Image default
Bodrum Muğla Tavsiye Yerler

Bodrum Gezilecek Yerler : Ünlülerin Tatil Merkezi

Bodrum Gezilecek Yerler

Havaların ısınması ve ilkbaharın gelişiyle birlikte yaz tatili planlamaları yapılmaya başlandı. Tüm yılın yorgunluğunu dinlenerek atmak isteyen insanlar için farklı tatil seçenekleri bulunuyor. İnsanlar daha çok hem dinlenebilecekleri hem de gezebilecekleri tatil beldelerine akın ediyorlar. Bodrum  Gezilecek Yerler Yazturizminin en ünlü bölgeleri çok fazla turist ve çok fazla eğlence fırsatı ile erken rezervasyon seçenekleri ile insanlara şimdiden tatil planlamaları için fırsat sunuyorlar.

Bodrum
Bodrum

Bodrum’da Mutlaka Görmeniz Gereken Yerler

Hangi yaşta olursa olsun içinde hep bir neşe, adrenalin ve gezi tutkusu barındıran insanlar için Bodrum mutlaka uğramaları gereken tatil beldeleri arasında yer alıyor. Gezi tutkunları Bodrum’a adım attıkları gibi hemen beldenin haritasını ellerine alıp mutlaka görmeleri gereken yerleri işaretlemelilerdir.

Bodrum Gezi Tatil Haritası
Bodrum Gezi Tatil Haritası

Bodrum Kalesini Görmeden Gitmeyin                                   

Bodrum Kalesi şüphesiz ki giden herkesin ziyaret etmek isteyeceği, görmeden dönmek istemeyecekleri en meşhur gezi yerleri arasında bulunmaktadır. Bodrum Kalesi Bodrum’un en önemli simgelerinden biridir. Çok görkemli olan bu kale iki liman arasın da kayalıkların üzerine kurulmuştur. Kalenin üstüne çıktığınız da eşsiz bir manzaraya kendinizi kaptırmamanız mümkün değildir. Yerli veya yabancı tüm turistlerin büyük bir kalabalık oluşturduğu bu kaleyi gezdikten sonra hemen yakınında bulunan müzeleri de gezerek dönebilirsiniz.

Bodrum Kalesi
Bodrum Kalesi

Yel Değirmenleri Görülmeye Değer Yerler

Yalıkavak’ta bulunan ve Bodrumun güzelliğine turistik bir hava katan Yel Değirmenleri de Bodrum için mutlaka görmeniz gereken yerler arasında yer almaktadır. Ayrıca bu değirmenler Gümbet koylarına bakıyor ve 7 tane olmak üzere büyük bir tepenin üzerine kurulmuşlardır. Devasa görünümü ile de insanların ilgi odağı olmuştur.

bodrum
bodrum

Bodrumda Görülmesi Gereken Diğer Yerler

Bodrum’un gezilecek yerleri saymakla bitmez. Fakat yine de buraları da görmek isteyebilirsiniz; Zeki Müren Sanat Müzesi, Pedesa, Apastol Kilisesi, Sandıma Köyü, Iasos Antik Kenti, Halikarnas Mozolesi, Antik tiyatro ve Mindos kapısı.

READ  Galata Kulesi Hakkında Her Şey!
Bodrum Yel Değirmenleri
Bodrum Yel Değirmenleri
Bir Tatil Beldesi Bodrum

Tatil denildiği zaman şüphesiz ki aklımıza ilk gelecek yerler arasında Ege bölgesinin en çok turist çeken beldesi Bodrum gelmektedir. Muğla iline bağlı olan Bodrum yazın en ünlü turizm bölgeleri arasında bulunmaktadır. Öyle ki Muğla’nın diğer 12 ilçesi ve tatil beldeleri Bodrum’un yanında daha az tercih ediliyor. Bodrum ülkemizin en çok yabancı turist alan bölgelerinden biri de olduğu gibi Muğla’nın da en çok nüfusa sahip ilçesidir. Peki, Türkiye de çok fazla tatil beldesi bulunurken Bodrum  gezilecek yerleri bu kadar eşsiz kılan nedir

Bodrum gezilmesi gereken yerler
Bodrum gezilmesi gereken yerler

Bodrum’u Popüler Kılan Nedir?

