Image default
Bodrum

Flamm Beach | Bodrum’un En Lüks Plajlarından

Flamm Beach Göltürkbükü Bodrum

Flamm Beach, Bodrum‘un en lüks plajlarından birisi olan, özellikle yaz aylarında ünlü simaların uğrak yerlerinden birisi oluyor. Göktürkbükü Mahallesi’nde bulunan Flamm Beach, aynı isimle bir otel ve spa merkezini de içerisinde barındırıyor. Dileyen kişiler yalnızca beach bölümünü kullanabiliyor.

Flamm Beach Bodrum
Flamm Beach Bodrum

Flamm Beach Bodrum Nerede?

Flamm Beach, Muğla iline bağlı bir ilçe olan Bodrum sınırlarında yer alıyor. Bodrum’a bağlı bir mahalle olan Göktürkbükü Mahallesinde yer alan Flamm Beach, aynı bölgede otel ve spa merkezini de barındırıyor. Flamm Beach Bodrum Plajın hemen yakın bölgesinde ise Gündoğan, Yalıkavak ve Türkbükü gibi önemli turizm beldeleri yer alıyor.

Flamm Beach
Flamm Beach

Flamm Beach Nasıl Bir Yer?

Flamm Beach, Göktürkbükü içerisinde yer alan ve yaklaşık 200 metrelik bir sahil uzunluğu olan bir plajdır. İskelesi ve özel çim alanlarıyla son derece bakımlı ve lüks bir görüntüsü olan bu plaj, güneşin tadını çıkarmak isteyen tatilciler için oldukça ideal bir noktadır. Oldukça berrak bir sahili bulunan Flamm Beach, içerisinde zengin Akdeniz mutfağı kültürüne sahip restorant barındırıyor. Bodrum‘un en dolu plajlarından birisi olmasına rağmen Flamm Beach içerisinde son derece rahat ve sakin bir tatil geçirebilirsiniz.

Flamm Beach
Flamm Beach

Flamm Beach Giriş Fiyatı Ne Kadar?

Oteli, spa merkezi, restoranı ve plajı ile hizmet veren Flamm Beach; plaj bölümüne girişler için ücret istemiyor. Beach içine giren kişiler şezlong ve şemsiyeleri ücretsiz olarak alabiliyor. Ancak sonrasında restorant bölümünden yemek ve içecek servislerini kullanma mecburiyeti bulunuyor. Flamm Beach Bodrum Beach alanına giren kişiler, Flamm Beach’in restoran bölümünü kullanarak Akdeniz mutfağına ait özel yemekleri tadabilir.

READ  Zayo Beach Club | Yalıkavak Bodrum
Flamm Beach
Flamm Beach

Flamm Beach’e Nasıl Gidilir?

Flamm Beach, Bodrum merkeze yaklaşık olarak 24 kilometre mesafede yer alıyor. Bodrum’a otobüsle gelen kişiler, merkezde bulunan Bodrum otogardan kalkan Göktürkbükü araçlarına binerek bölgeye ulaşabilir. Bodrum merkezden özel araçla buraya gitmek isteyen kişiler; Milas yoluna döndükten sonra Torba yol ayrımına sapabilir.

Torba Mahallesi’ni geçtikten sonra tabelalar sizi doğrudan Göktürkbükü Mahallesi’ne bağlar. Flamm Beach’in Milas – Bodrum Havaalanı’na uzaklığı ise yaklaşık 45 kilometre kadardır. Yine havaalanı üzerinden kalkan araçlarla da buraya ulaşım sağlamak mümkün.

Bodrum Flamm Beach

Bodrum’da Görülecek Yerler

Benzer Görülmesi Gereken Yerler

Zayo Beach Club | Yalıkavak Bodrum

Gezicini

Yalıkavak Gezilecek Yerler : Yalıkavak’ta Gidilecek Rotalar !

Gezicini

Türkbükü Gezilecek Yerler | Bodrum’un Meşhur Yerlerinden

Gezicini

Turgutreis Gezilecek Yerler : Bodrum’un Cenneti

Gezicini

Muğla Şelaleleri ve Doğal Güzellikleri

Gezicini

Muazzam Bodrum Karaincir Plajı

Gezicini

Gümüşlük Gezilecek Yerler : Muhteşem Gümüşlük Plajı !

Gezicini

Gümbet Gezilecek Yerler

Gezicini

Çatal Adası | Bodrum Muğla

Gezicini

Yorum Yaz