Image default
Seferihisar

Ürkmez Gece Pazarı

Yarımada bölgesinde yer alan en kapsamlı mekanlardan Ürkmez gece pazarı, mutlaka gezmeniz gereken harika yerler arasındadır. Seferihisar ilçesindeki gezmeye değer muazzam yerler arasında olan Ürkmez gece pazarında farklı birçok eşyayı rahatlıkla bulabilirsiniz. Rengarenk tasarımlar ve aksesuarlar ile donatılmış Ürkmez gece pazarı, gezerken keyif alacağınız bir yerdir.

"<yoastmark

Ürkmez gece pazarı, Seferihisar ilçesinde yer almaktadır ve burada farklı birçok eşya satılmaktadır. En güzel eşyaları kolaylıkla bulabileceğiniz bu pazar, Seferihisar belediyesi tarafından kuruldu. Her çeşit eşyanın satıldığı Ürkmez gece pazarı, bölgedeki en popüler yerler arasındadır. Seferihisar ilçesinde alışveriş yapmak için bir yer arıyorsanız, Ürkmez gece pazarını gezebilirsiniz.

"<yoastmark

Seferihisar Ürkmez Gece Pazarı

Seferihisar ilçesinde yer alan Ürkmez pazarı, her türlü yiyecek, giysi ve hediyelik eşyaların satıldığı harika bir yerdir. Rengarenk aksesuarlar ile düzenlenmiş bu pazar, Seferihisar belediyesi tarafından kurulmuştur ve çevre halkından büyük ilgi görmüştür. Gezerken büyük keyif alacağınız bu pazara akşam saatlerinde gelebilirsiniz.

"<yoastmark

Ürkmez gece pazarı, çeşitli aksesuar ve ürünlerin satıldığı harika bir yerdir. Muhteşem düzenlemesi ile Seferihisar halkı tarafından ilgi duyulan bu pazarda aradığınız herşeyi kolaylıkla bulabilirsiniz. Ürkmez Oldukça uygun fiyatlı eşyalar ve giysilerin satıldığı Ürkmez sahil pazarında önümüzdeki yıllarda mağaza stantlarının da kurulması planlanıyor. Alışverişin noktası olan Ürkmez gece pazarı Seferihisar ilçesinin tam merkezinde yer almaktadır.

"<yoastmark

Ürkmez Gece Pazarı Eşyaları

Seferihisar belediyesi tarafından kurulan Ürkmez gece pazarı, gezmek için harika bir yerdir. Hem gezip, hem de doyasıya alışveriş yapabileceğiniz bu yerlerde istediğinizi bulabilirsiniz. Her çeşit eşyanın ve malzemenin bulunduğu Ürkmez gece pazarı dizaynı ile oldukça ilgi çeken bir yerdir.

READ  Akkum Plajı - Seferihisar

"<yoastmark

Aksesuar, giysi ve yiyeceklerin satışa sunulduğu Ürkmez gece pazarı, Seferihisar ilçesinde yer almaktadır. En güzel giysi ve eşyaların satıldığı bu pazarda gezmek oldukça keyif vericidir. Uygun fiyatlar ile alışveriş yapabileceğiniz bu yerde aradığınız giysi ve eşyaları bulabilirsiniz. Gümüldür  Binbir çeşit eşyanın satıldığı bu pazar, Seferihisar’da ki en kapsamlı yerlerden biri olarak bilinmektedir. Otobüs ve minibüsler ile Seferihisar’a ulaşım sağlayarak Ürkmez gece pazarına gelebilirsiniz.

"Seferihisar

Ürkmez Çevresindeki Diğer Yerler

Benzer Görülmesi Gereken Yerler

Ürkmez Plajları Koyları

Gezicini

Ürkmez Meltemtur Sahili | İzmir’de Sakin Bir Köşe İstiyorsanız

Gezicini

Ürkmez Gezilecek Yerler

Gezicini

Ürkmez Doğanbey Kamp Alanları

Gezicini

Ürkmez Apart Otel : Ürkmez’in En İyisi

Gezicini

Teos Ormancı Tatil Köyü – Seferihisar’da Bir Tatil Köyü

Gezicini

Sığacık Gezilecek Yerler : Ruhunuzu Açacak Gezi Planı

Gezicini

Seferihisar’da Kamp Yapılacak Yerler

Gezicini

Seferihisar Ürkmezde Nerede Kalınır ?

Gezicini

Yorum Yaz