Image default
Bursa Gece Hayatı

Bursa Gece Hayatı

Bursa Gece Hayatı Ülkenin en kalabalık şehirlerinden olan Bursa ilinde gezilecek çok güzel yerler bulunmaktadır. Özellikle kış turizminin gelişmiş olduğu bir bölge olan Bursa ilinde gece hayatı da ilgi çekicidir.Bursa’da Bar, pub, Club, meyhanelerden oluşan  nezih mekanların yer aldığı Bursa’da gece hayatı deneyimini yaşamak sizlere farklılık katacaktır.

Bursa Gece Hayatı İnferno
Bursa Gece Hayatı İnferno

 

Bursa gezinizde burada gece hayatını da keşfetmeli, eğlenceyi dorukta yaşamalısınız. Işıl ışıl sokakları ve ünlü caddeleri ile de eğlence mekanlarına ev sahipliği yapan Bursa ilinde ziyaretçilere ve turistlere geniş imkanlar sunulmaktadır. Bursa’da gece hayatını şehrin her yerinde yaşayabilirsiniz. Şehrin tüm bölgelerinde eğlenebilmeniz ve gece hayatını yasayabilmeniz için gece kulüpleri ve meyhaneler bulunuyor.

Bursa Barları
Bursa Barları

Bursa Gece Kulüpleri ( En iyiler )

Bursa ilinin her yeri hareketli bir topluluk görüntüsü vermektedir ve burada eğlence hayatı daima aktiftir. Gece kulüpleri ve barların yer aldığı ünlü caddelere ev sahipliği yapan Bursa ilinde ziyaretçilere çok farklı imkanlar sunulmaktadır. Özellikle Bursa’nın Osmangazi, Nilüfer ve Mudanya ilçelerinde bulunan Ünlü ses sanatçıların çıktığı mekanlarda bulunan Bursa ilinde gece hayatını keşfetmeden geri dönmeyin.

  • Club Inferno Bursa (Nilüfer)
  • Malt Night  (Nilüfer)
  • Tren  (Nilüfer)
  • High Out Dart Club
  • Club Cadde
  • Noche
  • Club Vici (Artık Kapalı)
  • Club Tempo
  • Sess 16
  • Cariye Club (Artık Kapalı)
Bursa Gece Eğlence
Bursa Gece Eğlence

Bursa’da gece hayatını dorukta yasayabilmeniz için gece kulüpleri ve barlar bulunmaktadır. Canlı müzik, dj ve ünlü sanatçıların sahne aldığı mekanlara sahip Bursa Gece hayatı göz kamaştırıcıdır. Rakı balık yapmak isteyenler için de şık mekanların yer aldığı Bursa ilinde gece hayatı her yönüyle dolu ve keyiflidir. Bursa’da rakı balık mekanları ise Altıparmak caddesi etrafındadır.

READ  Karacabey Gezilecek Yerler Var!
Bursa Gece Hayatı inferno
Bursa Gece Hayatı inferno

Bursa Barları

Bursa’da gece hayatı ve eğlence hayatı daima aktif ve hareketlidir. Eğlenceye doyum olmayan bu kalabalık şehirde gece hayatını geçirmek için şık birçok sayıda mekan bulunuyor. Özellikle Uludağ Üniversitesi çevresinde gençler için sabahlara kadar açık olan mekanlar vardır. Bursa’da en fazla tercih edilen diğer mekanlar ise Nilüfer fatih Sultan Mehmet bulvarında yer alıyor.

