Image default
Foça

Pollen Tatil Köyü | Yenifoça’da Tatil Köyü

Pollen Tatil Köyü | Yenifoça’da Tatil Köyü İzmir, gezilecek yerleri ile muazzam bir şehirdir ve burada tatil yapacağınız bir çok mekân vardır. Bu mekânların yer aldığı ilçelerden olan Foça İzmir ilinin en güzel yerlerine sahiptir. Pollen Tatil Köyü de bu yerlerden biridir ve denize yakın konumu ile ziyaretçileri kendine hayran bırakmaktadır. Manzarası da bir harika olan bu yerde tatil yapmak ise oldukça keyiflidir.

Pollen Tatil Köyü
Pollen Tatil Köyü

Tertemiz denizi ve kumsalı ile güzel bir yer olan Pollen Tatil köyünde işletmelerde mevcuttur. Her türlü ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bu işletmelerde dinlenerek denizin manzarasını  izlemekte ayrı bir keyiftir. Foça’nın en güzel yerlerinden olan bu tesise ulaşım ise ilçe merkezinden sağlanmaktadır.

Yenifoça Tatil Köyü
Yenifoça Tatil Köyü

Pollen Tatil Köyü Hizmetleri

Foça, İzmir’in en güzel yerlerinden biridir ve burada bir çok sayıda tatil beldesi bulunmaktadır. Bu beldelerden biri de Pollen tatil köyüdür ve burada tatil yapmak oldukça keyiflidir. Muazzam bir manzaraya sahip denizi ile büyüleyen bu tatil köyünde konaklama mekânları da vardır.

 

İzmir görülecek yerler arasında bir numara olan bu tatil köyünde ayrıca yapılan etkinliklerde bulunmaktadır. Keyifli bir yaz tatilinin tek adresi olan Pollen tatil köyünde kalmak için de rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.

Foça Tatil Köyü
Foça Tatil Köyü

Foça Pollen Tatil Köyü

Pollen tatil köyü, Foça’da yer alan en güzel tatil beldelerinden biridir. 365 gün açık olan bu tesiste aradığınız herşey vardır. Denizi ve kumu ile de bir harika olan Pollen tatil köyü mutlaka gelmeniz gereken yerlerden biridir. Tatil köyüne giriş saatleri ise 14:00 çıkış saati ise 12:00 olarak belirlenmiştir. YeniFoça ‘ya daha yakın olan Tatil köyünün yatak kapasitesi ise 72 yatak olarak belirtilmiştir. Bu nedenle buraya gelmeden önce arayıp, rezervasyon yaptırmanız gereklidir.

READ  Foça Port Beach Nerede Nasıl Gidilir ?
Foça Pollen Tatil Köyü
Foça Pollen Tatil Köyü

İzmir Pollen Tatil Köyü

Foça ilçesinde yer alan bir çok tatil beldesi ve plajlar bulunmaktadır. Bu yerlerden biri de Pollen tatil köyüdür ve burada tatil yapmanın tadı bir başkadır. Keyifli bir tatil için tek adres olan Pollen tatil köyünün denizi berraktır. Bununla birlikte plajının uzunluğu 150 metredir ve kumsalı çakıl, kum karışımlıdır. Arabayla kolaylıkla ulaşılabilen bu yerde ayrıca konaklama hizmetleri de mevcuttur.

Adres: Fatih Mh, Oruç Reis Cd. No:236, 35680 Foça/İzmir
Telefon: (0232) 825 10 25

Benzer Görülmesi Gereken Yerler

YeniFoça Windsurf Yelken Spor Kulübü

Gezicini

Yenifoça Burunucu Plajı

Gezicini

Yeni Foça Plajları

Gezicini

Yeni Foça Otel

Gezicini

Yeni Foça Gezilecek Yerler

Gezicini

Voodoo Beach Club Foça

Gezicini

Sazlıca Plajı – Foça’nın En iyi Plajlarından

Gezicini

Retro Beach Club Yenifoça

Gezicini

Plage Soleil Beach Yenifoça

Gezicini

Yorum Yaz