Image default
Bodrum

Zayo Beach Club | Yalıkavak Bodrum

Zayo Beach Club Yalıkavak Bodrum

Ülkemizin en gözde turizm merkezlerinden birisi olan Bodrum, lüks ve gösterişli plajlarıyla dikkat çekiyor. Bodrum‘un en uğrak noktalarından birisi olan Yalıkavak, lüks mekanları ve plajlar ile en dikkat çeken yerler arasındadır. Her yıl binlerce kişiyi ve özellikle ünlü simaları ağırlayan Yalıkavak’ta, en bilinen beachlerden birisi Zayo Beach Club’tır.

Zayo Beach Club
Zayo Beach Club

 

Zayo Beach Club Nerede?

Muğla il sınırları içerisinde yer alan Zayo Beach Club, Bodrum ilçesine bağlı bir mahalle olan Yalıkavak’ta bulunuyor. Zayo Beach Club, Bodrum merkeze yaklaşık 18 kilometre mesafede bulunuyor. Bodrum merkezden ortalama 20 dakika içerisinde Yalıkavak’a ulaşabilirsiniz. Zayo Beach Club Yalıkavak sahil şeridinde Çökertme Caddesi üzerinde bulunan plajın çevresinde, birçok ünlü turizm merkezi bulunuyor.

Zayo Beach Club
Zayo Beach Club

Zayo Beach Club’a Nasıl Gidilir?

Zayo Beach Club’a otobüslerle şehir dışından gelmek isteyen kişiler, doğrudan Bodrum’a bilet aldıkları zaman merkezde ineceklerdir. Bodrum otogarından Yalıkavak otobüslerini kullanarak bölgeye ulaşabilirsiniz. Yalıkavak bölgesine İzmir rotasından gelen kişiler ise; Aydın ilini geçtikten sonra Milas’a varırlar. Milas üzerinden ise kısa bir mesafe sonra yol sizi Bodrum’a bağlayacaktır. Bodrum ilçe merkezine girdiğiniz zaman Konacık istikametine doğru hareket ettikten sonra karşınıza Ortakent Mahallesi gelir. Ortakent Mahallesi’nden Yalıkavak tabelasını takip ederek Zayo Beach Club’a ulaşabilirsiniz.

Zayo Beach Club
Zayo Beach Club

Zayo Beach Club Fiyatları

Belirli bir ücret tarifesi ile işletilen Zayo Beach Club’a girişler de belirli bir ücret karşılığı olmaktadır. Beach bölümüne giriş için kişi başı 70 TL gibi bir ücret alınır. Bu ücretin içerisine şezlong ve şemsiyeler dahil olacaktır. Giriş yaptıktan sonra Club bölümünde minimum 100 TL gibi bir harcama yapma zorunluluğu bulunuyor. Stand ve loca girişlerinde ise ücret alınmaz. Zayo Beach Club Yalıkavak Standlara girişlerde 1 şişe alkol dahil 1.000 TL ücret tarifesi bulunuyor. Loca fiyatları ise 3 şişe alkol dahil 3500 TL civarındadır.

READ  Muğla Şelaleleri ve Doğal Güzellikleri
Zayo Beach Club Yalıkavak Bodrum
Zayo Beach Club Yalıkavak Bodrum

Zayo Beach Club’ta Ne Yapılır?

Bakımlı ve temiz plajıyla dikkat çeken Zayo Beach Club, Bodrum‘un en lüks beachlerinden birisidir. Güneşin tadını doyasıya çıkarırken masmavi sularda yüzebilirsiniz. Club bölümünde ana yemek ve ara sıcak türlerinde farklı yemekler bulunuyor. Aynı zamanda içeceklerde alkollü ve alkolsüz türler yer alıyor.

Zayo Beach Club
Zayo Beach Club

 

Benzer Görülmesi Gereken Yerler

Yalıkavak Gezilecek Yerler : Yalıkavak’ta Gidilecek Rotalar !

Gezicini

Türkbükü Gezilecek Yerler | Bodrum’un Meşhur Yerlerinden

Gezicini

Turgutreis Gezilecek Yerler : Bodrum’un Cenneti

Gezicini

Muğla Şelaleleri ve Doğal Güzellikleri

Gezicini

Muazzam Bodrum Karaincir Plajı

Gezicini

Gümüşlük Gezilecek Yerler : Muhteşem Gümüşlük Plajı !

Gezicini

Gümbet Gezilecek Yerler

Gezicini

Flamm Beach | Bodrum’un En Lüks Plajlarından

Gezicini

Çatal Adası | Bodrum Muğla

Gezicini

1 Yorum

Hakan 6 Eylül 2021 at 19:45

Çok güzel bir yer harika tam gezilecek bir yer muhteşem yine efsane bayıldım çok beğendim herkese tavsiye ederim teşekkürler

Cevapla

Yorum Yaz