Image default
Foça

Q Beach Club Foça

Q Beach Club Foça

İzmir, Ege bölgesinin ideal tatil bölgelerinden biridir ve burada birbirinden güzel plajlar ile clubler bulunmaktadır. Q Beach Club İzmir’in eski Foça bölgesinde yer alan en güzel mekânlarındandır ve burada oldukça eğlenceli müzikler çalınmaktadır. Yaz tatilini doyasıya yaşayacağınız bir bölge olan Foça’da ki bu mekânın yakınında plajda yer almaktadır. Q Beach Club, bölgesinde plaj keyfinin ardından ise mekânda kokteyllerden içebilir, müzik dinlemenin keyfini yaşayabilirsiniz. Değişik alkollü içeceklerin olduğu bu mekânda ayrıca dünya lezzetlerinin de sunumu yapılmaktadır. Çocuklu aileler için de uygun bir ortama sahip olan Q Beach Club mekânına ulaşım ise Foça‘dan hareket eden dolmuşlar ile sağlanmaktadır.

Q Beach Club Foça
Q Beach Club Foça

Q Beach Club’a Nasıl Gidilir?

İzmir, güzel mekânların ve plajların bulunduğu bir bölgedir ve burada eğlenceli vakit geçirebileceğiniz yerler bulunmaktadır. Q Beach Club bölgesindeki en eğlenceli mekânlar arasındadır ve burada çocuklar için oyun alanı da mevcuttur. Ücretleri de uygun olan Q Beach Club, güleryüzlü personellerin hizmet verdiği bir mekândır. Her daim sakin ve temiz sahili ile de huzurlu vakit geçirebileceğiniz bu yerde tuvalet, duş, Wi-fi,  giyinme kabini de bulunmaktadır.

Kusursuz bir gün geçireceğiniz bu mekânın olduğu bölgeye ulaşım  sağlamak için ise ilk olarak Foça’ya gelmeli, buradan da dolmuşa binmeniz gerekmektedir.

Q Beach Club Foça
Q Beach Club Foça

Q Beach Club Ücretleri

Q Beach Club bölgesinin en iyi mekânları arasındadır ve burada denize girebileceğiniz yerde bulunmaktadır. İzmir Foça’nın en güzel mekânlarından olan Q Beach Club, dünya lezzetlerini de tadabileceğiniz bir yerdir. Ögle yemeği, akşam yemeği ve tatlı çeşitleri de bulunan bu mekânda, alkollü içeceklerin sunumu da yapılmaktadır. Ücretleri de uygun olan bu mekâna Foça’da iken muhakkak gelmeli, buranın tadını çıkarmalısınız.

READ  Foça Kafeleri : Foça'daki En İyi Cafeler
Q Beach Club
Q Beach Club

Q Beach Club İle Yaz Bambaşka

Yaz tatilinin doyasıya yaşandığı bölgelerden olan Q Beach Club, keyifle vakit geçirebileceğiniz bir yerdir. Q Beach Club eğlenceli müzikleri dinleyip, sahilin sakinliği ile huzur bulabileceğiniz bölgeler arasındadır. Bambaşka bir yaz yaşayabileceğiniz bu bölgenin tesisinde güneşlenebileceğiniz alanda bulunmaktadır. Güzel bir tatil yapacağınız bu bölgeye ve eğlenceli mekânına ulaşım için ise Foça’da ki dolmuşlara binebilirsiniz.

qbeachhh
qbeacchh
Q Beach Club Foça
Q Beach Club Foça
qbeach
Q Beach Club Foça
Q Beach Club Foça


Benzer Görülmesi Gereken Yerler

YeniFoça Windsurf Yelken Spor Kulübü

Gezicini

Yenifoça Burunucu Plajı

Gezicini

Yeni Foça Plajları

Gezicini

Yeni Foça Otel

Gezicini

Yeni Foça Gezilecek Yerler

Hakan Karaduman

Voodoo Beach Club Foça

Gezicini

Sazlıca Plajı – Foça’nın En iyi Plajlarından

Gezicini

Retro Beach Club Yenifoça

Gezicini

Pollen Tatil Köyü | Yenifoça’da Tatil Köyü

Gezicini

Yorum Yaz