Image default
Seferihisar

Akkum Plajı – Seferihisar

Akkum Plajı – Seferihisar üstün niteliklerle donatılmış, denizin en temiz kıyılarından biridir. Tatil amaçlı yerli veya yabancı turistlerin adeta gözde plajları haline gelmiştir. Akkum plajında sıcak havayı denize girerek yok edebilirsiniz. Bunun temel sebebi ise Akkum Plajında denizin her daim soğuk bir nitelik taşımasıdır. Hem ferahlatıcı hem de temiz bir rahatlama seansına ne dersiniz? Öyleyse Seferihisar tatil için en iyi alternatif seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır.

Akkum Plajı
Akkum Plajı

Akkum Plajı ziyaretçilerine eşsiz bir turkuaz renkte deniz manzarası sunmaktadır. Akkum plajını tercih edenler ise oldukça elit ve kendini rahatlatmak amacıyla gelen insanlardır. Seferihisar Gezilecek Yerler Akkum plajında sizler de en uygun fiyatlarla şezlong kiralayabilir, eşsiz deniz manzarasını seyrederken güneşin tadını çıkartabilirsiniz.

Akkum Plajı
Akkum Plajı

Akkum Plajında Üstün İşletme!

İzmir’in en gözde plajları arasında yer alan Akkum Denizi üstün temizliği, mükemmel işletmesi ile Ege’nin gözdesi olmaktan geri kalamıyor. Sığacık Gezilecek Yerler İzmir’in Seferhisar ilçesine bağlı olan bu plaj, Sığacık beldesinde konumlanmıştır. Oldukça sessiz ve sakin bir nitelik taşıması ile rahatlatıcı etkisi oldukça yüksektir.

akkum sahili
akkum sahili

Doğal bir görsel şölen ile karşımıza çıkan Akkum Koyu mavinin en güzel tonlarını da içinde barındırmaktadır. Yaz ve tatil sezonları içerisinde en çok tercih edilerek, sıkça ziyaret edilen bu plajı sizler de ziyaret edebilir, eşsiz deniz manzarası eşliğinde kısa bir doğa gezintisine çıkabilirsiniz. Seferihisar Sığacık Akkum Koyu Dilerseniz de denizin ferahlatıcı etkisiyle yüzebilir, sıcak havayı yok etme imkanını da elde edebilirsiniz.

Akkum Denizi
Akkum Denizi

Tatilcilerin Gözdesi Akkum Plajı

Sıcaktan bunalanların ilk tercihleri arasında yer alan Akkum Plajı, oldukça şirin niteliklere sahip doğa güzellikleri ile ziyaretçilerini beklemektedir. Seferihisar Akkum SAhili Seferhisar’ın en gözde plajı özelliğini gösteren bu plaj denizinin temizliği ile meşhur olarak bilinmektedir.

READ  Seferihisar Tarihi Yerleri

 

akkum plajı kamp alanı
akkum plajı kamp alanı

Seferihisar Akkum Plajı Kamp Alanı

Bu plaja çadır kamp kuracaklarında sıklıkta geldiği plajdır. Su sporlarının en iyi şekilde yapılabilineceği bu belde de rüzgar sörfü oldukça tercih edilen sporlar arasında yer almaktadır. Seferihisar Akkum denizi Eğlenceli dakikalar eşliğinde eşsiz bir tatil için, Akkum Plajı tüm tatilcilerin gözdesi niteliğini taşımaktadır.

Seferihisar Akkum Denizi
Seferihisar Akkum Denizi

Üstün niteliklerle donatılmış bu plaja siler de  gidebilir, tatilinizi en güzel şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Akkum plajının uygun fiyatlarından yararlanarak hem tatilinizi uyguna getirebilir hem de kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.

Akkum Plajı5Akkum Plajı6akkum plajı kamp alanıakkum plajı 7Akkum Plajı4Akkum Plajı2Akkum Plajı1

Akkum Plajına Yakın Yerler

Benzer Görülmesi Gereken Yerler

Ürkmez Plajları Koyları

Gezicini

Ürkmez Meltemtur Sahili | İzmir’de Sakin Bir Köşe İstiyorsanız

Gezicini

Ürkmez Gezilecek Yerler

Gezicini

Ürkmez Gece Pazarı

Gezicini

Ürkmez Doğanbey Kamp Alanları

Gezicini

Ürkmez Apart Otel : Ürkmez’in En İyisi

Gezicini

Teos Ormancı Tatil Köyü – Seferihisar’da Bir Tatil Köyü

Gezicini

Sığacık Gezilecek Yerler : Ruhunuzu Açacak Gezi Planı

Gezicini

Seferihisar’da Kamp Yapılacak Yerler

Gezicini

Yorum Yaz