Image default
İzmir Karşıyaka

Bostanlı Sahili

 

İzmir’in en hoş sahil semtlerinden birisi olarak kabul edilen Bostanlı’da gezilecek yerler konusunda oldukça zengin seçenekler var. Özellikle de son dönemlerdeki yapılanma çalışmaları da göz önüne alındığında bu alanda keşfedilmeyi bekleyen pek çok güzel nokta olduğunu da kesinlikle unutmamalısınız.

İzmir’in en güzel ve en sakin sahili olan Bostanlı’daki kordon, şehrin kalabalığından uzaklaşıp sakin kalabilmeniz açısından gerçekten de tercih edilirliği yüksek bir konumda. Birçok kafe ve lokantaya da ev sahipliği yapan Bostanlı’da özellikle de sevinç pastanesi adını tüm Türkiye’de duyuran işletmeler arasında yer edinmektedir. Her yıl balık festivaline de ev sahipliği yapan bu bölgede yüzlerce kilo balık dağıtımı da yapılmaktadır.

Ulaşım açısından da avantajlı bir konuma sahip olan Bostanlı’ya İZBAN kullanarak gitmek mümkündür. Bunun dışında Karşıyaka sahilden binerek de Bostanlı iskelesine ulaşım sağlayabilirsiniz. Karşıyaka Bostanlı Sahili Tramvayla da ulaşımı mümkün hale getiren İzmir belediyesi Bostanlı sahiline ulaşım her zaman güçlü bir konumda tutmaktadır. Bu kapsamda da özel bir yaz akşamında hoş vakitler geçirebilmek adına da Bostanlı sahili muhakkak tercih edilmelidir.

karşıyaka bostanlı sahili
karşıyaka bostanlı sahili

Bunun dışında İzmir’de gerçekten de gezilecek birçok nokta olduğunu bilmelisiniz. Karşıyaka Bostanlı Sahili Bu kapsamda da İzmir’de gezeceğiniz yerler listenize Bostanlı Karşıyaka Sahili’ni muhakkak üst sıralara yerleştirmeli ve bu şehre geldiğiniz an itibariyle de mutlaka bu bölgeyi görmek adına kendinize bir zaman ayırmalısınız.

 

Bosyanlı`ya Yakın Gidilecek Yerler

Benzer Görülmesi Gereken Yerler

Urla Gezilecek Güzel Yerler Var!

Sinem

Ürkmez Gezilecek Yerler

Sinem

Tire Gezilecek Yerler – Tire`ye Doyamazsın

Sinem

Tekke Plajı – Çeşme

Sinem

Sığacık Gezilecek Yerler

Sinem

Şirince Köyü Gezilecek Yerler

Sinem

Selçuk Gezilecek Yerler

Sinem

Seferihisar Gezilecek Yerler

Sinem

Seferihisar – Sığacık Plajı

Sinem

Yorum Yaz