Image default
Seferihisar

Doğanbey Sahili Nerede? Nasıl Gidilir ?

Doğanbey Sahili Nerededir?
Seferihisar’a ait olan Doğan Bey’i sahili. İzmir’in güneybatısında, Ege Bölgesi’nde bulunmaktadır. Temiz suyuyla bilinmekte ve tam bir tatil yuvasıdır. Özellikle ailenizle birlikte çok güzel vakitlerinizin geçirebileceği Doğanbey sahili Seferihisar’ın önemli bölgelerinden biridir.

doğanbey
doğanbey

DOĞANBEY SAHİLİ

İzmir, Seferihisar da bulunan Doğanbey sahili tam bir aile yuvasıdır. Ürkmez  Türkiye’de bulunan sahiller arasında çocuktan, gence birçok aktivite yapılabilecek uygunlukta sahillerden biridir Doğanbey sahili.
Açık halk pazarları, Doğanbey çarşısı, Dövmeciler, Pastaneler ve daha birçok alternatife sahiptir Doğan bey sahili.

doğanbey sahili
doğanbey sahili

Kültür ve turizm bakanlığı tarafından da önem gösterilen Doğan Bey sahili son yıllarda çok sayıda ziyaretçi ağırlamaktadır. Gümüldür İnsanlar yaz sıcağın bunaltısından kendilerini sahile ve sahil tarafında olan aktivitelere atıyorlar adeta. Doğanbey Sahili Nerede? Nasıl Gidilir ? Doğan Bey sahili tatilinizi geçirebileceğiniz bir yer olmak dışında konaklama olarak da tavsiye edebileceğimiz bir yer olmaktadır. Doğanbey Sahili Nerededir? Nasıl Gidilir ? Özellikle lüks otelleri ve restoranları tatilinize iyi derecede bir etki sağlayacaktır.

doğanbey plajı
doğanbey plajı

Doğan Beyde Gezilecek Yerler
Doğan Bey de sevdiklerinizle birlikte çok güzel vakitler geçirebileceğiniz parklarda mevcuttur. Örneğin Sevgi Parkı, Sevgi parkı yeşilliklerin arasında kaybolmuş küçük bir tatil kasabası tadında bir yerdir. Yarı özel olduğundan dolayı da burada çeşitli işletmeler mevcuttur. Seferihisar Gezilecek Yerler Bu da tatilinizin daha iyi geçebilmesi açısından sizlere alternatifler, seçenekler oluşturmaktadır.
Doğan bey de güneşin doğuşu bir başka güzeldir. Doğanbeyli Çünkü güneş ilk buradan doğmakta olduğundan dolayı güneşin doğuş esnasında mükemmel bir manzara ile karşı karşıya kalıyorsunuz. Özellikle fotoğraf severlerin buna bayılacağı aşina.

doganbey
doganbey

Hele balıkçılık sevginiz varsa ve balık tutmayı seviyorsanız sabah sularında, güneşin doğuşunu sevdiğiniz işle, oltanız elinizde balık tutmakla birlikte yaparak çok güzel vakitler geçirebilirsiniz. Sığacık Gezilecek Yerler Doğanbey Sahili Nerede? Nasıl Gidilir ? Doğan bey sahili balıklarının lezzetiyle de bilinmektedir. Sevdiklerinizle birlikte güzel vakitler, güzel anılar biriktirmeniz açısından oldukça uygun Doğan bey sahili.

READ  Sığacık Gezilecek Yerler : Ruhunuzu Açacak Gezi Planı
seferihisar doğanbey
seferihisar doğanbey

Doğan Bey de bulunan Akşam pazarı da Doğan Bey de ziyaretçilerin sıkça uğradığı yerlerden biridir. Burada sevdiklerinize çok güzel hediyelik eşyalar alabilir, onları mutlu edebilirsiniz. Üstelik evlerinize de götürebileceğiniz çok güzel, dekoratif amaçla kullanabileceğiniz el işlemeli eşyalar mevcut.

 

Benzer Görülmesi Gereken Yerler

Ürkmez Plajları Koyları

Gezicini

Ürkmez Meltemtur Sahili | İzmir’de Sakin Bir Köşe İstiyorsanız

Gezicini

Ürkmez Gezilecek Yerler

Gezicini

Ürkmez Gece Pazarı

Gezicini

Ürkmez Doğanbey Kamp Alanları

Gezicini

Ürkmez Apart Otel : Ürkmez’in En İyisi

Gezicini

Teos Ormancı Tatil Köyü – Seferihisar’da Bir Tatil Köyü

Gezicini

Sığacık Gezilecek Yerler : Ruhunuzu Açacak Gezi Planı

Gezicini

Seferihisar’da Kamp Yapılacak Yerler

Gezicini

3 Yorumlar

Ali Sinan Altay 4 Ağustos 2019 at 12:16

Yasak olsada nar ağaçları var onlara dalmayı eksik etmeyin vede çok tatlılar… Doğanbey`de Müzeden pelikanlara bakmayıda unutmayalım…

Cevapla
Başak Smrdyn 4 Ağustos 2019 at 12:23

Doğanbeye Yıllardır geldiğim, çocukluğumun burada geçtiği vede fazlasıyla güzel anıları hafızamda kalmış karışık insanın bulunmadığı ailecek gelinebilecek en iyi olacak dinlence alanı.

Cevapla
Selen Aslan 29 Şubat 2020 at 15:26

Doğanbey gerçekten bir harika ve orda doğanbeyde güzel Deniz Apart otel var orada kalabilirsiniz havuzu ve plajı var fiyatı da uygundur.

Cevapla

Yorum Yaz