Image default
Eskişehir Etkinlikler Gece Hayatı

Eskişehir Gece Hayatı

Eskişehir Gece Hayatı

Eskişehir, öğrenci sayısının fazlalığı ile gece hayatının en renkli ve hareketli geçtiği şehirlerden Eskişehir Gece Hayatı biridir. Eskişehir Barlar sokağı Gece kulüpleri, barlar ve diskoları ile eğlence mekanları ile dolu olan bu şehirde gece hayatı oldukça eğlencelidir. Eskişehir, gece hayatının tüm güzelliği ve eğlencesi ile yaşanılan bir bölgedir. Özellikle buradaki öğrencilerin vakit geçirdiği birçok sayıda cafe ve barlar bulunmaktadır.

Gece hayatının eğlenceli ve hareketli geçtiği şehirlerden biri olan Eskişehir, sahip olduğu barlar ve kulüpler ile dikkat çekiyor. Çoğunlukla öğrencilerin eğlendiği bu kulüpler dj performansların ve canlı müziklerin yapıldığı ortamlardır.

Eskişehir, gece hayatı ve tarihi mekanları ile harika yerlere ev sahipliği yapıyor. Oldukça güzel ve şık mekanlara sahip bu şehirde gece kulüplerinin çoğu merkezdeki İsmet İnönü caddesinde bulunuyor. Burada bulunan kulüplerden biri olan 222, ara sıra konserlerinde yapıldığı bir mekandır.

eskişehir gece hayatı
eskişehir gece hayatı

Eskişehir Gece Kulüpleri

Eskişehir, gece hayatıyla ve gezilecek yerleri ile çok fazla ilgi çekmektedir. Ziyaretçilerin ve öğrencilerin zaman geçirdiği Eskişehir’de ki bu gece kulüpleri çok şıktır ve sabah saatlerine kadar açıktır. Özellikle şehirdeki öğrencilerin eğlendiği bu gece kulüpleri, canlı gösterilerinde yapıldığı harika mekanlardır.

Gate 26

Gate 26
Gate 26

Eskişehir, gece hayatı ile müthiş bir şehirdir ve bu şehir renkli disko barları ile meşhurdur. Gate 26’da bu gece kulüplerinden biridir ve burada eğlenmek oldukça iyi bir tercihtir. Öğrencilerin takıldığı bu mekan ise Eskişehir’in Kanatlı Alışveriş merkezi yakınında Doktorlar caddesindedir.

READ  Eskişehir Porsuk Çayı | Gondol Turu ve Eğlencesiyle

Eskişehir’de gece hayatının dorukta yaşandığı Gate 26 gece kulübü canlı müziğin yapıldığı bir mekandır. Bu mekan renkli ve şık bir mekan olmakla birlikte dans gösterilerinin de yapıldığı bir ortamdır.

Kör Kamil Meyhanesi

Kör Kamil Meyhanesi
Kör Kamil Meyhanesi

Eskişehir, gece hayatının en keyifli ve eğlenceli yaşandığı bir şehirdir. Bu şehirde bulunan ünlü mekanlardan biri de Kör Kamil meyhanesidir. Odunpazarı’nda bulunan gece kulüplerinden biri olan bu meyhanede saatlerce eğlenebilirsiniz.

Twentysix-Cafe bar

Twentysix-Cafe bar
Twentysix-Cafe bar

Eskişehir’de bulunan cafe ve barlardan biri olan Twenty-Cafe bar öğrencilerin sıklıkla takıldığı mekanlardan biridir. Eskişehir gece hayatı barları ve diskoları ile mükemmel bir şehirdir. Eskişehir’de olan Twentysix-Cafe bar, fiyatları ile de oldukça uygun bir mekandır. Ünlü sanatçılarında sahne aldığı bu mekan lüks ve ferahtır. Buradaki garsonlar ve personeller güleryüzlü ve hizmette ehlidir. Yiyecek ve içecek çeşitliliği ile de ünlü bir mekan olan Twentysix-Cafe bar, canlı müziklerinde yapıldığı bir ortamdır.

222 Park One Night

222 Park One Night
222 Park One Night

Gece hayatının online olduğu Eskişehir, gece kulüpleri arasında 222 park one night mekanı lüks ve şık bir yerdir. Bu mekan muhteşem ses kalitesi ve dj müzik performansları ile hareketli bir ortamdır. Eskişehir gece kulüpleri arasında en popüleri olan 222’de sabahlara kadar eğlenebilirsiniz.

