Image default
Foça

YeniFoça Windsurf Yelken Spor Kulübü

YeniFoça Windsurf Yelken Spor Kulübü 

İzmir Yenifoça Sörf  , İzmir’de tatil için oldukça ideal bir bölgedir ve burada birbirinden güzel plajlar bulunmaktadır. Soğuk suyu ve berrak denizi ile muazzam bir yer olan Foça’da tatilin keyfini çıkaracağınız beachlerde vardır. Burada tatil yapmanın yanı sıra ilgileneceğiniz su sporları da ve değişik etkinliklerde bulunuyor. Foça İzmir bölgesinde yapılan bu etkinlikler arasında en fazla tercih edileni ise rüzgar sörfüdür.

YeniFoça Windsurf Yelken Spor Kulübü
YeniFoça Windsurf Yelken Spor Kulübü

YeniFoça Windsurf yelken spor kulübü tüm bu imkânları sağlamakta ve sizlere bu konuda yardımcı olmaktadır. Her yıl yenilenen ekipmanları ile bu imkânları sunan kulüp, gençleri yelken sporcusu yapmaktadır. Denize yakın koyda olan alanda yapılan bu etkinliklere katılmak için sizde kulüpten destek isteyebilirsiniz.

İzmir Sörf
İzmir Sörf

Foça İzmir Yelken Spor Kulübü

Foça, tatil ve su sporları etkinlikleri için harika bir yerdir. Son derece berrak ve temiz denizi olan bu bölgede etkinliklere katılmak için ise kulüplerden destek alabilirsiniz. YeniFoça Windsurf yelken spor kulübü bu konuda yardımcı olmakta ve etkinlikler için ekipmanlar sağlamaktadır. İzmir Foça ilçesinde bu hizmeti veren kulübün tek amacı ise genç yelken sporcuları yetiştirmektir.

Foça Sörf
Foça Sörf

Yeni ekipmanları ve destekleri ile hizmet veren bu kulüp faaliyetleri ise denize yakın koylarda gerçekleştirmektedir. Gerekli tüm ekipmanlara sahip bu kulüpte, yelken, board kurulum, söküm, yıkama ve tamir alanları da mevcuttur. Su sporları etkinliklerinde gerekli tüm ihtiyaçları sağlayan kulüpten ekipman alarak sizde ayrıcalıklı bir tatil yapabilirsiniz.

Yenifoça Yelken Sörf
Yenifoça Yelken Sörf

Yenifoça Yelken Spor Kulübü Hizmetleri

İzmir’de yer alan en güzel ilçelerden olan Foça etkinlik ve aktivitelerin de düzenlediği bir yerdir. Özellikle su sporları etkinlikleri yapılan bu ilçede kendinizi geliştirmek için fırsatlarda vardır. Yenifoça Yelken Spor Kulübü bu hizmetleri sağlamakta ve sörf için tüm ekipmanları vermektedir. Denize yakın sahilde bu etkinlikleri düzenleyen kulüpte, cafe, soyunma kabini, plaj ve dinlenme yeri de mevcuttur.

READ  Yeni Foça Gezilecek Yerler
Foça Su Sporları Etkinlikleri
Foça Su Sporları Etkinlikleri

Foça Su Sporları Etkinlikleri

Foça yelken spor kulübü, genç sörfçülere yol açmakta ve onlara bu konuda destek olmaktadır. Su sporları etkinlikleri ile bu desteği sağlayan kulüp, yelken ve diğer tüm ihtiyaçlarınızı vermektedir. Su sporu için tüm ekipmanları sağlayan bu kulüpte ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız tesiste mevcuttur. Yaz tatili için harika bir seçim olan su sporu etkinliklerine katılarak sizde kendinizi geliştirebilirsiniz.

 

 

Adres: Yenifoça Burunucu Sahili, 35687 İzmir
İletişim  : 0555 685 25 25

 

Yenifoça ile Alakalı Diğer Yazılarımız

Benzer Görülmesi Gereken Yerler

Yenifoça Burunucu Plajı

Gezicini

Yeni Foça Plajları

Gezicini

Yeni Foça Otel

Gezicini

Yeni Foça Gezilecek Yerler

Gezicini

Voodoo Beach Club Foça

Gezicini

Sazlıca Plajı – Foça’nın En iyi Plajlarından

Gezicini

Retro Beach Club Yenifoça

Gezicini

Pollen Tatil Köyü | Yenifoça’da Tatil Köyü

Gezicini

Plage Soleil Beach Yenifoça

Gezicini

Yorum Yaz