Image default
Foça

Retro Beach Club Yenifoça

Retro Beach Club Yenifoça  İzmir, tatil için en sık ziyaret edilen yerler arasındadır ve buraya binlerce ziyaretçi gelmektedir. Son derece ideal bir yer olan İzmir ilinde tatil için gidilen bir çok yer vardır. İzmir Foça özellikle bu yerlerin başında gelmektedir. Muazzam plajı ve beachları ile son yıllarda özellikle ziyaret edilen yerlerden olan Foça, muhteşemdir. Hizmetin sınırsız sağlandığı bu muhteşem yerde bulunan beachların ücretleri ise değişkendir. Giriş ücretleri değişen bu beachlardan en yenisi ise Retro Beach Club’tır.

Retro Beach Yenifoça
Retro Beach Yenifoça

Eğlence ve dinlenmenin uğrak noktası olan Retro Beach Club, konaklama açısından da rahattır. Tatil yapmanın keyfini doyasıya yaşayacağınız bu bölgeye ulaşım da oldukça kolaydır.

Retro Beach Foça
Retro Beach Foça
Retro Beach Club Foça

Yeni Foça, İzmir ilinde en fazla gelinen tatil beldeleri arasındadır. Muhteşem beachları ile hizmet verilen bu bölgede gezeceğiniz yerlerde bulunmaktadır. Cazip mekanları da olan bu bölgede en bilinen Beach ise Retro Club’tır. Gündüzü plajda, geceyi renkli mekânda geçireceğiniz Retro Beach Club YeniFoça  bölgesinin en şık yerlerindendir. Sadece giriş ücreti ile keyifli bir tatil yapacağınız mekânda restoran ve daha bir çok işletme mevcuttur. İhtiyaç açısından da uygun bir yer olan Retro Beach haftasonu da hizmet vermektedir. Keyifli bir tatilin en güzel yeri olan Retro Beach mekânında giriş saatleri de esnektir. İstediğiniz gibi bir tatil için güzel bir mekân olan Beach club’a giriş ücreti de uygundur.

Yenifoça Retro Beach Clup
Yenifoça Retro Beach Club

Muazzam Mekânları İle Retro Beach

Foça, İzmir ilinde tatil için gelinen en bilinen yerlerdendir. Şık mekânları ve beachları ile daha da ünlenen bu bölgede gezilecek yerlerde vardır. Muhteşem yerleri ve cezbedici mekânları ile ilgi gören bu bölgede tatil yapmak için plajlarda mevcuttur. Retro Beach Club bu yerlerden biridir ve giriş ücreti oldukça uygun fiyatlıdır. Gündüzleri kumsalın ve denizin keyfini çıkaracağınız bu bölgede tatil yapmak oldukça eğlencelidir. Muazzam mekânları da olan Retro Beach Club mekânında konaklama hizmeti de oldukça konforludur. Şık mekânları ile göz kamaştıran Retro Beach Club mekânına ulaşım ise İzmir, Foça’dan sağlanmaktadır.

READ  Foça Kamp Alanları | Foça'nın En iyi Kamp Yerleri
Yenifoça Retro Beach Canlı Müzik
Yenifoça Retro Beach Canlı Müzik

Yeni Foça Retro Beach

Retro Beach Club, İzmir Foça’da keşfedilen yeni yerler arasındadır. Muazzam bir tatil beldesi olan bu yerde konaklama hizmeti üst düzeydedir. Giriş ücretleri de uygun olan bu mekânda lüks restoranlarda bulunmaktadır. Akşam yemeğini yiyeceğiniz bu lüks restoranlarda şahane günbatımını izleme fırsatınız da vardır. Keyifli bir tatilin yeri olan YeniFoça Retro Beach’ta tatil yapmak için ise önceden rezervasyon yapmanız yeterlidir.

 

Retro Beach Club Yeni Foça
Rezervasyon :  

 

IMG 59011IMG 59000IMG 58966rotrobeach12rotrobeach4Yenifoça Retro Beach Canlı Müzikrotrobeach1rotrobeachretroveacRetro Beach FoçaIMG 5898Retro Beach YenifoçaYenifoça Retro Beach Clup

Yenifoça’da Görülecek Diğer Yerler

 

Benzer Görülmesi Gereken Yerler

YeniFoça Windsurf Yelken Spor Kulübü

Gezicini

Yenifoça Burunucu Plajı

Gezicini

Yeni Foça Plajları

Gezicini

Yeni Foça Otel

Gezicini

Yeni Foça Gezilecek Yerler

Gezicini

Voodoo Beach Club Foça

Gezicini

Sazlıca Plajı – Foça’nın En iyi Plajlarından

Gezicini

Pollen Tatil Köyü | Yenifoça’da Tatil Köyü

Gezicini

Plage Soleil Beach Yenifoça

Gezicini

Yorum Yaz