Image default
Foça

En İyi Foça Beachleri

En İyi Foça Beachleri Yazıda anlatılmaktadır. İzmir,  her yıl binlerce turistin geldiği cennet gibi bir yerdir. Tatil alanları ve eğlence mekanları ile yazın gidilen ideal yerlerden olan İzmir’de ziyaret edebileceğiniz birçok bölge bulunmaktadır. En güzel İzmir Koyları ve Plajları Listesi ise Foça bölgesindedir ve Ege kıyısına yakın sahilleri ile bilinmektedir. Yazın sıcağından bunalanlar için oldukça güzel bir yer olan İzmir ilinin Foça bölgesinde eğlenebileceğiniz mekânlarda bulunmaktadır. Halka açık işletmeleri ile dört dörtlük bir yer olan Foça’da konaklayabileceğiniz mekânlarda mevcuttur. Serin ve çakıllı plajı ile de bir harika olan Foça plajları, günübirlik tatil için de uygun bir bölgedir. Çocuklu aileler için de uygun bir yer olan Foça plajlarına sizde gelebilir, burada keyifli bir yaz tatili yapabilirsiniz.

Foça
Foça

Mambo Beach Club

İzmir, Ege bölgesinin en bilinen turizm alanlarındandır ve burada tatil yapabileceğiniz harika bölgeler bulunmaktadır. Yenifoça İzmir plajları bu bölgeler arasındadır ve mutlaka ziyaret edilmesi gereken yerlerdir. Özellikle Mambo Beach Club, eğlencenin ve deniz keyfinin dorukta olduğu popüler mekânlardandır ve yılda birçok kişi tarafından ziyaret edilmektedir. Türkiye’nin en temiz ve sakin yerlerinden olan Mambo Beach Club 200 kişilik restoranı, 8 bungalovu, havuzu ve ücretsiz otoparkı ile son derece lüks bir mekândır. Gündüzleri dj, geceleri konser verilen bu yerde aktivite imkânları da mevcuttur. Eski ve Yenifoça yolu arasında 15 dakikalık mesafede kalan Mambo Beach Club bölgesine giriş ücreti ise 40 Tl’dir.

Mambo Beach Club
Mambo Beach Club

Şamata Beach

Foça’nın şehir merkezine oldukça yakın bölgelerinden olan Şamata Beach, mutlaka keşfetmeniz gereken yerler arasındadır. Foça beachleri arasında oldukça popüler olan Şamata Beach, dinlenme havuzunun bulunduğu, nargile hizmetinin sunulduğu bir yerdir.  Aileniz veya arkadaşlarınız ile huzurlu bir gün geçirebileceğiniz Şamata Beach bölgesinde şezlong fiyatları ise 10 TL’dir .

Şamata Beach
Şamata Beach

Aileler ve gençler için oldukça uygun bir mekân olan Şamata Beach, huzurlu bir tatil yapabileceğiniz nadir yerlerdendir. Denizi, sahili ve kumu ile ayrıcalıklı bir bölgedir. Muhakkak görmeniz gereken yerlerden olan Şamata Beach, işletmelerin de bulunduğu bir bölgedir ve fiyatlar oldukça uygundur. Şamata Beach Club mekânına ulaşım ise şehir içinden kalkan minibüsler ile sağlanmaktadır.

Mackerel Beach Club

İzmir Foça bölgesi, tatil yapabileceğiniz muhteşem Beachlerin bulunduğu harika bir ortama sahiptir. Gün boyu eşsiz bir tatil yapma olanağını bulacağınız bu yerlerden biri de Mackerel Beach Club mekânıdır. Şehir merkezine yalnızca 7 km uzaklıkta yer alan bu bölge, çocuklu aileler ve gençler için uygundur. Mavi bayraklı bir bölge olan Mackerel Beach Club mekânı denize yakın bir mesafededir ve müthiş bir atmosfere sahiptir. Güzel müzikler çalan İzmir Foça bölgesinin Mackerel Beach Club mekânının bölgesi ayrıca zeytin ve çam ağaçları ile kaplıdır. Doğal güzelliği ve müthiş mekânıyla harika bir yer olan Mackerel Beach Club’a giriş ücreti ise 30 TL’dir.

Mackerel Beach Club
Mackerel Beach Club

Vodoo Beach Club

İzmir, her yaz yerli ziyaretçi ve yabancı turistlerin akın ettiği bir bölgedir. Kesinlikle görmeniz gereken bu güzel yerde uğramanız gereken bölgeler arasında ise Foça beachleri yer alıyor. Bu bölgede ziyaretçilerin tercihi olan mekânlardan biri ise Vodoo Beach Club’tır ve mavi bayraklı özelliği ile ön plandadır. Sıcakkanlı personelleri, eğlenceli müzikleri ve uygun fiyatlı içecekleri ile harika bir yer olan Vodoo Beach Club , aileler için de uygun bir bölgedir. İskelesi de olan bu bölgenin denizi ise çakıllıdır. En İyi Foça Beachleri Foça şehir merkezine yakın konumda olan bu mekâna giriş ücreti ise 40 TL’dir.

Vodoo Beach Club
Vodoo Beach Club

  Benzer Görülmesi Gereken Yerler

  Yeni Foça Gezilecek Yerler

  Hakan Karaduman

  Voodoo Beach Club Foça

  Sinem

  Q Beach Club Foça

  Hakan Karaduman

  Kosova Plajı | Foça’nın En İyi Plajlarından

  Sinem

  Foça Tarihi Yerleri | Foça’daki Tarihi Yerler Listesi !

  Sinem

  Foça Gezilecek Yerler : İzmir’in Gözbebeği

  Sinem

  Yorum Yaz