Image default
İzmir Seferihisar

Doğan Bey Sahili Nerede? Nasıl Gidilir ?

Doğan Bey Sahili Nerededir?
Seferihisar’a ait olan Doğan Bey’i sahili. İzmir’in güneybatısında, Ege Bölgesi’nde bulunmaktadır. Temiz suyuyla bilinmekte ve tam bir tatil yuvasıdır. Özellikle ailenizle birlikte çok güzel vakitlerinizin geçirebileceği Doğan Bey sahili Seferihisar’ın önemli bölgelerinden biridir.

doğanbey
doğanbey

DOĞANBEY SAHİLİ

İzmir, Seferihisar da bulunan Doğan beysahili tam bir aile yuvasıdır.
Türkiye’de bulunan sahiller arasında çocuktan, gence birçok aktivite yapılabilecek uygunlukta sahillerden biridir Doğan bey sahili.
Açık halk pazarları, Doğan bey çarşısı, Dövmeciler, Pastaneler ve daha birçok alternatife sahiptir Doğan bey sahili.

doğanbey sahili
doğanbey sahili

Kültür ve turizm bakanlığı tarafından da önem gösterilen Doğan Bey sahili son yıllarda çok sayıda ziyaretçi ağırlamaktadır. İnsanlar yaz sıcağın bunaltısından kendilerini sahile ve sahil tarafında olan aktivitelere atıyorlar adeta. Doğan Bey sahili tatilinizi geçirebileceğiniz bir yer olmak dışında konaklama olarak da tavsiye edebileceğimiz bir yer olmaktadır. Doğan Bey Sahili Nerededir? Nasıl Gidilir ? Özellikle lüks otelleri ve restoranları tatilinize iyi derecede bir etki sağlayacaktır.

doğanbey plajı
doğanbey plajı

Doğan Beyde Gezilecek Yerler
Doğan Bey de sevdiklerinizle birlikte çok güzel vakitler geçirebileceğiniz parklarda mevcuttur. Örneğin Sevgi Parkı, Sevgi parkı yeşilliklerin arasında kaybolmuş küçük bir tatil kasabası tadında bir yerdir. Yarı özel olduğundan dolayı da burada çeşitli işletmeler mevcuttur. Seferihisar Gezilecek Yerler Bu da tatilinizin daha iyi geçebilmesi açısından sizlere alternatifler, seçenekler oluşturmaktadır.
Doğan bey de güneşin doğuşu bir başka güzeldir. Doğanbeyli Çünkü güneş ilk buradan doğmakta olduğundan dolayı güneşin doğuş esnasında mükemmel bir manzara ile karşı karşıya kalıyorsunuz. Özellikle fotoğraf severlerin buna bayılacağı aşina.

doganbey
doganbey

Hele balıkçılık sevginiz varsa ve balık tutmayı seviyorsanız sabah sularında, güneşin doğuşunu sevdiğiniz işle, oltanız elinizde balık tutmakla birlikte yaparak çok güzel vakitler geçirebilirsiniz. Sığacık Gezilecek Yerler Doğan Bey Sahili Nerede? Nasıl Gidilir ? Doğan bey sahili balıklarının lezzetiyle de bilinmektedir. Sevdiklerinizle birlikte güzel vakitler, güzel anılar biriktirmeniz açısından oldukça uygun Doğan bey sahili.

seferihisar doğanbey
seferihisar doğanbey

Doğan Bey de bulunan Akşam pazarı da Doğan Bey de ziyaretçilerin sıkça uğradığı yerlerden biridir. Burada sevdiklerinize çok güzel hediyelik eşyalar alabilir, onları mutlu edebilirsiniz. Üstelik evlerinize de götürebileceğiniz çok güzel, dekoratif amaçla kullanabileceğiniz el işlemeli eşyalar mevcut.

 

Benzer Görülmesi Gereken Yerler

Yoncaköy Sahili

Sinem

Yedi Uyurlar Mağarası İzmir

Sinem

Urla Gezilecek Güzel Yerler Var!

Sinem

Ürkmez Gezilecek Yerler

Sinem

Torbalı Gezilecek Yerler

Sinem

Tire Gezilecek Yerler – Tire`ye Doyamazsın

Sinem

Tekke Plajı – Çeşme

Sinem

Sığacık Gezilecek Yerler

Sinem

Şirince Köyü Gezilecek Yerler

Sinem

2 Yorumlar

Ali Sinan Altay 4 Ağustos 2019 at 12:16

Yasak olsada nar ağaçları var onlara dalmayı eksik etmeyin vede çok tatlılar… Doğanbey`de Müzeden pelikanlara bakmayıda unutmayalım…

Cevapla
Başak Smrdyn 4 Ağustos 2019 at 12:23

Doğanbeye Yıllardır geldiğim, çocukluğumun burada geçtiği vede fazlasıyla güzel anıları hafızamda kalmış karışık insanın bulunmadığı ailecek gelinebilecek en iyi olacak dinlence alanı.

Cevapla

Yorum Yaz