Image default
Sakarya

Sakarya Kafeleri : Sakarya’nın En iyi Cafelerin Listesi

Sakarya En İyi Cafeler

Sakarya Kafeleri
Sakarya Kafeleri

Modern dünya içerisinde gerek öğrencilerin ders çalışabileceği gerekse bireylerin arkadaşları ile hoş vakit geçirebileceği alanlar artmaya başlamıştır. Sakarya Kafeleri Bu açıdan iş adamları kafelerde çalışabilirken, öğrencilerde okul derslerine kafelerde devam edebiliyor.

Sakarya Cafeleri
Sakarya Cafeleri

Tüm bu mekânların önemi ise bu gibi imkânları sağlayabiliyor olmalarıdır. Aynı zamanda ücretlendirmenin iyi olması ve cafelerin lezzetlerinin takdir edilmesi bu alanların daha popüler olabilmesini sağlıyor. Bu açıdan sizler adına Sakarya en iyi cafeler neler merak edenler için bir derleme yaptık.

Sakarya En İyi Cafeler
Sakarya En İyi Cafeler

Cafe Çeşitleri

Sakarya ili gerek öğrencilerin gerekse turistlerin daha yoğun bir şekilde geldiği şehirlerden biri haline gelmiştir. Bu açıdan yeme içme mekânları önemli bir yere sahiptir. Sakarya Kafeleri değerlendirirken belirli kriterlere odaklandık.

En iyi kafeler
En iyi kafeler

Bu açıdan kafelerin seçilmesinde dikkate aldığımız hususlar,

  • Fastfood servisleri
  • Sıcak içecek servisleri
  • Sulu yemekler
  • Manzara
  • Pizza çeşitleri
  • Kahvaltı servisleri

Gibi hususlardır. Aynı zamanda bu mekanların hijyenik olması ve kaliteli-performans ölçütleri de önem sahibidir. Alanların uygun fiyatlı ve lezzetli içerikleri barındırması da dikkate değerdir. Sakarya Cafeleri

Sakarya Cafeleri
Sakarya Cafeleri

Patsos Cafe

Açık ve kapalı iki bölümü bulunan bu kafe, fast-food çeşitleri ile adından sıkça bahsettiriyor. Aynı zamanda uygun fiyatlı bir içerik menüsüne sahiptir. Genel olarak patso menü ve hamburger menü sıklıkla tercih ediliyor. Aynı zamanda patates kızartmaları ve soğan halkaları da müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilebiliyor.

Patsos Cafe Sakarya
Patsos Cafe Sakarya

Kaşık Cafe

En iyi sulu yemek kategorisinde ilk sırlarda yer alan kaşık cafe, Sakarya üniversitesine oldukça yakındır. Bu bakımdan öğrencilerin sulu yemek yemek için gittikleri alanlardandır. Self servis hizmetinin de yer aldığı kafe de yemek çeşitliği de oldukça fazla olduğu gibi fiyatları da uygun olarak kabul ediliyor.

READ  Adapazarı Gezilecek Yerler | Adapazarı Doğal Güzellikleri
Kaşık Cafe
Kaşık Cafe

Öğrencilerin hem midesine hem de cebine uygun cafeler arasında yer alıyor. aynı zamanda kaşık cafeye gittiğinizde çorba, sulu yemek, cacık, salata gibi yemeklerden yiyebilir. tüm bunlara az bir ücret ödeyerek doyma imkanı bulabilirsiniz.

Sakarya Kafeleri
Sakarya Kafeleri

Vadi Cafe

Manzarası ile dikkatleri üzerine toplayan Vadi cafe Sakarya ilinin gözde cafelerinden biri olarak gösterilebilir. Aynı zamanda vadi cafede yazları çimlerin üzerine oturma şansınız vardır. Bu alanlarda armutlar bulunur. Kafenin adı vadi manzarasından geliyor. İki kattan oluşan bir cafedir.

Vadi Cafe
Vadi Cafe

Waffle City Sakarya Üni

En iyi sıcak içecek satışının gerçekleştirildiği cafelerden biri olan waffle city ise hem tatlı yiyebileceğiniz hem de sıcak lezzetler tadabileceğiniz mekânlardandır. Açık alanın etrafını saran rengârenk çiçekler ile kafe süslenmiştir. Özellikle kış dönemlerinde ders saatinizin gelmesini beklerken yada ders çıkışı oturabileceğiniz makul fiyatlı kafeler arasında gösterilebilir.