Bursa Gece Hayatı
Bursa Gece Hayatı

Uludağ Üniversitesi çevresinde yer alan gece kulübü ve bar tarzı yerlerde gece hayatı çok renklidir. Sabah saatlerine kadar canlı müzik ve dj performansların yapıldığı bu mekanlarda gece hayatını keşfedebilirsiniz. Buradaki en popüler mekanlardan olan Adress Bar ise öğrenciler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Club inferno Bursa
Club inferno Bursa

Bursa Eğlence Hayatı

Bursa’da gece ve eğlence hayatı, oldukça renkli ve hareketlidir. Tanınan isimlerin çıktığı barlar ve diskolara ile dolu olan bu şehirde eğlenmek farklı bir deneyimdir. Bursa Barları ve gece kulüplerinin çoğu ise Nilüfer Fatih Sultan Mehmet bulvarında yer alıyor. Sabahlara kadar canlı müzik eşliğinde eğlenebileceğiniz Bursa’da ki bu mekanlardan biri de Bursa Suare’dir.

 

Bursa Gece Hayatı
Bursa Gece Hayatı

Bursa şehrinde gece hayatını deneyimleyebilmeniz için farklı birçok mekan bulunuyor. Rakı balık mekanları, disko bar mekanlarının yer aldığı Bursa ilinde canlı müzik ve konserlerin yapıldığı mekanlarda mevcuttur. Bu mekanlardan Jolly Joker Bursa, konserlerin sıklıkla yapıldığı popüler mekanlar arasındadır.

Bursa Gece Hayatı
Bursa Gece Hayatı

Bursa, kalabalık bir ildir ve bu bölgede gezi, eğlence hayatı oldukça hareketlidir. Ukrayna Gece Hayatı Disko Barları Gezilecek doğal güzelliklere sahip yerleri ve Osmanlı döneminden kalma eserleri ile ilgi çeken bir bölge olan Bursa’da gece hayatı ayrı bir güzeldir. Lüks mekanlara sahip bir şehir olan Bursa ilinde canlı müzik sıklıkla yapılan etkinliklerdendir ve bu tarz mekanlara genellikle öğrenciler gelmektedir.

Club inferno Bursa
Club inferno Bursa

Gece hayatı ve eğlence için farklı mekanların yer aldığı Bursa’da Muhteşem pub barda gözde yerlerdendir. Eğlencenin adresi olan bu mekanlardan M pub barda canlı müzik etkinlikleri ile birlikte dj performanslarda sergilenmektedir. Bursa diskoları ve gece kulüplerinde etkinlikler ise sabahlara kadar yapılmaktadır. Bununla birlikte gündüz Cafe tarzı gece bar tarzı hizmet verilen mekanlarda bulunmaktadır. Canlı müzik eşliğinde vakit geçirebileceğiniz bu mekanlarda kokteyl içebilir, gösterileri izleyebilirsiniz.

 

tren44tren5tren3tren1trensesNocheclubNoche12Noche1inferno111inferno4inferno3inferno2inferno1Club Dees2bursainfernoo2bursainfernoobursainferno55bursainferno53bursainferno51bursaegelencebursaegelence2
READ  Kuşadası Gece Hayatı Disko Barları

Diğer Bursa Yazılarımızıda İnceleyebilirsiniz…

Benzer Görülmesi Gereken Yerler

Yıldırım Gezilecek Yerler

Gezicini

Yalova Gece Hayatı – Disko Barları

Gezicini

Uludağ Gezilecek Yerler : Bursa’da Bir Kayak Merkezi

Gezicini

Ukrayna Gece Hayatı Disko Barları

Gezicini

Trilye Gezilecek Yerler : Mudanya’da Eski Bir Rum Köyü

Gezicini

Sakarya Gece Hayatı : Disko ve Barları

Gezicini

Osmangazi Gezilecek Yerler

Gezicini

Orhangazi Gezilecek Yerler

Gezicini

Orhaneli Gezilecek Yerler

Gezicini

15 Yorumlar

Gökçe 12 Ekim 2019 at 11:13

Bursa gece hayatı harika arkadaşlar özellikle inferno ya mutlaka uğrayın türkiyenin tanınmış mekanları dan birisidir.

Cevapla
Çiğdem 20 Şubat 2020 at 10:12

Tren (Nilüfer) bana kalırsa en iyi mekan diyebilirim herkeze tavsiye ederim arkadaşlar.

