Image default
Bodrum

Sarnıç Beach Club | Bodrum Bitez’de Beach Clup

Sarnıç Beach Club Bodrum, 1993 yılından beri hizmet vermektedir, bu hususta oldukça uzun zamandır hizmet vermesi sebebiyle personel kadrosu oldukça tecrübelidir. Muğla‘da Aynı zamanda işletmenin oldukça çeşitli imkanları misafirlerine sunduğunu söylemek de doğru olacaktır ve bu hususta işletmede temel ihtiyaçları giderilmek adına duş, tuvalet ve yemek alanları bulunmaktadır, bunlara ek olarak alkol tüketmek isteyen kişiler için işletmenin mini barları plajın çeşitli yerlerinde bulunmaktadır. Son olarak işletmenin misafirlerine sunduğu şezlong ve pofuduk minderlerin de oldukça rahat olduğunu söylemek doğru olacaktır.

Sarnıç Beach Club
Sarnıç Beach Club

Sarnıç Beach Cluba Nasıl Gidilir?

Muğla’nın Bodrum ilçesinde bulunmaktadır, bu sebeple ilk olarak Bodrum ilçesine gelinmelidir, daha sonra hususi araçlarıyla Sarnıç Beach Cluba gitmek isteyen kişiler, işletmenin konum bilgilerine resmî sitesinden ulaşabilir. Aynı zamanda Bodrum şehir merkezinde Sarnıç Beach’ı gösteren tabelalar mevcuttur.

Sarnıç Beach Club
Sarnıç Beach Club

Toplu taşıma araçlarıyla Sarnıç Beach Cluba ulaşmak için ise Bodrum şehir merkezinde bulunan durakların kullanılması gerekmektedir. Bu konuda Bodrum belediyesinin web sitesinde dolmuşların ve otobüslerin güzergâh bilgileri ve kalkış saatleri belirtilmiştir. Toplu taşımayı tercih etmek isteyen kişiler ise belediyenin web sitesini ziyaret ederek söz konusu bilgilere ulaşabilir.

Sarnıç Beach Club
Sarnıç Beach Club

Beach Club İmkanları

İşletmesinin hemen hemen her yaştan kişi için çeşitli organizasyonları mevcuttur, bu hususta çocuklar için aktiviteler de bulunmaktadır. Bu konuda özellikle yetişkinler için sörf ve yelken dersleri verilmektedir ve derslerin sonunda kişiler sörf ve yelken sporunu icara edebilecek başlangıç seviyesine gelmektedir.

Aynı zamanda isteyen kişiler uzman hocalarla beraber de söz konusu aktiviteleri gerçekleştirebilir. Son olarak söz konusu işletmede çeşitli DJ performansları ve sanatçılar zaman zaman sahne almaktadır, bu konuda işletmenin etkinlik bilgilerine işletmenin sitesi üzerinden ulaşmak mümkündür.

Sarnıç Beach Club
Sarnıç Beach Club

Beach Club Ücretleri

Ücretleri 2020 yılında 150 TL olarak belirlenmiştir, söz konusu ücrete otopark ve şezlong dahildir. Bunun dışında yemek ve içecek hizmetleri için ek ücret ödemek gerekmektedir, aynı zamanda işletmede gerçekleşen bazı etkinlikler de ücretlere tabidir. Bu hususta işletmenin ücret politikası, işletmenin resmî sitesinde yer almaktadır.

Sarnıç Beach Club
Sarnıç Beach Club

 

Sarnıç Koyu Resimleri

Sarnıç Beach KoyuSarnıç Beach ClubSarnıç Beach PlajıSarnıç Beach  Sarnıç BeachSarnıç Beach
Bitez Mahallesi Çökertme Cad. No : 23, Bitez Bodrum Türkiye
TEL +90 252 343 14 33

Bodrum’daki Beachler


Benzer Görülmesi Gereken Yerler

Zayo Beach Club | Yalıkavak Bodrum

Sinem

Xuma Beach Club | Bodrum Yalıkavak’ta

Hakan Karaduman

Orak Adası Nerede Nasıl Gidilir ?

Hakan Karaduman

Muğla Şelaleleri ve Doğal Güzellikleri

Sinem

Muazzam Bodrum Karaincir Plajı

Sinem

Kuum Beach | Göltürkbükü Bodrum

Hakan Karaduman

Karaada | Muğla Sınırları İçinde Yer Alan Önemli Adalardan Birisi

Hakan Karaduman

Halikarnas Mozolesi | Dünyanın 7 Harikasından Biri

Hakan Karaduman

Güvercinlik Koyu Tabiat Parkı : Muğla

Hakan Karaduman

4 Yorumlar

Nur0648 7 Aralık 2020 at 04:16

Manzarası güzel denizi çok güzel .

Cevapla
Müjde Şener 15 Aralık 2020 at 23:27

Cok guzel manzarası var. İnsanın içi açılıyor. Denizide co k temiz ve dalgası az. Herkeze tavsiye ederim.

Cevapla
Müjde Şener 15 Aralık 2020 at 23:27

Cok guzel manzarası var. İnsanın içi açılıyor. Denizide co k temiz ve dalgası az. Herkeze tavsiye ederim. Fiyatlar da gayet uygun.

Cevapla
Müjde Şener 15 Aralık 2020 at 23:28

Cok guzel manzarası var. İnsanın içi açılıyor. Denizide co k temiz ve dalgası az. Herkeze tavsiye ederim. Fiyatlar da gayet uygun. Ailecek gidilecek ve gezebileceginiz bir doğa harikasi

Cevapla

Yorum Yaz