Buda Club

Buda Club
Buda Club

Eskişehir, gece kulüpleri ile bilinen bir şehirdir ve burada gece hayatı oldukça eğlencelidir. Buda Clup’ta bu kulüplerden biridir ve bu mekan Avrupa tarzında farklı bir ortama sahiptir. Eskişehir’in en gözde mekanlarından biri olan Buda Club’ta arkadaşlarınızla beraber eğlenebilirsiniz.

Buda Club, gece hayatının hareketli olduğu bir mekandır ve burada müzik yapılmaktadır. Canlı müziğinde yapıldığı bu mekan, dans gösterilerinin de yapıldığı bir gece kulübüdür. Mekanda bulunan dans pisti sayesinde eğlenceli dans gösterileri de yapılıyor.

READ  Kuşadası Gece Hayatı Disko Barları

Kafepi

Kafepi Eskişehir
Kafepi Eskişehir

Eskişehir gece kulüpleri içerisinde en popüler olan ortamlardan biri Kafepi’dir. Bu mekan yiyecek, kokteyl ve içecek çeşitliliği ile keyifli saatler geçirebileceğiniz bir kulüptür. Eskişehir discolar ve barlar arasında en iyisi olan Kafepi, Bomonti, Brasserie kalitesinin ön planda olduğu bir kulüptür.

Olympos Cafe-Bar

Olympos Cafe-Bar
Olympos Cafe-Bar

Eskişehir gece kulüpleri ve barlarından en iyisi olan Olympos Cafe-Bar arkadaşlarınızla sabahlara kadar eğlenebileceğiniz bir bardır. Gece hayatının renkli olduğu bu barda içkileriyle ve alkolleriyle meşhurdur. Fiyatlarında oldukça uygun olduğu bu mekanı tercih etmek iyi bir fikirdir. Eskişehir gece mekanları arasında uygun fiyatlı bir bar arıyorsanız, Olympos Cafe-Bar’da eğlenebilirsiniz.

Hangover Cafe-Bar

Hangover Cafe-Bar
Hangover Cafe-Bar

Eskişehir gece kulüpleri ve barları gece hayatının yaşandığı güzel bir şehirdir. Hangover-Cafe Bar, bu mekanlardan biridir ve burada eğlenmek oldukça uygun fiyatlıdır. Ukrayna Gece Hayatı  Yiyecek, içecek çeşitliliği fazla olan bu bar, Eskişehir Barlar sokağında bulunan en gözde mekanlardan biridir. Arkadaşlarınız veya sevdikleriniz ile burada doyasıya vakit geçirebilirsiniz.

Eskişehir’e Gelip Başka Gidilebilecek Yerler Listesi

Benzer Görülmesi Gereken Yerler

Yalova Gece Hayatı – Disko Barları

Gezicini

Ukrayna Gece Hayatı Disko Barları

Gezicini

Tepebaşı Gezilecek Yerler

Gezicini

Sivrihisar Gezilecek Yerler

Gezicini

Seyitgazi Gezilecek Yerler

Gezi Cini

Seferihisar Festivalleri

Gezicini

Sarıcakaya Gezilecek Yerler

Gezicini

Sakarya Gece Hayatı : Disko ve Barları

Gezicini

Sakarya Festivalleri ve Sakarya’da Yapılacak Şeyler

Gezicini

4 Yorumlar

Gamze Dinçbaş 20 Ağustos 2019 at 15:42

Her gün yenilenen Eskişehirin bütün öğrencilerini bu sokaklarda bulabilirsiniz. Öğrencilerin yoğunlukta geldiği barlara, eskişehirli gençleride görebilirsiniz. İnsanların enerjisinin yanasımasını burada görebilirsiniz sadece.

Cevapla
Elzem 26 Ekim 2019 at 09:26

Eskişehir’de öğrenciler varken kışın hayat patlıyor burada.

Cevapla
Tuğçe KANSU 26 Ekim 2019 at 11:17

Sokaktan yürüyüp geçmek bile yetiyor arkadaşlar bu gece hayatını solumaya bana kalırsa, gayet güzel,nezih.. Fakat buralarda kadınlar asılma,sarma vb. gibi saçma sapan salak olaylara maruz kalmadan gece saatlerinde rahatlıkla dolaşabiliyor.Burada öğrenci bölgesi olduğu için böyle sorunlar olmuyor elit bölgelerde. Çok beğendim.

Cevapla
Mahmut KAya 20 Şubat 2020 at 10:14

Çok güzel makale olmuş gece hayatı gerçekten harika full ögrenci kızlar var burada.

Cevapla

Yorum Yaz