Bir yarımada olması nedeniyle de çok fazla dikkat çeken Bodrum iklimi nedeniyle de yazın insanlar için tatil beldesi olarak görülmüştür. Muğla Gezilecek Yerler Ayrıca Muğla’nın genel olarak diğer ilçelerine kıyasla Bodrum’un nem oranı daha düşüktür ve bu da insanların Bodrum’u tercih etmesi için büyük bir önem arz etmektedir.

Bir tatil beldesinde bulabileceğiniz imkânların fazlasına sahip olacağınız Bodrum her yaz sadece farklı insanları veya turistleri ağırlamamaktadır. Aynı zamanda bazı insanlar Bodrum’a her yaz tatil için gittikleri gibi üç aylık yaz tatili Bodrum’da gezilecek yerler de vaktini geçiren öğretmenler, emekliler ve farklı meslek grubundan insanlar bulunmaktadır. Bodrum’un sıcak ve içten yerli halkı sayesinde de gelen turistler çok çabuk uyum sağlamaktalar ve her yaz gelmek için can atmaktadırlar. Bodruma her gittiğiniz de farklı bir güzelliğini keşfeder ve her seferinde mutlu ayrılabilirsiniz. Çok fazla tarihi eser, gezilecek yerler, plajlar ve koylar barındıran bu şirin belde insanlar için çok fazla vakit geçirecek seçenek sunmaktadır.

bodrum gümbet
bodrum gümbet

Herkese Hitap Eden Tatil Beldesi

Her kesime hitap eden Bodrum; Eğlence hayatı ile gençlerin, sakinliği ve huzurlu sahilleri ile yaşlıların kalbini çelerken, gezmeyi seven ve çalışma hayatından yorulan orta yaş için de popüler bir kaçış noktasıdır.

Bodrum her bütçeden insana da hitap ettiği için insanlar arasında çok tercih edilen bir tatil beldesidir. Bodrum denilince akla çok fazla para harcanacağı gelse de aslında durum öyle değildir. Bodrum da birbirinden eşsiz güzellikte halk plajları, uygun fiyatlı yemek yiyebileceğiniz yerler ve en önemlisi uygun fiyatlı oteller bulunuyor. Özellikle önceden yapacağınız bir tatil planı ile birlikte Bodrum’da çok güzel oteller de çok uygun fiyatlar ile konaklamanız mümkündür.

READ  Dalyan'da Gezilecek Yerler | Muğla'nın Cennet Gibi Köşelerinden
yalıkavak
yalıkavak

Yalıkavak koyu ve Plajı

Bodrum, her yeri ve tüm bölgeleri ile gezilmeye değerdir. Eğlence, gezi ve tatil için oldukça uygun ve lüks olan Bodrum, plajları ve koyları ile oldukça meşhurdur. Bodrum koyları ve plajları arasında en ünlü olanı da Yalıkavak koyu ve plajıdır. Bu bölge Bodrum’a tatil için gelenlerin ilk tercih ettiği yerler arasında bulunuyor. Çevresinde birçok sayıda balık restoranları bulunan Yalıkavak koyu, limanda teknelere de ev sahipliği yapıyor. Muhteşem görüntüsü ile oldukça güzel bir yer olan Yalıkavak’ta Arka Küdür koyunu da gezebilirsiniz. Arka küdür koyu, Yalıkavak bölgesinde denize girebileceğiniz yerlerdendir. Eşsiz manzarası bulunan Bodrum’un bu bölgesi gezi için oldukça müthiş bir yerdir.

