Image default
Gece Hayatı Sakarya

Sakarya Gece Hayatı : Disko ve Barları

Sakarya Gece Hayatı : Disko ve Barları

Sakarya Gece Hayatı : Disko ve Barları
Sakarya Gece Hayatı : Disko ve Barları

Türkiye’nin en büyük metropollerine çok yakın olması ve birçok tarihi ve doğal güzelliği barındırması nedeniyle Sakarya ili gezginlerin tercihleri sıralamasında en çok tercih edilen gezi ve seyahat durakları arasında yerini almaktadır. Sakarya gece hayatı mekan olarak kısıtlı gibi görünse de her türlü eğlenceyi sunan çok sayıda seçenek bulunmaktadır.

Sakarya Sokakları Gece Hayatı
Sakarya Sokakları Gece Hayatı

Bu seçkinliği ve tercih edilirliği nedeniyle de Sakarya ilinin hemen hemen tüm yerlerinde ve ilçelerinde aktif bir gece hayatı mevcuttur. Özellikle kış mevsiminin biterek havaların ısındığı ilkbahar ve yaz dönemlerin de bu il de eğlence sektörü ve gece hayatı aktif olmakta, ortaya çok keyifli etkinlikler çıkmaktadır.

Sakarya Barları
Sakarya Barları

Sakarya’nın Hangi İlçelerine Gidilmelidir?

Sakarya ilinde keyifli ve eğlenceli akşamlar yaşamak istiyorsanız merkez ilçeden ayrılmanız gerekmektedir. Çünkü merkez ilçe olan Adapazarı ilçesinde genel de öğrencilere hizmet veren ucuz barlar bulunmaktadır. Daha aksiyon seven ve etkinlik isteyen bir akşam planlıyorsanız diğer ilçeler de ki kulüpleri ziyaret etmeniz gereklidir. Gece kulüplerine ev sahipliği yapan bazı lokasyonlar;

Sakarya Gece Hayatı Mekanları
Sakarya Gece Hayatı Mekanları

İlçelerinde sizlere keyifli atmosfer sunacak mekanlar vardır. Bu ilçelerin uzaklığı merkez ilçeye en fazla 80 kilometre olduğundan İstanbul ve Bursa gibi büyük şehirlerden kaçmak isteyenler için harika bir alternatif çözümdür. Ayrıca fiyatları bu şehirlere göre oldukça uygun ve ucuzdur.

Sakarya Gece Hayatı
Sakarya Gece Hayatı

Karasu İlçesi Eğlence Mekanı

Sakarya’ya düzenleyeceğiniz eğlence seyahatinizde merkeze en uzak ilçelerden biri olan Karasu ilçesine gitmeyi düşünüyorsanız gece hayatınızın eğlenceli bir hale gelmesinde vazgeçilmez olan Lion Club Karasu’ya mutlaka gitmelisiniz. Karasu ilçesinde Sakarya’nın başka hiçbir ilçesinde yer almayan gece aktiviteleri ve eğlence şovları düzenlenmektedir.

READ  Adapazarı Gezilecek Yerler | Adapazarı Doğal Güzellikleri
Lion Club Gece Hayatı
Lion Club Gece Hayatı

Limitlerin üzerine çıkacağınız canlı müzik etkinlikleri, gösteriler, dans kızları eşliğinde sahne gösterimleri ve daha birçok etkinlik ilkbahar ayları ile birlikte sergilenmektedir. Sakarya gece hayatı çok aktif bir il olmamasına rağmen Lion Club yılın her ayı açık ve müşteri kabul etmektedir.

Lion Club Sakarya
Lion Club Sakarya

Fiyatları da diğer büyük şehirler de ki kulüplerle kıyaslandığında gayet makul kalmaktadır. Karasu ilçesinde bulunan bu kulüpte yerli ve yabancı bir çok içki markası satılmaktadır. Gece saat 04:00’e kadar açık olan kulüp bin metrekare alana kurulmuştur ve otopark hizmeti vardır.

Sapanca İlçesinde Bulunan Gölevi Restaurant Ziyaret Edilebilir Mi?

Sakarya gezinizde Sapanca gölünün enfes görünümü ve manzarasına karşı aileniz ve arkadaşlarınız ile birlikte nezih bir akşam yemeği yemek istiyorsanız Sapanca Gölevi Restaurant sizin ilk seçeneğiniz olmalıdır. Sizlere sağlanan hizmet oldukça kaliteli ve ikram ettikleri mezeler çok lezzetlidir.

Gölevi Restaurant
Gölevi Restaurant

Sapanca Gölü kenarında ki harika bir manzaraya sahip masalarda oturmak istiyorsanız mesai saatleri içerisinde restoranı arayıp ön talep ve rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Kış mevsiminde restaurant içerisine kurulan ve odun ateşinin çıtırtılarını duyabileceğiniz şömine karşısında ailenizle nezih bir akşam geçirebilirsiniz.

Adapazarı İlçesinde Bulunan Gold Terrace Cafe & Bar Fiyatları Nasıldır?

Sakarya gezinizde oldukça sakin, sessiz ve eğlenceli bir akşam geçirip soğuk alkollerle serinlemek istiyorsanız Adapazarı ilçe merkezinde bulunan Gold Terrace Cafe & Bar’ı tercih edebilirsiniz. Arkadaş grubunuz ile birlikte keyifli bir ortamda soğuk alkol içmek için Sakarya ilinde ki en göz önünde olan noktalardandır.

Gold Terrace Cafe Bar
Gold Terrace Cafe Bar

Kışın barın teras katı kapalı olduğundan buraya yaz mevsiminde gitmek daha keyifli olacaktır. Yine yaz mevsiminde oldukça yoğun şekil de misafir karşılayan bu bar, gidilmeden önce rezervasyon yapılması gereken mekanlardandır. Alkollü içeceklerin yanı sıra aperatif yiyecekleri ve salataları ile ünlü olan bu barın sunumlarını mutlaka denemelisiniz.

READ  Sakarya Gezilecek Yerler : Sakarya'nın En Güzel Yerleri Listesi !

Adapazarı İlçesinde Eğlenceli Bar Arıyorsanız Zıbar’a Uğrayın

Sakarya ilinin merkez ilçesinde gidebileceğiniz en ekonomik ve bütçe arkadaşı ve aktivitesi yüksek barlardan biri de Zıbar’dır. Burada bira ve tekila içerek eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Ayrıca fiyatları gayet ekonomik ve öğrenci dostudur. Mutfakta çerez ve salata yapılmakta isteğe göre tavuk ızgara da servis edilmektedir. Biranın yanına cips ve fıstık ikram edilmektedir.

Zıbar Sakarya Barları
Zıbar Sakarya Barları

Sakarya’da Görülecek Yerler

Benzer Görülmesi Gereken Yerler

Yalova Gece Hayatı – Disko Barları

Gezicini

Ukrayna Gece Hayatı Disko Barları

Gezicini

Taraklı Gezilecek Yerler | Taraklı’da Görülmeye Değer Yerler

Gezi Cini

Selman Dede Mesire Alanı ve Hayvanat Bahçesi

Gezicini

Sapanca Gezilecek Yerler : Doğa ve Macera Harikası Bir Yer!

Gezicini

Sakarya Plajları ve Koyları

Gezicini

Sakarya Kamp Alanları : En Güzellerin Listesi

Gezicini

Sakarya Kafeleri : Sakarya’nın En iyi Cafelerin Listesi

Gezicini

Sakarya İl Ormanı Tabiat Parkı

Gezicini

Yorum Yaz