Image default
Foça

Bueno Beach Club Foça

Bueno Beach Club Foça İzmir Foça, tatil için tercih edilen en güzel yerlerden biridir. Burada bulunan plajlar ve Beach clubler manzarası ve denizi ile bir harikadır. Eğlence mekânlarının da yer aldığı bu bölgede görülecek daha bir çok yer bulunmaktadır. Tarihi dokusuyla da cezbeden bu bölgede tatil yapmak için bulunan Beachlerden en bilineni ise Bueno Beach Club’tır.

Bueno Beach Club Foça
Bueno Beach Club Foça

İzmir Foça bölgesinde bulunan en güzel tatil beldelerinden olan Bueno Beach Club, hizmeti ile ayrıcalıklıdır. Son derece muazzam bir manzarası da olan bu bölgede hizmet sınırsızdır. Sakin bir plaj keyfi için de güzel olan Bueno Beach Club, denizi ile muazzamdır. Kumsalı ve berrak denizi ile ilgi gören bu tatil beldesine ulaşım da kolaydır.

Bueno Beach
Bueno Beach

Bueno Beach Club İzmir

Yeni Foça, İzmir’de şık gelinen yerler arasındadır ve burada muazzam bir çok bölge vardır. Sınırsız hizmet verilen bu bölgelerden biri de Bueno Beach Club’tır . Muhteşem manzarası ve cezbedici denizi ile güzel bir yer olan Bueno Beach, İzmir’e de yakındır. Sakin bir plaj keyfini yaşayacağınız bu bölgede hizmetler üst düzeyde verilmektedir. Plajı muazzam ve otelleri lüks olan bu yerde ayrıca eğlence mekânları da bulunuyor. İzmir Bueno Beach mekânında ayrıca konser ve etkinliklerde yapılmaktadır. Bununla birlikte restoran ve cafeleri de olan bu mekânda akşam yemeği ve alkollü içecek sunumu da vardır.

Bueno Foça
Bueno Foça

Foça Bueno Beach Club

Bueno Beach Club, İzmir Yeni Foça bölgesinde bulunan en güzel tatil mekânlarındandır. Hizmet kalitesi ile lüks bir yer olan Bueno Beach Club sakinleştirici özelliğiyle rahatlatmaktadır. Foça’da yer alan bu Beach’ta verilen hizmetler ise sınırsızdır.

READ  Foça Kafeleri : Foça'daki En İyi Cafeler

Wi-fi, duş, giyinme kabini, gibi tüm hizmetlerin bulunduğu bu bölgede tatil oldukça keyiflidir. Barları ve lüks mekânları ile de güzel bir yer olan Bueno Beach, konaklama hizmetiyle de rahattır. Son derece lüks oteli ile hizmet verilen bu mekânda tüm imkânlar sağlanmaktadır. Daha bir çok hizmetin sunulduğu bu mekâna ulaşım ise İzmir Foça’dan sağlanıyor.

Bueno Beach
buenobec

Bueno Beach Club Hizmetleri

Foça’nın en çok tercih edilen beachlerinden olan Bueno Beach, özellikleri ile harika bir yerdir. Muhteşem manzarası ve daha bir çok ayrıcalığı ile bilinen bu mekân yeşil ile mavinin buluştuğu bir bölgededir. Ziyaretçilerine sınırsız hizmet sunulan bu mekânda plajda tüm imkânlarda sağlanmaktadır. Birbirinden güzel cafeleri ve restoranları da olan Bueno Beach ‘te akşam yemeği de ayrı bir keyiflidir. Bueno Beach Club mekânına ulaşım ise Foça‘dan sağlanmaktadır.

Bueno Beach Club

İsmet Paşa Mahallesi Mersinaki Caddesi No:185 A 35680 Foça, İzmir

05302339687

bu2bu3bu5bu44bu444buubuu1buuuBueno Beach  buenobecbueanoBueno FoçabuenoBueno Beach Club Foça

Foça’da Gidilecek Beachler

Benzer Görülmesi Gereken Yerler

YeniFoça Windsurf Yelken Spor Kulübü

Gezicini

Yenifoça Burunucu Plajı

Gezicini

Yeni Foça Plajları

Gezicini

Yeni Foça Otel

Gezicini

Yeni Foça Gezilecek Yerler

Gezicini

Voodoo Beach Club Foça

Gezicini

Sazlıca Plajı – Foça’nın En iyi Plajlarından

Gezicini

Retro Beach Club Yenifoça

Gezicini

Pollen Tatil Köyü | Yenifoça’da Tatil Köyü

Gezicini

8 Yorumlar

muharrir 3 Eylül 2021 at 01:12

It has an amazing view. Bueno Beach Club, which is also nice for a quiet beach enjoyment, has an enormous and clear sea with its sea.

Cevapla
Barış Geçmen 3 Eylül 2021 at 09:55

Bueno Beach Club Foça ile ilgili olarak son derece bilgi verici ve açıklayıcı bir yazı olmuş diyebilirim. Çok teşekkürler.

Cevapla
Nasibe 3 Eylül 2021 at 16:39

Harika muazzam bir tatil beldesidir plajları otelleri temiz havası ayrı bir güzel çok güzel vakit geçirdim

Cevapla
Gökhan Karaca 3 Eylül 2021 at 18:50

Lüks bir mekana benziyor. Hem plaj hem bar hizmeti olması çok güzel. Eğer yolum düşerse buraya mutlaka gitmeyi düşünüyorum. Bilgi için teşekkürler

Cevapla
Buğra 4 Eylül 2021 at 12:28

Bueno beach gerçekten yeri güzel. kumsalı denizi harika. Herkesin mutluka gidip tatilini yapması gereken yerlerden biri. Çok rahat bir tatil oluyor.

Cevapla
Emrah Korkmaz 4 Eylül 2021 at 12:43

İzmirin Foça ilçesinde bulunan Bueno Beach Clup Foça İzmirin çokça tercih edilen Tarihi dokusu beachleri Ve mekanları konserleriye Harika zaman geçirilecek bir Tatil yeri.

Cevapla
Mustafa AYLAK 4 Eylül 2021 at 15:32

Tatil için tercih edilen en güzel yerlerden biridir Foça

Cevapla
Gökhan 5 Eylül 2021 at 01:43

Foça ayrı bir güzel ya çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim çok güzel çok beğendim burayı çok ya

Cevapla

Yorum Yaz