Image default
Bodrum

Kuum Beach | Göltürkbükü Bodrum

Kuum Beach Göltürkbükü Bodrum

Kuum Beach işletmesi Muğla’nın Bodrum ilçesinde hizmet vermektedir, bu hususta işletmenin konum itibariyle oldukça güzel bir plajı vardır. Bu sebeple işletmede yer bulabilmek özellikle haftanın bazı günlerinde oldukça zordur, bu sebeple işletmeyi tercih etmek isteyen kişilerin rezervasyon yaptırması gerektirmektedir, rezervasyon yaptırabilmek için ise işletmenin web sitesini ziyaret etmek yeterli olacaktır. Son olarak işletmenin personellerinin oldukça ilgili ve güler yüzlü olduğunu söylemek de mümkündür, bu hususta işletme misafirlerinin memnun ayrılması için elinden geleni yapmaktadır. Kuum Beach Göltürkbükü

Kuum Beach Göltürkbükü Bodrum
Kuum Beach Göltürkbükü Bodrum

Nasıl Gidilir?

Muğla‘daki İşletmeye ulaşmak için ilk olarak Bodruma ulaşılmalıdır, daha sonra hususi araçlarıyla işletmeye ulaşabilmek için, işletmenin konum bilgilerine ulaşılmalıdır. Bu konuda işletmenin konum bilgilerine, işletmenin web sitesinden ulaşmak mümkündür. Toplu taşıma araçlarıyla işletmeye ulaşmak için ise şehir merkezinde bulunan otobüs ve dolmuş durakları kullanılabilir.

Kuum Beach
Kuum Beach

Bu konuda Bodrum belediyesinin web sitesinde otobüs ve dolmuşların kalkış saatleri ve güzergâh bilgileri paylaşılmaktadır. Son olarak taksi kullanarak işletmeye ulaşmak isteyen kişiler, Bodrum şehir merkezinde bulunan taksi duraklarını kullanabilir, bu konuda işletmenin Bodrum şehir merkezi ile olan mesafesi yaklaşık 10-15 km’dir, bu sebeple yüksek ücretler ödemeden işletmeye ulaşmak adına taksi kullanılması oldukça mantıklıdır.

Kuum Beach
Kuum Beach

Giriş Ücreti

İşletmenin 2020 yılı itibariyle giriş ücreti 120 TL’dir, söz konusu ücrete şezlong ve havlu dahildir. Bu hususta işletmenin otopark ücreti ise ek ücrete tabidir, otopark ücreti ise 30 TL’dir. Tüm bunlara ek olarak işletmede gerçekleşen etkinlikler de ek ücret gerektirmektedir.

READ  Bodrum Gezilecek Yerler : Ünlülerin Tatil Merkezi
Kuum Beach
Kuum Beach

Nasıl Bir Yer?

İşletmenin giriş ücreti diğer Beach Clublarla karşılaştırıldığında uygun olsa da işletmede bulunan aktivite ve etkinliklerin fiyatı oldukça pahalıdır. Bu hususta işletmede genel itibariyle pop müzik çalınmaktadır ve zaman zaman çeşitli sanatçılar işletmede ağırlanmaktadır.

Son olarak işletmenin Türk Telekom Prime ile anlaşması vardır, Türk Telekom Prime kullanan kişiler yeme ve içecek alanlarında belirli indirimlerden yararlanabilir. Son olarak işletmenin parti ağırlıklı bir işletme olmadığını söyleyebiliriz, bu sayede işletmenin misafirlerinin genel yaş ortalaması orta yaş kesimdir.

Kuum Beach Resimleri

Beach Detaylı Adres ve Konum Bilgisi

AdresGöltürkbükü, Kuum Hotel, Atatürk Cd. No:150, 48400 Bodrum/Muğla

 

Bodrum’da Diğer Mekanlar

Camel Beach | BodrumBenzer Görülmesi Gereken Yerler

Zayo Beach Club | Yalıkavak Bodrum

Gezicini

Yalıkavak Gezilecek Yerler : Yalıkavak’ta Gidilecek Rotalar !

chebsra

Xuma Beach Club | Bodrum Yalıkavak’ta

Hakan Karaduman

Türkbükü Gezilecek Yerler | Bodrum’un Meşhur Yerlerinden

chebsra

Turgutreis Gezilecek Yerler : Bodrum’un Cenneti

chebsra

Sarnıç Beach Club | Bodrum Bitez’de Beach Clup

Hakan Karaduman

Orak Adası Nerede Nasıl Gidilir ?

Hakan Karaduman

Muğla Şelaleleri ve Doğal Güzellikleri

Gezicini

Muazzam Bodrum Karaincir Plajı

Gezicini

1 Yorum

thel10 25 Ocak 2022 at 18:57

Gitmek istediğim yerlerden biri. Sitedeki bilgilendirmelere göre fiyatı uygun ve görünüşü muazzam duruyor. Umarım bir gün buraya gidebilirim, Teşekkürler Gezicini

Cevapla

Yorum Yaz