Image default
Etkinlikler Seferihisar

Seferihisar Festivalleri

Sığacak, denizi, havası ve kumu Seferihisar Festivalleri 2020 ile tatil için mükemmel bir yerdir. Tatil için oldukça popüler bir yer olan Sığacık, Seferihisar ilçesi ile de ön plandadır. Eğlenceli şenlik ve festivallerin yapıldığı Seferihisar ilçesinde kamp etkinlikleri de yapılmaktadır. Bu ilçeye yaz aylarında gelip, keyifli bir tatil yapabilirsiniz.

Mandalina Festivali
Mandalina Festivali

Sığacık’a bağlı Seferihisar ilçesinde tatil yapmak oldukça keyiflidir. Tatil için mükemmel bir yer olan Seferihisar ilçesinde kamp etkinlikleri için yeşil alanlar bulunmaktadır. Seferihisar Gezilecek Yerler Keyifli vakit geçirebileceğiniz muhteşem bir ilçe olan Seferihisar ‘da her yaz eğlenceli festivaller yapılmaktadır. Ünlü isimlerin yer aldığı Seferihisar festivallerine bilet alarak sizde yaz tatilinizi daha farklı ve eğlenceli bir şekilde geçirebilirsiniz.

Seferihisar Seferihisar Lavanta Şenliği
Seferihisar Seferihisar Lavanta Şenliği

Seferihisar Festivali ve Şenlikleri

Seferihisar, yaz tatillerinde festivallerin yapıldığı muhteşem bir yerdir. Değişik festival ve şenliklerin yapıldığı Seferihisar ilçesinde tatil yapmanın da keyfi bir başkadır. Festival kurallarına uymak şartları ile sizde Seferihisar ilçesinde eğlenebilirsiniz. Birçok ünlü sanatçının da bulunduğu Seferihisar festivallerine katılarak sizde yaz tatilinizi daha eğlenceli bir hâle getirebilirsiniz.

Seferihisar Lavanta Şenliği
Seferihisar Lavanta Şenliği

Sığacık’ın ilçelerinden Seferihisar ilçesinde tatil yapmanın keyfi ile birlikte burada katılabileceğiniz birbirinden farklı ve eğlenceli etkinliklerde yapılmaktadır. Ürkmez Kamp ve festivallerin yeri Seferihisar’da güzel vakit geçirebilirsiniz. Yalnızca yazın değil, kış aylarında da eğlenceli festivallerin yapıldığı Seferihisar ilçesi keşfedilmesi gereken yerlerden biridir.

Teos Gitar Festivali
Teos Gitar Festivali

Teos Gitar Festivali

Festivallerin merkezi Sığacık’ın Seferihisar ilçesinde her yıl düzenlenen Uluslararası Teos Gitar Festivali, oldukça eğlenceli ve hareketlidir. Sefrihisar Sığacık Teos Gitar Festivali Bölgede düzenlenen en eğlenceli etkinlikler arasında yer alan Teos gitar festivaline ülkeden ve yurt dışından ünlü isimler gelmektedir. Biletinizi alarak sizde Seferihisar’da her yıl 16-19 Ağustos arasında yapılan Uluslararası Teos Gitar festivaline katılabilirsiniz.

READ  Payamlı Plajı | İzmir'in En Sakin Plajlarından Birisi
Seferihisar Mandalina Festivali
Seferihisar Mandalina Festivali

Mandalina Festivali

Seferihisar ilçesinde her yıl düzenlenen festivallerden Mandalina Festivali, ünlü şarkıcı ve sanatçıların yer aldığı eğlenceli bir etkinliktir. 18 yıldır Seferihisar ilçesinde yapılan Mandalina Festivali, bölgenin meşhur mandalina yiyeceğini tanıtmak amaçlıdır. Gümüldür  Her yıl Ekim ayında düzenlenen Mandalina Festivaline bilet satın alarak katılabilirsiniz.

Seferihisar Kurtuluş şenlikleri
Seferihisar Kurtuluş şenlikleri

Seferihisar Kurtuluş Şenlikleri

İzmir Seferihisar ilçesinde her yıl düzenlenen festivaller oldukça güzel ve eğlenceli geçmektedir. Ünlü isimlerin yer aldığı bu festivallerden biri de Seferihisar Kurtuluş Şenlikleridir. Özdere Bu şenlik Seferihisar’ın işgalden kurtulması adına yapılmaktadır. Bölgede yapılan en eğlenceli etkinlikler ve festivaller arasında olan Seferihisar Kurtuluş Şenlikleri, 8-11 eylül tarihlerinde yapılıyor. Bununla birlikte bu festivallerde ödüllü yarışma ve değişik aktiviteler de yapılmaktadır.

Lavanta Şenliği
Lavanta Şenliği

Lavanta Şenliği

İzmir ilinin Sığacık’a bağlı Seferihisar ilçesinde yılın her mevsiminde düzenlenen şenlik ve festivallerde eğlenmek oldukça keyiflidir. Yalnızca biletinizi satın alarak katılabileceğiniz bu festivallerden biri de Lavanta şenliğidir. “Mis kokulu şenlik” sloganı ile yapılan bu festival, Seferihisar’ın Turgut köyünde düzenlenmektedir. Değişik gösteri ve halk oyunlarının da yapıldığı Lavanta Şenliği her yıl düzenli olarak yapılmaktadır.

Yakın Çevrede Gidilecek Yerler

Benzer Görülmesi Gereken Yerler

Ürkmez Plajları Koyları

Gezicini

Ürkmez Meltemtur Sahili | İzmir’de Sakin Bir Köşe İstiyorsanız

Gezicini

Ürkmez Gezilecek Yerler

Gezicini

Ürkmez Gece Pazarı

Gezicini

Ürkmez Doğanbey Kamp Alanları

Gezicini

Ürkmez Apart Otel : Ürkmez’in En İyisi

Gezicini

Ukrayna Gece Hayatı Disko Barları

Gezicini

Teos Ormancı Tatil Köyü – Seferihisar’da Bir Tatil Köyü

Gezicini

Sığacık Gezilecek Yerler : Ruhunuzu Açacak Gezi Planı

Gezicini

Yorum Yaz