Image default
Gece Hayatı Marmaris Muğla

Marmaris Gece Hayatı – Marmaris Disco Barları

Marmaris Gece Hayatı Disco Barlar

Marmaris Türkiye’de en çok tercih edilen tatil yerlerinin başında yer almaktadır. Üstün koylara, yeşil çam ağaçlarına sahip tepeleri ile Marmaris herkesin gözdesi olmayı başarmış konumdadır. Popüler tatil merkezi olmayı başaran Marmaris’in gece hayatı da oldukça ışıltılıdır. Marmaris’in meşhur gece hayatına yurt dışı veya yurt içerisinden ziyaretçiler zirve seviyeye yükseliyor.

Marmaris konumu itibariyle Ege ve Akdeniz kıyılarına ev sahipliği yapmaktadır. Marmaris gece hayatı bulunduğu sahiller eşliğine en hareketli gece hayatına sahip mekanlara ev sahipliği yapmaktadır.

Kapsadığı mekanların çoğu ortak özelliği ise gündüz denizin, kumun ve güneşin keyfini çıkarabilirken, gece de aynı hareketlilikle ışıltılı bir hava içerisinde eğlenebilmenizi sağlamaktadır. Sınırsız eğlenceye hem gece hem de gündüz devam etmek adına Marmaris en iyi seçimlerin arasında yer almaktadır.

Marmaris Disco Barları

Marmaris Gece Hayatı Mekanları

Sınırsız eğlenceye gece de devam edebilmeniz adına Marmaris’in barlar sokağına muhakkak uğramalısınız. Dinamik, canlı gece hayatı karşısında sizler de kendinizi eğlenmekten alıkoyamayacaksınız. Marmaris’te çeşitlendirilmiş oldukça kaliteli bar, canlı müzik, çılgınlar gibi eğlenerek kendinizden geçebileceğiniz diskolar mevcuttur.

1-Club Areena

Marmaris gece hayatı denilince ilk akla gelen mekanlar arasında yer alan Club Areea ile eğlenceyi zirveye ulaştırabilirsiniz. Ünlü ve üstün başarılı DJ performansları ile eşsiz lazer gösterilerinin birleştirildiği bu mekanda sizlerde ışıltılı bir gece hayatına hazır olun. Club Areea’da eğlence sabaha kadar devam etmekte 04.00’da sona ermektedir.

Club Areena
Club Areena

2- Crazy Daisy

Marmaris’in gözde sokaklarından biri olan barlar sokağında yer alan diğer bir başka mekan ise Crazy Daisy’dir. Marmaris’te bulunan en iyi disko olma niteliğini taşıyan bu mekanda sınırsız eğlence, popüler müzikler eşliğinde sizleri bekliyor. Marmaris Gezilecek Yerler Dans etmekten keyif alan herkes için en başarılı eğlence mekanı olan Crazy Daisy ile sizler de Marmariste discolar aramaya bir son vererek bu mekan eşliğinde sabahlara kadar dans edebilirsiniz.

READ  Bodrum Gece Hayatı Mekanları Disco Barlar
Crazy Daisy
Crazy Daisy

3- Joy Club

Marmaris’in en özel mekanlarından biri olan Joy Club ile sizler de kendinizi farklı bir evrende hissetme şansını elde edebilirsiniz. Ukrayna Gece Hayatı 24 saat sınırsız olarak hizmet veren bu mekanda damsız bir giriş kesinlikle yasaktır. Ağırlıklı olarak yabancı konukların da ağırlandığı bu mekan eşliğinde sizler de kesintisiz 24 saat eğlenceye devam edebilirsiniz.

Joy Club
Joy Club

4- Bono Good Times Beach

Marmaris’in tam olarak merkezi konumunda bulunan bu eğlence mekanı eşliğinde sizler de eğlence limitinizi zorlayabilirsiniz. Bono Beach ile gündüzleri denizin eşsiz ferahlatıcı etkisiyle ferahlayabilir, akşamları ise damak zevkinizi dörde katlayacak yemeklerden yiyerek, içkinizi yudumlayabilirsiniz.  Bono Good Times hafta sonları da dahil olarak 08.000-02.00 arasında sizlere hizmet vermek için bekliyor.

Bono Good Times Beach

5- Arjantin Cafe Bistro

Marmaris’in eşsiz liman manzarasına karşı kurulmuş bu eşsiz mekan ile keyifli bir akşam geçirebilirsiniz. Keyifli bir atmosfere sahip olan Arjantin Cafe Bistro bir o kadar da yoruculuktan uzak, kendinizi eğlendirirken dinlendirebileceğiniz bir mekan konumundadır. Çeşitli müziklerin çalındığı bu mekanda Marmaris barları yerine sof müzik tercihinizi bu mekandan yere kullanabilirsiniz.

Arjantin Cafe Bistro

6- Marmaris Budha Bar    

Budha Bar, Marmaris’in merkezinde bulunan alternatif olarak tercih edebileceğiniz, çeşitli müzik stillerine ev sahipliği yapan mekanların arasında yer almaktadır. Üstün bir müzik dinleyicisi iseniz sizler de hemen bu mekanı tercih ederek eğlencenin zirvesini gözetebilirsiniz.

7- Greenhouse

Geçmişten geleceğe Marmarisn Barları arasında üstün bir yere sahip olan bu mekan ile sizler de müzik eşliğinde içkinizi yudumlama fırsatını elde edebilirsiniz. Lüks bir o kadar da eğlenceli olan Green House tüm görkemi ile sizleri bekliyor.

,

Marmarise Yakın En Güzel Yerler

READ  Köyceğiz'de Mutlaka Gezilmesi Gereken Yerler!

Benzer Görülmesi Gereken Yerler

Yuvarlakçay Muğla’nın Saklı Cenneti

Gezicini

Yalova Gece Hayatı – Disko Barları

Gezicini

Uyku Vadisi : Nerede Nasıl Gidilir ? Doğal Güzellikleri

Gezicini

Ula Gezilecek Yerler | Muhteşem Yerler Listesi

Gezicini

Ukrayna Gece Hayatı Disko Barları

Gezicini

Turunç Koyu – Plajı

Gezicini

Turgut Şelalesi Marmaris | Muğla’da Doğal Bir Şelale

Gezicini

Seydikemer`de Gezilecek Yerler Var!

Gezicini

Sarıgerme Plajı : Denize Girmeyi ve Güneşlenmeyi Çok Seveceksiniz

Gezicini

3 Yorumlar

Özde Zıypak 25 Temmuz 2019 at 20:06

Kesinlikle Marmaris Club Areena uğramadan gitmeyin Marmaris’in en iyisi Bence.Ha bide saatlerce titreyerek dans eden bir adam görüp şaşırabilirsiniz 🙂

Cevapla
Tuğba Yıldız 30 Temmuz 2019 at 12:58

Bu Marmaris Arena daki DJ değişmezse vay Areenanın haline ne diyim… Tam şarkıya ayak uyduruyor sunuz hooop hemen şarkı değişiyor bide daldan dala atlayıp farklı tarzlara geçiyor kötüsü yani ??????

Cevapla
Şeyma Elbahadır 26 Ekim 2019 at 11:33

Eğlenmek için illa marmaris’te bir cluba girmenize kesinlikle gerek yok saat 12 den sonra hayat var sokakta buralar akıyor adım attığınız heryer kaynıyor eğlencenin dibine vurabilirsiniz. Ama yine de es geçmeyin Arena ve Joy eğlencenin dibiii 🙂

Cevapla

Yorum Yaz