Image default
Foça

Yenifoça Burunucu Plajı

Yenifoça Burunucu Plajı

Eski Foça ve Yeni Foça tatil için gelinmesi gereken en muazzam yerler arasındadır. Gezi için de ideal bir bölge olan Foça, her yaz yüzlerce ziyaretçinin geldiği yerlerdendir. Muhteşem bir manzaraya sahip plajları da olan Foça İzmir ilinin en güzel bölgesidir. Burada yer alan en güzel plajlardan biri de YeniFoça Burunucu Plajıdır. Muhteşem bir doğal güzelliğe sahip bu plajda ihtiyaçlarınızı karşılamanız da mümkündür. En güzel tatil yerlerinden olan Burunucu Plajı bölgesinde konaklama yerleri de mevcuttur.

Yenifoça Burunucu Plajı
Yenifoça Burunucu Plajı

 

Her yönüyle harika bir tatil beldesi olan bu plaja ulaşım ise şehir merkezinden sağlanmaktadır.

Yenifoça Burunucu Sahili
Yenifoça Burunucu Sahili

Yenifoça Burunucu Plajı

İzmir, tatil için tercih edilen ideal şehirlerden biridir. Beachleri ve plajları ile ünlenen bir şehir olan İzmir’de en fazla ziyaret edilen ilçe ise Foça’dır. Güzelliği ile etkileyen yerlere sahip bu ilçede gezilecek bir çok farklı yer bulunmaktadır. Tatil için de güzel bir yer olan bu ilçede özellikle gelinen bölgeler arasında YeniFoça Burunucu Plajı bulunuyor. Tertemiz denizi ve sakin bölgesi ile harika bir yer olan bu plajda işletmelerde mevcuttur.

Yenifoça Limanı
Yenifoça Limanı

Hem haftaiçi hem de haftasonu sakin bir ortamı olan Burunucu plajında kahve sunulan mekânlarda vardır. Denizin etkileyici manzarasında kaybolacağınız bu plaja ulaşım ise Foça merkezden sağlanıyor.

Foça Burunucu
Foça Burunucu

Burunucu Plajı Özellikleri

Foça, tatil yerleri ve beachleri ile mutlaka görülmesi gereken yerler arasındadır. Tatil için ideal bir yer olan Foça plajları da bir harikadır. Burunucu plajı da bu yerlerden biridir ve kafa dinlemek isteyenler için güzel bir ortama sahiptir. Son derece güzel bir ortama sahip olan bu plaja ulaşım ise Foça’dan sağlanmaktadır.

READ  Kozbeyli Köyü | Foça'daki En Güzel Köy
Yenifoça Burunucu
Yenifoça Burunucu

Foça Burunucu Plajı

İzmir’de gelinen yerler arasında en popüler olan bölge Foça, plajları ile oldukça ilgi görmektedir. İzmir görülecek yerler arasında oldukça muazzam bir bölge olan bu alanlardan biri de YeniFoça Burunucu sahilidir. Bu plajda ihtiyaçlarınızı gidereceğiniz tesiste bulunmaktadır. Rahat ve kusursuz bir tatil için ideal bölge olan Burunucu plajında tatil yapmak için ise rezervasyon yaptırmanız yeterlidir. Bunun dışında burada yalnızca günübirlik tatil de yapabilirsiniz.

Foça’da Görülecek Diğer Yerler

Benzer Görülmesi Gereken Yerler

YeniFoça Windsurf Yelken Spor Kulübü

Gezicini

Yeni Foça Plajları

Gezicini

Yeni Foça Otel

Gezicini

Yeni Foça Gezilecek Yerler

Gezicini

Voodoo Beach Club Foça

Gezicini

Sazlıca Plajı – Foça’nın En iyi Plajlarından

Gezicini

Retro Beach Club Yenifoça

Gezicini

Pollen Tatil Köyü | Yenifoça’da Tatil Köyü

Gezicini

Plage Soleil Beach Yenifoça

Gezicini

1 Yorum

Mustafa AYLAK 29 Ağustos 2021 at 13:41

Gerçekten gidilip görülmesi gereken yerlerden bir tanesi herkesin gitmesini tavsiye ederim

Cevapla

Yorum Yaz