 

Eşsiz Tarihi İle Bodrum

Eşsiz tarihi ile anılan Bodrum aslında Antik çağ zamanlarında ‘Halikarnasos’ olarak bilinmekteydi. Daha sonra Aziz Petrus Kilisesi açılınca Bodrum eski zamanlar da Aziz Petrus’a verilmiştir ve onun adıyla anılmaya başlanmıştır. Zamanla yerleşim birimi olmaya başlayan bu beldenin ismi günümüze gelene kadar Petrus’dan ‘Bodrum’a dönüşmüştür. Antik çağlardan bu zamana kadar eşsiz tarihe hizmet eden Bodrum’u gezerken de birçok tarihi yapıya denk gelirsiniz. Görebileceğiniz tarihi yerler arasında antik tiyatro da bulunmaktadır. Antik tiyatro Bodrum’da gezilecek yerler klasik çağdan kalan ve günümüzde korunmaya devam edilen en eski tiyatrolardan biridir. 1960’larda restore edilmiş olan bu antik çağ tiyatrosu aynı zamanda 14 bin kişilik çok büyük bir alana sahiptir. Bu antik tiyatro zamanında Dionysos uğruna kurbanlar vermiştir, sizler de bu antik tiyatroyu ziyaret ederek eski çağlardan bir esinti bulabilirsiniz.

Marina Yacht Club
Marina Yacht Club

Bodrum Ve Eğlence Hayatı

Bodrum Gece Hayatı Bodrum sadece bir tatil beldesi değil aynı zaman da bir eğlence yeridir. Bodrum’da her yıl düzenlenen etkinlikler ve festivaller vardır. Yaz turizmi için Türkiye’den veya yurt dışından gelen birçok turist bu festival tarihlerini araştırıp planlarını öyle yapmaktadırlar. Özellikle gençlerin Bodrumda gezilecek yerler olarak seçmesinde ki en önemli sebeplerden birisidir. İnsanlar festivaller de müzik, dans, tiyatro gibi etkinliklere katılır, yeni insanlarla tanışır ve doyasıya eğlenirler. Bodrum gece hayatını detaylı okumak için

Bodrum Gece Hayatı
Bodrum Gece Hayatı

Masmavi Denizin Keyfini Sürün

Bodrum Koyları Ve Plajları Gündüz sıcak havalar da kendimizi en çok denizin güzel sularına bırakmak isteriz. Tatilciler arasında yüzmek isteyenler, saatlerce güneşlenip bronzlaşmak isteyenler veya sahilde fotoğraf çektirmek isteyenler mevcuttur. Bodrum herkesin ortak bir fikir birliğine varabileceği turistik beldedir. Çok sayıda koy ve plaja sahip olan Bodrum’da özel plajlar ve beach clublar da bulunmaktadır. Oldukça popüler olan beach clublar özellikle gençlerin eğlenmek için uğradığı en popüler yerlerdendir. Gündüz sahilde müziğin ve dansın tadını çıkaran gençler için tabi ki gece de eğlence fırsatları fazlasıyla mevcuttur. Bodrum koylarını detaylı görmek için diger sayfamıza girebilirsiniz.

READ  Muğla Kargı Koyu

İlgili içerik :Dalaman Havalimanı Araba Kiralama Fiyatları

Beach clubları veya özel plajları tercih etmeyenler için çok güzel ve popüler halk plajları da mevcuttur. Bodrum’a yaklaşık 9 km mesafede bulunan Bitez Plajı bunlardan birisidir. Şarkılara bile konu olan bu plaj, yeşil doğası ve masmavi çarşaf gibi denizi ile giden turistler tarafından hayranlıkla anlatılmaktadır. Bu halk plajına giderek güneşlenebilir, yüzebilir ve tüm gün istediğiniz gibi keyifli vakit geçirebilirsiniz. Top götürerek sahilde voleybol oynamak da seçenekleriniz arasındadır.

