Image default
Bodrum

Muazzam Bodrum Karaincir Plajı

Muazzam Bodrum Karaincir Plajı | Nerede Neler Yapılır ? Bodrum, ülkemizin en güzel tatil beldelerinden biridir ve buraya yılda binlerce turist gelmektedir. Yerli halkın ve tatilcilerin popüler yerlerinden biri olan Bodrum’da en fazla gelinen bölgelerden biri ise Karaincir plajıdır. Denizi, kumu ve güneşi ile bilinen bu güzel plaj, Bodrum’un saklı cennetlerinden biridir.

Bodrum Karaincir Plajı
Bodrum Karaincir Plajı

Sessiz ve sakin olan Bodrum Karaincir Plajı muhteşem manzarası ile de bölgede en fazla tercih edilen tatil yerlerinden biridir. Doğal güzelliğiyle de meşhur olan bu güzel plajın suyu soğuktur ve yazın serinlemek için oldukça harika bir yerdir. Çevresinde otel ve konaklama hizmetlerinin sunulduğu bu güzel plaja ulaşım ise ilçe merkezinden sağlanmaktadır.

Karaincir Plajı Nerede
Karaincir Plajı Nerede

Karaincir Plajı Nerede?

Bodrum’un muazzam tatil yerlerinden biri olan Karaincir Plajı, manzarası, denizi, kumu ve güneşi ile bambaşka bir bölgedir. Her yıl binlerce kişinin geldiği bir tatil bölgesi olan Bodrum’daki Karaincir Plajına giriş ücreti ise kredilidir. Bununla birlikte özel bir tatil yeri olan Karaincir Plajı suyu soğuktur ve yaz aylarında serinlemek için tercih edilen bölgeler arasındadır. Bodrum’un en soğuk denizine sahip olan bu plaj, aynı zamanda konaklama hizmetlerinin verildiği bir bölgededir. Muhteşem manzaraya sahip Karaincir Plajı Bodrum merkezine ise yaklaşık 45 dakikalık uzaklıktadır.

Karaincir Plajı
Karaincir Plajı

Nasıl Giderim?

Ülkemizin önemli tatil beldelerinden biri olan Muğla Bodrum’da ki güzel plajlar arasında olan Karaincir Plajı, güneşi, kumu ve denizi ile harika bir yerdir. Bölgenin harika yerlerinden olan bu plaj, Bodrum’un merkezine 45 dakikalık uzaklıkta yer almaktadır. Karaincir Plajına ulaşım ise Bodrum Akyarlar minibüsleri ile sağlanıyor.

READ  Zayo Beach Club | Yalıkavak Bodrum
Karaincir Sahili Koyu
Karaincir Sahili Koyu

Karaincir Plajı Giriş Ücreti

Bodrum‘da yer alan tatil beldelerinden Karaincir Plajı, sessizliği ve sakinliği ile oldukça harika bir yerdir. Su soğukluğu seviyesi 30-35 derece olan bu plaj, yazın serinlemek isteyenlerin sıklıkla geldiği yerler arasındadır. Muhteşem manzarası ile büyüleyici bir yer olan Karaincir Plajının suyu soğuk olduğu kadar ayrıca temiz ve berraktır. Etrafındaki işletmeler tarafından sürekli olarak da temizlenen bu plaja giriş ücreti de bulunmaktadır. Yalnızca 40-50 Tl giriş ücreti ile gün boyu denize girebileceğiniz bu bölgede konaklamanız için işletmelerde mevcuttur. Doğa harikası olan Karaincir Plajına ulaşım ise ilçe merkezinden sağlanmaktadır.

Kefaluka Resort Hotel
Kefaluka Resort Hotel

Üstün Bir Tatile Ne Dersiniz?

Bodrum, gezilecek ve tatil yapılacak yerleri ile muazzam bir bölgedir ve buraya her yıl binlerce kişi gelmektedir. Özellikle tatilcilerin uğrak noktalarından biri olan Bodrum bölgesinde gelinen yerler arasında ise Karaincir Plajı bulunuyor. Temiz ve berrak bir suyu olan bu plaj, sakin bir ortama sahiptir ve giriş ücreti oldukça uygundur. Güneşi, denizi ile meşhur olan bu güzel plajın, ayrıca kumsalı ise sapsarı ve tertemizdir. Karaincir Plajı nerede? Sorusuna gelince bu bölge Bodrum merkezden yaklaşık yarım saatlik uzaktadır ve ulaşım minibüsler ile sağlanmaktadır.

Plaja Yakın Görülecek Yerler

Benzer Görülmesi Gereken Yerler

Zayo Beach Club | Yalıkavak Bodrum

Gezicini

Yalıkavak Gezilecek Yerler : Yalıkavak’ta Gidilecek Rotalar !

Gezicini

Türkbükü Gezilecek Yerler | Bodrum’un Meşhur Yerlerinden

Gezicini

Turgutreis Gezilecek Yerler : Bodrum’un Cenneti

Gezicini

Muğla Şelaleleri ve Doğal Güzellikleri

Gezicini

Gümüşlük Gezilecek Yerler : Muhteşem Gümüşlük Plajı !

Gezicini

Gümbet Gezilecek Yerler

Gezicini

Flamm Beach | Bodrum’un En Lüks Plajlarından

Gezicini

Çatal Adası | Bodrum Muğla

Gezicini

3 Yorumlar

Yeliz 28 Şubat 2021 at 23:01

Gerçekten harika bir yer huzur veriyor insana bunaldigim zaman giderim çok güzel hissederek dönerim

Cevapla
Yeliz 28 Şubat 2021 at 23:03

Gerçekten çok güzel bir yer kafa dinlemek için huzur bulmak için canım sıkıldıkça hep giderim

Cevapla
Osman Salih 1 Mart 2021 at 03:20

Karincir plajına daha önce çok küçükken ailemle gitmiştim şimdi tekrara bu yaz gitmeyi düşünüyorum bu makale sayesinde daha çok bilgili ve neler yapabilcemi bilerek gideceğim inşallah.

Cevapla

Yorum Yaz