Ekim 2019 at 11:28

Eğer kalabalık bir grupsaniz gece eğlenmek için Muğla’da Long Table i kapatabilirsiniz doya doya eğlenmek için oradaki bilgisayardan istediğin şarkıyı çalış istediğiniz gibi sabahlara kadar eğlenebilirsiniz…

Cevapla
Müjde Şener 15 Aralık 2020 at 23:45

Cok guzel bir deneyim oldu. Ailemle beraber çok güzel zaman geçirdik. Plajına da bayıldım. Temiz ve denizi çok güzel

Cevapla
Özdalekinci 2 Ocak 2021 at 20:47

Muğlanın gece hayatı demek bitmeyen eğlence neşe sevinç heyecan demek. Doyulmaz bir yer ve aktiviteler demek

Cevapla
Özdal Ekinci 2 Ocak 2021 at 20:48

Muğlanın gece hayatı demek bitmeyen eğlence neşe sevinç heyecan demek. Doyulmaz bir yer ve aktiviteler demek. Tekrar tekrar tekrar. Ailecek tadına doyum olmaz.

Cevapla
rolexonlinex 8 Ağustos 2021 at 16:37

Güzel bir yer.

Cevapla

Yorum Yaz