Image default
Foça

Foça Gece Hayatı ve Eğlence Disko Barları

Foça Gece Hayatı ve Eğlence Disko Barları, İzmir’in en güzel bölgelerinden biridir ve burada tatil yapmak için oldukça uygun yerler bulunmaktadır. Burada gece hayatı ise oldukça hareketli ve renklidir. Her kesime uygun mekânlar bulunan Foça bölgesinde eğlence hayatı günün ilk ışıklarına kadar sürüyor. İzmir gece hayatı denilince akla ilk gelen yerlerden olan Foça bölgesinde her daim canlı performans yapılmaktadır. Bununla birlikte sakin ortamları da bulunan Foça’da dibek kahvesi içerek de gecenin keyfini çıkarabilirsiniz. Beach ve clubların olduğu yerlerde ise ünlü Dj’lerin çıkmakta ve konserlerde verilmektedir. Eğlencenin sabaha kadar sürdüğü bu yere ulaşım ise şehir merkezinden sağlanmaktadır.

Foça Gece Hayatı ve Eğlence Disko Barları
Foça Gece Hayatı ve Eğlence Disko Barları
İzmir Foça’da En Özel Tatili Keşfedin!

Eğlencenin merkezi olan Foça’ya her yıl binlerce kişi gelmektedir. En özel tatili keşfedebileceğiniz bir yer olan Foça’da birbirinden güzel mekânlar bulunmakta ve sabahlara kadar eğlence yapılmaktadır. İzmir Foça bölgesinin bu mekânlarında dj performanslar yapılmakta ve konserlerde verilmektedir. Gecenin renkli olduğu bu bölgede canlı performanslarda sergilenmekte ve tatile ayrı bir hava katmaktadır. İzmir’in keşfedilmesi gereken yerlerden olan Foça’da ayrıca sakin cafelerde bulunmaktadır. Foça Gece Hayatı ve Eğlence Disko Barları Bu cafelerde de dibek kahvesi içebilir, günün yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz. İzmir Foça bölgesinde aynı zamanda balık lokantaları da bulunmaktadır. Yüksek sesli yerleri sevmeyenler için uygun olan bu mekânlarda gece hayatı için güzel ve eğlencelidir.

Foça Fok Bar
Foça Fok Bar

Foça Clubları

İzmir ilinin en güzel yerlerinden biri olan Foça’da oldukça hareketli ve renkli mekânlar bulunmaktadır. En eğlenceli clubların bulunduğu Foça’da mutlaka görmeniz ve keşfetmeniz gereken birçok mekân mevcuttur. İzmir ilinin ideal tatil bölgelerinden olan Foça’da muhakkak keşfetmeniz gereken bu mekânlardan biri ise Mambo Beach Club’dır. Ülkenin en temiz ve sakin yerlerinden olan Foça Mambo Beach Club , 200 kişilik restoranı ile harikulâde bir mekândır.

READ  Foça Plajları ve Koyları | Foça'da Gidilecek En iyi Plajlar
Gatsby Foça
Gatsby Foça

Yeni Foça Clupleri Gündüzleri dj, geceleri de konser verilen bu mekânda bir yandan denizi seyredip, bir yandan eğlenebilirsiniz. Foça Gece Hayatı ve Eğlence Disko Barları Ücretsiz otopark hizmeti de bulunan Foça’nın bu mekânı ise eski Foça yolu ve yeni Foça yolu arasında kalmaktadır.

Gatsby Foça
Gatsby Foça

İzmir Foça Eğlence Mekânları

İzmir’de eğlence denildiğinde ilk akla gelen yerlerden olan Foça’da birbirinden güzel mekânlar bulunmaktadır.  Foça eğlenilecek yerler arasında olan bu mekânlardan biri ise Vodoo Beach Club’tır. Foça mekânlarından olan bu clubta dj performanslar yapılmakta ve konserlerde verilmektedir. Mavi bayraklı Mersinaki koyunda bulunan bu clubta eğlenceli müzikler çalmakta ve canlı performansta sergilenmektedir. İzmir Foça mekânları arasında en eğlenceli yerlerden olan Vodoo Beach Club, aileler için de uygundur ve müşteri hizmeti en üst düzeydedir. Güleryüzlü personellerin çalıştığı İzmir Foça Vodoo Beach Club’ta ayrıca en güzel yemeklerin de sunumu yapılmaktadır. Foça Gece Hayatı ve Eğlence Disko Barları Gelenlerin memnun kaldığı eğlenceli ve renkli bir mekân olan Vodoo Beach Club’a ulaşım ise şehir merkezindeki minibüsler ile sağlanmaktadır.

Letafet Foça
Letafet Foça

İzmir Foça Eğlenilecek Yerler

İzmir ilinde gece hayatının renkli olduğu yerlerden olan Foça bölgesinde oldukça renkli mekânlar bulunmaktadır. Foça görülecek yerler arasında olan bu mekânlardan biri de Mackerel Beach Club’tır. Eğlencenin dorukta olduğu bu mekânda eşsiz müzikler çalmaktadır ve canlı performanslarda yapılmaktadır. Aileler ve gençler için uygun olan bu mekânda dj performanslar yapılmakta ve sakin müziklerde çalmaktadır. Keyifli vakit geçirebileceğiniz Mackerel Beach Club’ta enfes yiyecek sunumları da yapılmaktadır. Çeşitli içeceklerinde sunulduğu bu mekânda ücretlerde oldukça uygundur. Hem denize girip, tatil yapabileceğiniz, hem de gece hayatını dorukta yaşayabileceğiniz bu mekâna ulaşım ise şehir merkezinden sağlanmaktadır. Beach Club’a giriş ücreti ise 30 TL civarındadır.

READ  Plage Soleil Beach Yenifoça

 

Foça Gezilecek Yerler

Benzer Görülmesi Gereken Yerler

YeniFoça Windsurf Yelken Spor Kulübü

Gezicini

Yenifoça Burunucu Plajı

Gezicini

Yeni Foça Plajları

Gezicini

Yeni Foça Otel

Gezicini

Yeni Foça Gezilecek Yerler

Gezicini

Voodoo Beach Club Foça

Gezicini

Sazlıca Plajı – Foça’nın En iyi Plajlarından

Gezicini

Retro Beach Club Yenifoça

Gezicini

Pollen Tatil Köyü | Yenifoça’da Tatil Köyü

Gezicini

2 Yorumlar

Pelin 7 Temmuz 2021 at 09:00

Foça’da gece hayatı birbaşka oluyor. Özellikle plage sloil açıldı yenifoçada

Cevapla
MErve C 10 Ağustos 2021 at 21:05

Yenifoça da artık eski foçayı aratmıyacak hale geldi arkadaşlar mutlaka yenifoçayı ziyaret edin. Denizi de daha iyi yenifoçanın

Cevapla

Yorum Yaz