Bodrum barlar sokağı
Bodrum barlar sokağı

Genç Tatilciler Ve Gece Hayatı

Bodrum Gece Hayatı Bodrum eğlenmek isteyen tatilciler için akşam çok güzel fırsatlar sunmaktadır. Genç tatilcilerin en çok tercih ettiği Gümbet; Bodrum gece hayatının yer aldığı önemli noktalardan birisidir. Gece hayatının çok popüler olduğu bu yer insanlara farklı mekân seçenekleri sunmaktadır. Müzikleri ve hareketli gece hayatı ile Bodrum tatile eğlenmek için gelenleri kendine hayran bırakmaktadır. Genç Tatilciler Ve Gece Hayatı Bodrum gece hayatı açısından sizlere çok fazla seçenek sunmaktadır. Eğlencenin en uğrak yeri olan yerlerden birisi de Barlar Sokağıdır. İnstagram’da Barlar sokağında da eğlenceli ve keyifli vakit geçireceğiniz mekânlar bulabilirsiniz.  

Mekânlar da boğulmak istemeyen halk için Bodrum sahilleri ve yürüyüş yolları da gece hayatı açısından renkli ve sürekli hareketlidir. Gece saat kaç olursa olsun insan sesinin azalmayacağı Bodrum sokakların da kalabalık bir arkadaş gruplarının arasına karışıp yeni insanlarla iletişim kurabilir, dostluklar kurabilirsiniz. Sizlerde Bodrum gezilecek yerler ve tarihi bölgeler hakkında bilgi almak istiyorsanız bu yazımızdan yararlanabilirsiniz. Bizim paylaşamadığımız yerleri bu başlık altında yorumda belirtirseniz, herkes gezip görsün.

Bodrum Bitez Koyu ( Bitez Yalısı )  Plaj ve Sörf Noktası
Bodrum Bitez Koyu ( Bitez Yalısı )  Plaj ve Sörf Noktası

Bodrum Bitez Koyu ( Bitez Yalısı )  Plaj ve Sörf Noktası

Bodrum, gezilecek ve görülecek yerleri ile oldukça popüler mekanlara sahip, eşsiz yerlerdendir. Burada mutlaka gezilmesi ve vakit geçirilmesi gereken yerlerden birisi de Bitez koyudur. Bu koy, Bodrum kent merkezine yakın olduğu için en fazla tercih edilen bölgeler arasındadır. Bodrum Bitez Yalısı, halk plajı ve masmavi denizi ile mükemmel bir yer olarak biliniyor. İnstagram Bodrum sörf yerleri arasında Kumsalı oldukça meşhur olan Bitez koyu, vazgeçilmez alanlardan biridir. Konum  Bodrum Gezilecek Yerler : Ünlülerin Tatil Merkezi

Bitez koyunun sıcaklığı ise diğer plajlara göre daha yüksektir. Sıcaklığı yüksek olan ve kumsalı meşhur olan Bitez koyu, Bodrum’da mutlaka görülmesi gereken yerlerdendir.

 

Bodruma En Yakın En Güzel Gidilecek Yerler

Benzer Görülmesi Gereken Yerler

Zayo Beach Club | Yalıkavak Bodrum

Gezicini

Yuvarlakçay Muğla’nın Saklı Cenneti

Gezicini

Yalıkavak Gezilecek Yerler : Yalıkavak’ta Gidilecek Rotalar !

Gezicini

Uzungöl Doğa Harikası : Size Cennetteymiş Hissi Veren Yer!

Gezicini

Uyku Vadisi : Nerede Nasıl Gidilir ? Doğal Güzellikleri

Gezicini

Uludağ Gezilecek Yerler : Bursa’da Bir Kayak Merkezi

Gezicini

Ula Gezilecek Yerler | Muhteşem Yerler Listesi

Gezicini

Türkiye’de Gezilecek En Güzel Yerler Listesi

Gezicini

Türkbükü Gezilecek Yerler | Bodrum’un Meşhur Yerlerinden

Gezicini

42 Yorumlar

Fidan Uygar 21 Nisan 2019 at 16:12

Pazar günleri kadınların en iyi emekleriyle hazırlanan reçeller ile birlikte sarmalar aksesuarlar börekler takılar pazarda insanlara sunuluyor görülmesi gereken şirin bir bodrum kasabası☺️

Cevapla
Yeliz Ş. 24 Temmuz 2019 at 12:53

Yokusbasina geldiginde Bodrum U Tam göreceksin!… Sanma ki sen geldiğin gibi bodrumdan gideceksin….. Senden öncekilerde böyleydiler…. ama akıllarını Bodrum da bırakıp gittiler….

