Image default
Bodrum

Xuma Beach Club | Bodrum Yalıkavak’ta

Xuma Beach Club Bodrum

Xuma Beach Club Bodrum uzum zamandır hizmet vermektedir, bu sayede oturmuş bir hizmet kalitesine sahiptir ve personel kadrosu oldukça tecrübelidir. Bu sayede Xuma Beach Club misafirlerine özenle yaklaşmaktadır. Bu hususta Xuma Beach Club Muğla saat 10:00’da açılmaktadır ve son misafiri ayrılana kadar kapanmamaktadır, bu konuda oldukça geniş çalışma saatlerinin bulunduğunu söylemek mümkündür.

Xuma Beach Club
Xuma Beach Club

Bu sebeple gece yüzmeyi seven kişiler rahatlıkla Xuma Beach Club Bodrumu tercih edebilir.

Xuma Beach Club
Xuma Beach Club

Xuma Beach Club Bodruma Nasıl Gidilir?

Bodrum’da bulunan Xuma Beach Cluba gitmek isteyen kişiler ilk olarak Muğla’nın Bodrum ilçesine gelmelidir, daha sonra şehir merkezinde bulunan tabelalar kullanılarak söz konusu mekâna ulaşmak mümkündür. Bu konuda Xuma Beach Club Bodrumun konum bilgileri web sitesinde yer almaktadır, bu sayede hususi araçlarıyla gitmek isteyen kişiler mekânın konum bilgilerini navigasyon ile aratarak rahatlıkla Xuma Beach Club Bodruma ulaşabilir. Toplu taşıma ile gitmek isteyen kişiler ise Bodrum şehir merkezinden kalkan dolmuşlarla söz konusu yere ulaşabilir. Tüm bu bilgilere ek olarak Xuma Beach Club, Bodrum şehir merkezine yaklaşık 15 dakikalık mesafededir, bu sebeple taksi gibi özel toplu taşıma araçları da tercih edilebilir.

Xuma Beach Club
Xuma Beach Club

Xuma Beach Club Bodrum İmkanları Nelerdir?

Xuma Beach Club Bodruma giden kişiler masmavi bir denizle ve düzenli bir plajla karşılaşacaklardır, aynı zamanda yiyecek ve içecek seçenekleri de mevcuttur. Bu sayede denize girdikten sonra isteyen kişiler yorgunluğunu Xuma Beach Club Bodrumun restoranlarında ve barında atabilir. Bu bilgilere ek olarak Xuma Beach Club Bodrumda temel ihtiyaçların giderilmesi adına tuvalet ve duş gibi yerlerde bulunmaktadır.

READ  Bodrum Göltürkbükü Gezilecek Yerler
Xuma Beach Club
Xuma Beach Club

Son olarak Xuma Beach Club Yalıkavak, zaman zaman çeşitli DJ performansları ve canlı müzik gibi eğlence seçeneklerini de misafirlerine sunmaktadır. Bu hususta Xuma Beach Club Bodrumun düzenlediği etkinliklere ve gelecek etkinlik tarihlerine işletmenin web sitesinden ulaşmak mümkündür, aynı zamanda işletme sosyal medya hesaplarında da söz konusu konuya dair bilgileri paylaşmaktadır.

Bu sebeple Xuma Beach Club Muğla tercih edilmeden önce misafirlerin mutlaka sosyal medya hesaplarına ve işletmenin web sitesine göz gezdirmelidir, bu sayede olan veya olması beklenen etkinliklerden haberdar olmak mümkün olacaktır.

Xuma Beach Club
Xuma Beach Club

Xuma Beach Club Bodrum Giriş Ücretleri

2020 Yılında belirlenen işletme kullanım ücreti 150 TL’dir. Bu hususta otopark, şezlong ve şemsiye giriş ücreti için belirlenen fiyata dahildir. Son olarak Xuma Beach Club Bodrumda evcil hayvan yasaktır.

 

Xuma Beach
Xuma Beach Club
Xuma Beach Club
Xuma Beach Club
Xuma Beach Club

Adres: Yalıkavak, Küdür Caddesi No:81 48400 Bodrum / Muğla

Telefon: (0252) 385 47 75

 

Kuum Beach | Göltürkbükü Bodrum

Flamm Beach  

Camel Beach 

Bodrum Gezilecek Yerler 

Bodrum Gece Hayatı 

Bodrum Koyları Ve Plajları

Bağla Koyu Bodrum

Güvercinlik Koyu Tabiat Parkı



Benzer Görülmesi Gereken Yerler

Zayo Beach Club | Yalıkavak Bodrum

Gezicini

Yalıkavak Gezilecek Yerler : Yalıkavak’ta Gidilecek Rotalar !

chebsra

Türkbükü Gezilecek Yerler | Bodrum’un Meşhur Yerlerinden

chebsra

Turgutreis Gezilecek Yerler : Bodrum’un Cenneti

chebsra

Sarnıç Beach Club | Bodrum Bitez’de Beach Clup

Hakan Karaduman

Orak Adası Nerede Nasıl Gidilir ?

Hakan Karaduman

Muğla Şelaleleri ve Doğal Güzellikleri

Gezicini

Muazzam Bodrum Karaincir Plajı

Gezicini

Kuum Beach | Göltürkbükü Bodrum

Hakan Karaduman

2 Yorumlar

Bedserr 21 Kasım 2020 at 12:24

En temiz en güzel plaj diyebilirim kumun sarılığı denizin maviliği gözümüzu kamaştırıyor sakın ailecek gidilebilir iki gün kalma sansim oldu beğendim şahsi arabamizla gttik sakın temiz plaj teredut edilmesin beğendik insllh sizde begenirsiniz

Cevapla
Polat 22 Ocak 2022 at 18:03

En güzel mekanlar bunlar. Temiz ve doğal.

Cevapla

Yorum Yaz