Image default
Foça

Voodoo Beach Club Foça

Voodoo Beach Club Foça İzmir, tatilcilerin uğrak bölgelerinden biridir ve burada eğlencelik mekanlarda bulunmaktadır. Gündüz plaj keyfini çıkardıktan sonra gece eğlencesini yaşamak için sizde bu mekanlara gidebilir, doyasıya eğlenebilirsiniz. Vodoo Beach Club İzmir’de eğleneceğiniz bu mekanlardan biridir ve oldukça uygun fiyatlıdır.  İzmir’in eski Foça‘da yer alan Vodoo Beach Club, bölgedeki en iyi işletmeler arasında gösterilmektedir. Güleryüzlü personellere sahip bu güzel mekânda oldukça huzur verici müzikler çalınmaktadır. Nezih bir mekân olan Vodoo aileler için de ideal bir bölgedir.

Voodoo Beach Club Foça
Voodoo Beach Club Foça

İzmir Foça’da iken mutlaka gelmeniz gereken bu güzel mekânda ayrıca en lezzetli yemekler yapılmaktadır. Eşsiz tada sahip yemekleri ve içecekleri ile mükemmel bir mekân olan bu clube gelmek için ise ilk olarak Foça bölgesine ulaşım sağlamanız gerekiyor.

Voodoo Beach Club Ücretleri

İzmir’in Foça bölgesinde yer alan Voodoo Beach Club, aileler için oldukça nezih bir mekândır ve personelleri son derece güleryüzlü çalışanlardır. Memnun kalacağınız güzel bir mekân olan Foça Voodoo Beach Club ücretleri de oldukça uygundur. Lezzetli yemeklerin yapıldığı ve içeceklerin sunulduğu bu mekâna yakın bölgede ayrıca plaj iskelesi de bulunuyor.  Huzurlu saatler geçireceğiniz bir yer olan İzmir Voodoo Beach Club günübirlik tatilcilerin de geldiği bölgeler arasındadır.

Vodoo Beach Club Aktiviteleri Etkinlikleri
Vodoo Beach Club Aktiviteleri Etkinlikleri

Voodoo Beach Club Aktiviteleri

Foça bölgesinde yer alan Voodoo Beach Club mekânı, gençler ve aileler için uygun bir ortama sahiptir. Bangır bangır müziği olmayan, daha sakin şarkılar çalınan bu mekânda  uygulayabileceğiniz aktivitelerde bulunmaktadır. Foça Beach mekânında denize girebileceğiniz yer ve çakıllı bölgesi de mevcuttur. Voodoo Beach Club Foça Su sporlarını uygulayabileceğiniz bu bölgede aktivitelere katıldıktan sonra mekânda eğlenebilir, müzik dinleyebilirsiniz.  Park yeri ücretsiz olan bu bölgeye araçsız gelenler Yeni Foça dolmuşlarına binerek, ulaşım sağlayabilirler.

READ  Foça Kafeleri : Foça'daki En İyi Cafeler
Vodoo Beach Club
Voodoo Beach Club

Voodoo Beach Club Düğün Organizasyonları

İzmir Foça Beach bölgenin en güzel mekânları arasındadır ve fiyatları oldukça uygundur. Şezlongları da ücretsiz olan bu bölgede içecek fiyatları da uygundur ve personelleri oldukça memnun edici çalışanlardır. Foça’nın en güzel mekânlarından olan Voodoo Beach Club, düğün organizasyonlarının da yapıldığı yerdir ve oldukça eğlenceli geceler yaşamak için ideal bir bölgedir.

Foça Voodoo Beach Club Voodoo Beach ClubVoodoo BeachVodoo BeachVoodoo BeachVoodoo Beach Club Aktiviteleri EtkinlikleriVoodoo BeachVoodoo BeachVoodoo BeachVoodoo Beach Club
Adres: İsmetpaşa, 307. Sk. No: 3, 35680 Foça/İzmir

#voodoobeach #voodoobeachfoça #foça #eskifoça #izmir #monday #beach #izmirbeach #izmiretkinlik #karşıyaka #yazkeyfi #izmirplajları #sunset #yenifoça #yenifoçaotel #yenifoçaotelleri

 

Foça Gezilecek Yerler

 

Benzer Görülmesi Gereken Yerler

YeniFoça Windsurf Yelken Spor Kulübü

Gezicini

Yenifoça Burunucu Plajı

Gezicini

Yeni Foça Plajları

Gezicini

Yeni Foça Otel

Gezicini

Yeni Foça Gezilecek Yerler

Gezicini

Sazlıca Plajı – Foça’nın En iyi Plajlarından

Gezicini

Retro Beach Club Yenifoça

Gezicini

Pollen Tatil Köyü | Yenifoça’da Tatil Köyü

Gezicini

Plage Soleil Beach Yenifoça

Gezicini

Yorum Yaz