Cevapla
aysel 28 Temmuz 2019 at 19:21

tavsiyeniz üzerine bodruma gittim ve harika bayıldım izmirden çok yakın ayrıca gitmek isteyenlere tavsiye ediyorum. Söyledikleri yerleri gezin.

Cevapla
Özlem 3 Ocak 2021 at 17:24

Tavsiyeniz üzerine gittim,müthiş, çok keyif aldım tatilden

Cevapla
adem 28 Temmuz 2019 at 19:22

bodrum gezilecek yerler olarak en çok tarihi mekanlarını beğendim kesinlikle gidin dostlar

Cevapla
Nil 4 Ağustos 2019 at 16:57

Bodrumda Her güzel şey gibi , bu sezonda bodrum tatilim gene burada yaptım ve gidiyorum… Önümüzdeki diğer sene yine eğlencenin , güneşin , denizin kalbinde Bodrumda Turgutreiste buluşmak üzere :)) Muğla bodrumun tadını çıkarabilen herkese benden iyi tatiller diliyorum …

Cevapla
Mehmet Şahin 8 Ağustos 2019 at 18:47

BODRUM 1923 YENİ BİR MEKAN AÇILDI ARKADAŞLAR RESTAURANT CAFE BAR BARGİLE İYERİMİZ BODRUM KALE MANZARALIDIR

Cevapla
Aras 22 Eylül 2019 at 11:24

Bodrum ülkemizde yaz tatili için en harika yer fakat eskilerden halikarnas vardı mazilerim var dı orada kapatılmasaydı harika olurdu. Her yer tek yön burada araçla gelmek sıkıntı biraz. yollar dar

Cevapla
Melih 25 Eylül 2019 at 17:51

Bodrum güzel bir yer fakat buradaki otel fiyatları Antalya Marmaris’e göre çok pahalı aynı özellikteki olan yerlere göre. Otelden dışarı çıkmayı düşünmüyorsanız Antalya’da da otel tutabilirsiniz Bodrum’da Türk tatilci de çok Antalya’da yoğunluk yabancı Rus alman Azeri turist

Cevapla
Eray Güçlü 1907 19 Ekim 2019 at 16:50

Yokuşun başına geldiğinde Bodrumun güzelliğini göreceksin.Sanma ki sen, geldiğin gibi geriye gideceksin.Bodrumda Senden öncekiler de böyleydiler. Buraya gelenler nedense akıllarını hep Bodrum’da bırakıp geri geri gittiler.Halikarnas Balıkçısı

Cevapla
Mehmet Kaçmaz 7 Kasım 2019 at 13:15

Nasıl anlatsam bilemedim Bodrumu sizlere, gelip görüp yaşamak gerekiyor Bodrumu her mevsimi ayrı bir güzel buraların yeşili mavisi tarihi ünlüleri bambaşka, sağlığınız yerindeyse özelliklede maddi imkanınızda varsa yaşayın gitsin boşa ölüp gitmeyin. ???‍♂️

Cevapla
Fatoş 16 Şubat 2020 at 10:04

Bodrumda bu sene sezon bir başka olacak gibi geliyor sezon açılmaya çok yaklaştı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Cevapla
Yusuf38 8 Ekim 2020 at 00:20

Bidruma Bu sene gitmeyi planlarken covid19 cıktı ama bukadar güzel yerler olduğunu bilmiyordum Inşallah ilk ortalık hastalık sorundan rahatladığı zaman gideceğim bukadar güzel bilgileri bizle buradan paylaştığınız için teşekkür ederim

