Image default
Foça

Hanedan Beach Club Otel | Foça’nın En iyisi !

Hanedan Beach Club Otel | Foça’nın En iyisi ! İzmir, ülkenin turistik bölgeleri arasındadır ve buraya tatil için bir çok ziyaretçi gelmektedir. Tatil keyfinin dorukta yaşandığı bu bölgede bir çok Beach ve muazzam plajlar bulunmaktadır. Bu beachler arasında olan Hanedan Beach Club mekânı da en sık ziyaret edilen yerlerden biridir. Her yıl binlerce ziyaretçinin geldiği Hanedan Beach, hizmetleri ile oldukça memnun edicidir. Güleryüzlü personelleri ve konaklama hizmetleri ile güzel bir yer olan Hanedan Beach, plajı ile de harikadır. Foça’da yer alan Beach Club’ta ayrıca restoranlar ve konaklama yerleri de bulunmaktadır. İstediğiniz zaman geleceğiniz bu mekânda tatil yapmak için ücretlerde çok uygundur. Her yönden güzel bir tatil yeri olan Hanedan Beach Club’a ulaşım ise Foça‘dan sağlanmaktadır.

Hanedan Beach Club
Hanedan Beach Club

Hanedan Beach Club İzmir

Tatil için en güzel yerlerden biri olan Yeni Foça , mekânları ile oldukça muazzamdır. Şık mekânları ile muhteşem bir yer olan Foça’da birbirinden güzel beachlar bulunmaktadır. Hizmetin üst düzeyde sağlandığı bu beachlerden biri de Hanedan Beach Club’tır. Konforlu oteli ve restoranları ile lüks bir yer olan bu mekânda tatil yapmak için fiyatlarda uygundur.

İzmir Foça bölgesinde en güzel Beachler arasında olan Hanedan Beach Club, plajı ve manzarası ile de güzeldir. Ayrıca farklı etkinliklerin de yapıldığı bu mekânda giriş saatleri de çok esnektir. Plaj keyfinin ideal yerlerinden olan Hanedan Beach Club’ta tatil yapmak için ise yerinizi ayırtmanız yeterlidir.

Hanedan Beach Otel
Hanedan Beach Otel

Foça Hanedan Beach Otel Club

Yeni Foça, tatil yerleri ile her yıl binlerce ziyaretçinin geldiği uğrak noktalardan biridir. Hizmetin sınırsız olduğu mekânları bulunan bu bölgede en güzel yerlerden biri de Hanedan Beach Club’tır. Altı bin yıllık tarihi dokusu ile muazzam bir yer olan bu bölgede tatil yapma keyfi oldukça rahattır. Yeşil ile mavinin buluştuğu doğal güzellikte yer alan Hanedan Beach Foça bölgesindeki en muazzam yerdir. Tropik yeşillikler içinde sakinleştirici bir tatil istiyorsanız, burası tam da size göre bir yer. Akşamları günbatımını izleyeceğiniz bu bölgede ayrıca lüks mekânlarda mevcuttur.

READ  Foça Plajları ve Koyları | Foça'da Gidilecek En iyi Plajlar
Hanedan Otel
Hanedan Otel

Hanedan Beach Club Hizmetleri

İzmir’in Foça ilçesinde yer alan Hanedan Beach Club, hizmetleri ile oldukça muazzamdır. İzmir merkeze yalnızca 75 km uzaklıkta yer alan bu bölgede tatil yapma keyfi bambaşkadır. Açık büfe ve kahvaltı hizmetinin de ayrıcalıklı olarak verildiği bu beachte mavi bayraklı plajda bulunmaktadır. Ayrıca la carte servisi ve barları da olan bu bölgede konfor üst düzeydedir. Bununla birlikte su sporları etkinliklerinin de yapıldığı Hanedan Beach Club her açıdan muhteşemdir. Burada tatil yapmak için ise rezervasyon yaptırmanız yeterlidir.

Hanedan Beach Otel Resimleri

haneHanedan Beach Havuzuhanedannhanedannbeachanedannnnhaneedanhannehanne11hnbeacHanedan Beach OtelHanedan Beach ClubHanedan Otel
Hanedan Beach Hotel & Beach Club
Adres: İsmetpaşa, No:1, 328. Sk., 35680 Foça/İzmir

Benzer Görülmesi Gereken Yerler

YeniFoça Windsurf Yelken Spor Kulübü

Gezicini

Yenifoça Burunucu Plajı

Gezicini

Yeni Foça Plajları

Gezicini

Yeni Foça Otel

Gezicini

Yeni Foça Gezilecek Yerler

Gezicini

Voodoo Beach Club Foça

Gezicini

Sazlıca Plajı – Foça’nın En iyi Plajlarından

Gezicini

Retro Beach Club Yenifoça

Gezicini

Pollen Tatil Köyü | Yenifoça’da Tatil Köyü

Gezicini

Yorum Yaz