Waffle City Sakarya Üni
Waffle City Sakarya Üni

İtalyanişi

Günümüzde en sık tercih edilen fastfood seçeneklerinden biri de pizzadır. Bu açıdan hemen hemen birçok cafede pizza çeşitlerinin satıldığını biliyoruz. Ancak Sakarya ili içerisinde İtalyanişi cafe, pizza satışının oldukça başarılı bir şekilde gerçekleştirildiği nadir kafeler arasındadır. Aynı zamanda geniş bir menü yelpazesi vardır. Mavi durakta yer alan bu mekân lüks bir tasarıma sahiptir.

İtalyanişi Sakarya
İtalyanişi Sakarya

Doğum günü etkinliklerin sıklıkla gerçekleştirilebildiği alanlardandır. Özellikle de çok fazla pizza çeşidi barındırıyor olması alanın tercih edilme nedenleri arasında yer alır. Fiyatlarının ise çok uygun olduğunu söyleyemeyiz ama verdiğiniz parayı hak edecek bir pizza yapımı olduğuna değinebiliriz.

D’lounge

Vakit kısıtlı olanlar ve bu kısıtlı vakitte lezzetli bir kahvaltı yapmak isteyenler için D’lounge cafeyi önerebiliriz. Aynı zamanda kafenin konseptinden bahsedecek olursak her yeri turuncu bir tasarıma bürünmüştür. Aynı zamanda kaliteli ve lüks bir dekorasyona sahiptir. Lavabolarının dahi turuncu olduğunu görebilirsiniz. Bir Fransız restorantı havasına bürünmüştür.

READ  Sakarya Gölpark Nerede Nasıl Gidilir? Gölparktaki Aktiviteler
D'lounge Sakarya
D’lounge Sakarya

Kahvaltısı ise tahta br servis tabağı üzerinde sunuluyor. börek, yumurta, minik reçeller, domates ve peynir gibi çeşitlerin yanında taze sıkılmış portakal suyu ile geliyor. Yaklaşık olarak 20 tl gibi bir fiyata denk geliyor. Ancak fiyatlarda değişim olabileceğini ifade etmek isteriz.

D'lounge Sakarya
D’lounge Sakarya

Opera Garden

Sakarya ilinin kahvaltısı en güzel yerlerinden biri Opera Garden olarak kabul edilebilir. Dış mekânın güzelliği müşterilerini cezp ederken ayrıca yeşil alanı otantik bir güzelliğe sahiptir. Beyaz renkli masa sandalyeleri ile şık bir görüntü sunar. Ayrıca birçok çeşit ile birlikte açık büfe kahvaltısına sahiptir.

Opera Garden Sakarya
Opera Garden Sakarya

Fırın mantarı, ev yapımı reçeller, kızarmış sucuklar ve mis gibi ekmekleriyle essiz bir kahvaltı imkânı sunabiliyor. Üstelik bu kadar çeşit olmasına rağmen fiyatlarının da ortalama olarak uygun bir ölçüde olduğunu söyleyebiliriz.

Sakarya Kafeleri
Sakarya Kafeleri

Sakarya’da Keşfedilecek Yerler

Benzer Görülmesi Gereken Yerler

Taraklı Gezilecek Yerler | Taraklı’da Görülmeye Değer Yerler

Gezi Cini

Selman Dede Mesire Alanı ve Hayvanat Bahçesi

Gezicini

Sapanca Gezilecek Yerler : Doğa ve Macera Harikası Bir Yer!

Gezicini

Sakarya Plajları ve Koyları

Gezicini

Sakarya Kamp Alanları : En Güzellerin Listesi

Gezicini

Sakarya İl Ormanı Tabiat Parkı

Gezicini

Sakarya Gölpark Nerede Nasıl Gidilir? Gölparktaki Aktiviteler

Gezicini

Sakarya Gezilecek Yerler : Sakarya’nın En Güzel Yerleri Listesi !

Gezicini

Sakarya Gece Hayatı : Disko ve Barları

Gezicini

Yorum Yaz