Cevapla
Mehmet Şahin 8 Ekim 2020 at 00:51

Bodrum tatil yeri olmasının yanı sıra birçok tarihi gezilecek yerlere de sahipmiş. Bodrum’a birkaç kez sadece tatil amaçlı gitmiştim bu sefer ki gidişte tüm tarihi yerleri öğrendim yazınız sayesinde. Teşekkür ediyorum

Cevapla
Muhammed Alkan 10 Ekim 2020 at 11:34

Gerçekten Çok Bilgilendirici Olmuş Ellerinize Sağlık Bodruma Tatile Gitmeyi Planlıyordum Bunları Öğrendiğim İyi Oldu

Cevapla
Arda 12 Ekim 2020 at 13:27

çok güzel bir liste. kesinlikle her kelimesi doğru.

Cevapla
Özge 12 Ekim 2020 at 20:14

Bodrum şahane özelikle tatil için çok güzel bir yer

Cevapla
Yusuf 12 Aralık 2020 at 01:11

Bodrum efsane bir yer herkese tavsiye ediyorum mutiş

Cevapla
mehmet 2 Ocak 2021 at 22:21

Gercekten harika bir rehber niteliğinde hazirlanmis. Bende gidip gormustum. Cok hos yerlerdi. Sizde mutlaka ziyaret edin. Ozellike bu sitedekileri iyice okuyup aklinizda onceden plan kurun.

Cevapla
Özlem 3 Ocak 2021 at 17:26

Tavsiyeniz üzerine gittim,müthiş, çok keyif aldım tatilden

Cevapla
Resul 3 Ocak 2021 at 20:46

Nasıl anlatsam bilemedim Bodrumu sizlere, gelip görüp yaşamak gerekiyor Bodrumu her mevsimi ayrı bir güzel buraların yeşili mavisi tarihi ünlüleri bambaşka, sağlığınız yerindeyse özelliklede maddi imkanınızda varsa yaşayın gitsin

Cevapla
Resul 3 Ocak 2021 at 20:46

anlatsam bilemedim Bodrumu sizlere, gelip görüp yaşamak gerekiyor Bodrumu her mevsimi ayrı bir güzel buraların yeşili mavisi tarihi ünlüleri bambaşka, sağlığınız yerindeyse özelliklede maddi imkanınızda varsa yaşayın gitsin

Cevapla
Barış Geçmen 9 Şubat 2021 at 16:49

Bodrum gezilecek iller ile ilgili olarak son derece bilgi verici ve aydınlatıcı bir yazı olmuş diyebilirim. Çok teşekkürler.

Cevapla
Pinti 9 Temmuz 2021 at 23:52

Ah Bodrum kesinlikle gidilecek vede görülesi gezilesi yenilesi içilesi bol bolda mutlaka ama mutlaka foto çekilesi yaşanılası yer 🧚🏻‍♀️

Cevapla
foçalı 9 Ağustos 2021 at 17:47

Kalabalık, çok kalabalık diyebilirim, bunaltan kalabalık var tatil yapmaya degil sıra ve trafik var heryerde ve yine sırf “Ah canım Bodrum’dayım” demek isteyenlerin kalabalığı oysa!

Cevapla
Mehmet şahin 14 Ağustos 2021 at 18:57

Tatile eğlence amaçlı gidenler varsa kesinlikle Bodrum’u tercih etmeli. Gördüğüm en güzel gece hayatı Bodrum’daydı. Clublar çok güzel ve lüks. Bodrum’da nereye baksan rus, ukraynalı turistler çok var. Aşk gerçekten Bodrum’da yaşanıyor. Tavsiye ederim. Her bütçeye uygun yerler de var.

