Image default
Ula

Çınar Beach Club Akyaka

Çınar Beach Club Akyaka Muğla

Son yılların önemli tatil gözdelerinden biri haline gelen Akyaka, içerisinde birçok doğal güzelliği barındırıyor. Önemli plajları, koyları, mekanları ve Azmak Deresi gibi önemli varlıklarıyla dikkat çeken Akyaka’da; en tanınmış plajlardan birisi de Çınar Beach Club Akyaka olmaktadır. Akyaka’nın en dikkat çeken plajlarından olan Çınar Beach, masmavi suları ve çevresindeki doğal ormanlarıyla eşsiz güzellikler sunuyor.

Çınar Beach Club
Çınar Beach Club

Çınar Beach Club Nerededir?

Muğla il sınırları içerisinde yer alan Çınar Beach Club, Ula ilçesine bağlı Akyaka Mahallesi içerisinde yer alıyor. Akyaka Mahallesi’ne ulaşan kişiler, yürüme mesafesinde bu plaja ulaşabiliyor. Çınar Beach Club içerisine araç girişi yapılamıyor. Araçları club dışında bıraktıktan sonra plaj alanına giriş yapabiliyorsunuz.

Çınar Beach Akyaka
Çınar Beach Akyaka

Çınar Beach Club Nasıl Gidilir?

Çınar Beach Club’e Muğla il merkezinden ve Fethiye civarından halk otobüsleriyle ulaşım sağlamak mümkündür. Muğla merkezden ortalama 30 dakikada bir kalkan Akyaka otobüsleri, sizleri doğrudan Çınar Beach Club’e ulaştıracaktır. Özel araçlarla gelecek kişiler ise Muğla merkezi çıktıktan sonra Ula ilçesi sınırlarına girecektir. Sakar Tepesi’ni geçtikten sonra birkaç kilometre sonra sağ tarafta Akyaka ilçesinin tabelası görünecektir. Bu tabeladan girdikten sonra 1 kilometre sonra Akyaka Mahallesi içerisine giriş yapabilirsiniz.

Çınar Beach Club
Çınar Beach Club

Çınar Beach Club Fiyatları

Özel bir plaj alanı olan Çınar Beach Club’a girişler belirli bir ücret karşılığı olmaktadır. Girişler için kişi başı 40 TL gibi bir ücret alınır. Bu ücret şezlong ve şemsiye kiralama ücreti olarak temin edilir. Çınar Beach Club içerisinde yemek ve alkollü / alkolsüz içecek imkanı bulunuyor. Bu ürünlerde uygulanan fiyatlar, dışarıdaki mekanlara göre biraz daha fazla olabiliyor.

Çınar Plajı
Çınar Plajı

Çınar Beach Club’ta Neler Yapılır?

Yaz tatilinde yüzmek için temiz ve berrak bir suda yüzmek isteyen kişiler için Çınar Beach Club oldukça eşsiz bir mekandır. Çevresindeki doğal güzellikleri ve berrak suyuyla görenleri adeta büyüleyen bu plaj, rahat bir gün geçirme fırsatı veriyor.

Çınar Beach Club içerisindeki servis elemanları gün boyu sizlerin isteklerini karşılayarak konforlu bir gün geçirmenizi sağlıyor. Bu bölge, tekne gezisi yapan kişiler için de ideal bir uğrak noktası olacaktır.

Çınar Beach Club Resimleri

Çınar Beach ClubÇınar Beach ClubÇınar PlajıÇınar Beach ClubÇınar Beach ClubÇınar Beach Club
Çınar Beach Club İletişim Adresi
Telefon: 0532 453 48 08

Akyaka İle İlgili Diğer Önerilerimiz


Benzer Görülmesi Gereken Yerler

Yatağan

Sinem

Ula Gezilecek Yerler | Muhteşem Yerler Listesi

Sinem

Sedir Adası (Kleopatra Plajı) Muğla’da Doğa Harikası!

Sinem

Sakartepe Seyir Terası | Muğla Gökova Körfezi’nin Eşşiz Manzarası

Hakan Karaduman

Muğla Şelaleleri ve Doğal Güzellikleri

Sinem

Muğla Akyaka Plajı

Sinem

Azmak Nehri : Bu Yılın Trend Yeri!

Sinem

Akyaka Orman Kampı | Türkiye’nin Eşşiz Manzarasına Sahip Bölgelerden

Hakan Karaduman

Akyaka Gezilecek Yerler – Akyaka’da Ne Yapılır ?

Sinem