Cevapla
ksklii 3 Ekim 2020 at 22:10

Bursa’da merkezde en iyi gidilebilecek tek bar – KAR BAR““` – desem yeridir. Ortamı çok harika bir, bahçesi var, müzik var eğlence burda, tavsiye ederim.

Cevapla
Nasibe 22 Ağustos 2021 at 00:05

Bursa gece hayatı cafe ileri barları resteronaltları tam bir kalabalık bir şehirdir herkesin tercih ettikleri yerlerden biridir

Cevapla
Barış Geçmen 22 Ağustos 2021 at 00:07

Bursa gece hayatı ile ilgili olarak son derece başarılı ve güzel bir yazı olmuş diyebilirim. Çok teşekkürler.

Cevapla
Ali deniz 22 Ağustos 2021 at 00:18

Bursa zaten kesinlikle gidip görülecek şehirlerin başında geliyor, bursa gece hayatıyla da ünlü, barları, sokakları, diskolara ayrı bir hava katıyor Bursa’ya. Bursa kültürü ile de çok meşhur bir iş, hem yazın hem kışın gidilecek yerlerden biri.

Cevapla
Emrah Korkmaz 22 Ağustos 2021 at 12:44

Bırsa Kalablık bir İlimiz Gece hayatınız Seven Güzel barları clupleri Sahneleri olan İyi eğlence mekankarı olan bir şehrimiz

Cevapla
CengizEren 22 Ağustos 2021 at 13:56

Geceden başlayıp sabahlara kadar sınırsız eğlence için harika yerler. Bu mekanların çoğunda bulundum. Ama İnferno ayrı bir dünya, herkesin gidip eğlenmesini tavsiye ederim.

Cevapla
Emre Yılmaz 22 Ağustos 2021 at 19:29

Mekan mükemmeldi arkadaşımla gittim. Çok eğlenmiştim. Hoşuma gitti şarkılar. Harikaydı iyiki gitmişim. Herkese tavsiye ederim. Hizmet şahaneydi sevdim. Çokta memnun kaldım. 👍

Cevapla
Serkan Arıkan 22 Ağustos 2021 at 22:01

Bursa’ya sık sık gidiyorum ama hiç eğlenme fırsatı bulmadım. Bu eğlence mekanlarını öğrendiğim güzel oldu. Mekanlarda oldukça lüks görünüyor.

Cevapla
Nur Lapkan 22 Ağustos 2021 at 23:36

Eğlence kurtları dökmek gece müzik enerji ışıltılar deyince akla Bursa’nın gece hayatı oradaki eğlence müzik geliyor. Bursa’da gece hayatı eğlence konusunda çok güzel bir yazı olmuş.

Cevapla
Harun 23 Ağustos 2021 at 11:15

Mekan mükemmeldi arkadaşımla gittim. Çok eğlenmiştim. Hoşuma gitti şarkılar. Harikaydı iyiki gitmişim. Herkese tavsiye ederim. Hizmet şahaneydi sevdim. Çokta memnun kaldım. Gezicini sitesi herşeyi anlatmış zaten çok kaliteli bir site teşekkürler.

Cevapla
Elasuakyurek 23 Ağustos 2021 at 12:00

Bursada ne gündüz biter ne gece. Burdanın en iyi en elit mekanlarından biri arkadaslarla cok kafa dagıttık ve kendiini bilen insanların oldugu mekan arıza cıkaran tipleri sutingggg ediyorlar:). Tavsiye ederim eglencenin en ala yeri

Cevapla
Kenan Demir 24 Ağustos 2021 at 00:55

Canlı müzik canlı eğlencenin merkezindeydik. Rüya gibiydi müzik canlı müzik eşliğinde dans. Harika bir eğlence oldu iş arkadaşlarımızla rüya gibi eğlendik.

Cevapla
Gökhan 24 Ağustos 2021 at 02:37

Çok güzel bir mekandı çok başarılı işinde muhteşem ya çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim

Cevapla

Yorum Yaz