Cevapla
Emre Yılmaz 14 Ağustos 2021 at 19:19

Bodrum çok iyi ben gittim. Sevdim. Baya gezmek için iyi yer. Denizide süper. Çok memnun kaldım. Hiç pişman olmadım. Mükemmel 👌👍

Cevapla
Barış Geçmen 14 Ağustos 2021 at 19:25

Bodrum gezilecek yerler ile ilgili olarak son derece başarılı, faydalı ve aydınlatıcı bir yazı olmuş diyebilirim. Çok teşekkürler.

Cevapla
Emrah 14 Ağustos 2021 at 19:54

Bodrum ünlüler ve turistlerin Yazın en çok uğrak Tatil beldesi harika bir yer koyları barları Otelleri gezilecek yerleriyle herkesin gidip görmesi gereken bir yer

Cevapla
Elasuakyurek 14 Ağustos 2021 at 20:35

Aşk bodrumda yaşanıyor güzelim direk akla geliyor 🙂 kesinlikle gitmenizi öneririm muhteşem bir yer denizin tüm tonlarınu görebilirsiniz 💙

Cevapla
Hilal 14 Ağustos 2021 at 23:20

Harika bir yer bu site sayesinde gezilecek yerleri belirledik ve yön verdik tatilimize iyi ki gitmişiz diyeceginiz yerler ..

Cevapla
Fahri Can 15 Ağustos 2021 at 10:24

Gerçekten çok güzel yerler.

Cevapla
muharrir 15 Ağustos 2021 at 11:03

bu yazı ışığında Zeki Müren Sanat Müzesi, Pedesa, Apastol Kilisesi, Sandıma Köyü, Iasos Antik Kenti, Halikarnas Mozolesi, Antik tiyatro ve Mindos kapısı bodrumda gezilecek yerler listesinde yerini aldı. teşekkürler.

Cevapla
Nasibe 15 Ağustos 2021 at 11:31

Bodrum tarihî bir beldedir her yerleri turizmi olan yer çok güzel tatil geçirebileceğiniz tek yer

Cevapla
Ferhat 15 Ağustos 2021 at 14:03

Bodruma gittim efsane yerler var, halk plajına bayıldım fiyatlar da gayet uygun, gittim 1 ay kaldım doya doya tatilin tadını çıkardım, ailenizle kesinlikle gidin bodruma ve tatilin tadını çıkarın tavsiye ederim.

Cevapla
Balvenie 15 Ağustos 2021 at 17:31

Bodrum Cidden Tam Bi Tatil Mekanıdır Tarihi Yerleri Coktur Plajları olsun Başka Şeyleri Olsun Banada Tavsiye Eden Olmuştu Görünce Anlıyor İnsan Bende Gittim Cidden Cok Güzel Bi Yer Tatillik Bir Yer Yani Cidden Tavsiye Ediyorum Ve Bu Sitenin Eline Koluna Sağlık Cidden Cok Detaycı Davranıyorlar Ellerine Sağlık Hepsinin <3

Cevapla
Ares 15 Ağustos 2021 at 21:31

Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim çok keyif aldım mutlaka gitmenizi öneriyorum

Cevapla
Ares 15 Ağustos 2021 at 21:32

Cennet gibi bir yer gitmenizi şiddetle öneriyorum gidin gezin hayat kısa bea

Cevapla
Ali er 10 Aralık 2021 at 22:41

“Hiçbir şey zekayı seyahat etmek kadar geliştirmez

Cevapla
Ömer KURT 13 Aralık 2021 at 16:17

Bugun bu siteye denk geldim site sayesinde böyle yerleri tanıyoruz teşekkürler.

Cevapla
Yaren Nur Çiftçi 31 Aralık 2021 at 19:31

Ülkemizi de bu kadar güzel görsel ve keyifli bir yazıyla anlatılması çok güzel ve başarılı tekt tek tanıtımı yapılıyor bir gezilecek yer Bodrum’da.

Cevapla
Gezi 31 Mart 2023 at 23:16

Oldukça detaylı bir yazı olmuş teşekkür ederim,

Cevapla

Yorum Yaz