Image default
Foça

Foça Tekne Turları En iyi Turların Fiyatları ve Telefonları

Foça Tekne Turları En iyi Turların Fiyatları ve Telefonları, Rotaları bakımından İzmir ilinin en güzel yerleri arasındadır. Yenifoça tekne turu, Foça, gezilecek yerleri bakımından İzmir ilinin en güzel yerleri arasındadır. Son derece muazzam gezi yerlerine sahip bu bölgede koylarda bulunmaktadır. Doğal güzelliği ile büyüleyen bu koylar sahil kıyısına yakın bölgede yer almaktadır. İzmir Foça  ilçesinde yer alan muazzam bir yer olan bu koyları ve sahilleri gezebilmeniz için ise tekne turları düzenlenmektedir.Yazın turistik, kışın balık avlamak için yapılan  tekne turları ücretleri de oldukça uygundur. Buradaki muhteşem doğal güzellikleri yakından göreceğiniz Foça tekne turlarına katılmak için ise merkez bölgesine ulaşım sağlamanız yeterlidir. En kısa zamanda YeniFoça tekne turları da yapılması beklenmektedir.

 Foça Tekne Turları
Foça Tekne Turları

İzmir Foça Tekne Turları

İzmir ilinde yer alan Foça ilçesi, doğal güzellikleri ile oldukça harika bir bölgedir. Muazzam bir güzelliğe sahip bu ilçede gezilecek bir çok yer bulunmaktadır. Son derece muhteşem manzaraya sahip bu yerleri görmek için ise bölgedeki tekne turlarına katılabilirsiniz. Oldukça eğlenceli olan tekne turları için ise  Eski Foça bölgesine gelmeniz gerekmektedir. En iyi Foça Tekne Turları Fiyatları ve Telefonları Bununla birlikte bu turlar için tekneler YeniFoça limandan da kalkmaktadır. Foça İzmir bölgesine gelenlerin mutlaka katılması gereken bu turlarda ise bir çok yer geziliyor. Eğlenceli ve bir o kadar sakinleştirici tekne turları fiyatları ise kişi başı 100-120 Tl’dir.

Foça Tekne Turu
Foça Tekne Turu
Foça Tekne Turu
Foça Tekne Turu

 

Tekne Turlarında Ne Yenir?

Foça , İzmir’in en güzel yerlerinden biridir ve burada görülecek bir çok doğal güzellik bulunmaktadır. Muhteşem koyları ve sahilleri ile muazzam bir yer olan bu bölgede gezi için tekne turları da yapılmaktadır. İzmir tekne turları kapsamında yapılan bu gezilerde Foça ‘nın her yerine gidilmektedir. Yeni Foça limandan kalkan bu teknelerde sınırsız hizmette sunulmaktadır. Yiyecek ve içecek sunumu da yapılan bu turlar oldukça eğlenceli gezilerdir. Tekne turlarında yenilen yemekler ise balık, makarna ve salata oluyor. Ayrıca tavuk ve köfte menüsü de olan tekne turları son derece ayrıcalıklı bir gezidir.

READ  Yeni Foça Otel
Foça Tekne Turu Gezilerinde Nerelere Gidiliyor Harita Rotası
Foça Tekne Turu Gezilerinde Nerelere Gidiliyor Harita Rotası

Foça Tekne Turu Gezilerinde Nerelere Gidiliyor?

Foça tekne turları, oldukça eğlenceli ve kapsamlı bir gezidir. Kalabalık ve özel olarak yapılan bu gezilerde Foça’nın her yerine gidiliyor. İzmir gezilecek yerler arasında en güzel bölgelere sahip olan bu bölgelerden ilki ise Fener adasıdır. Turlarda gelinen ilk yerlerden olan bu bölge oldukça sakin ve güzel bir yerdir. Denize de girebileceğiniz bu adanın hemen yanında ise tuz gölcüğü bulunmaktadır. Bu turun ardından gelinen bir diğer yer ise Orak adasıdır. Orak şekli nedeniyle ismini alan bu bölge, yüzmek için oldukça ideal bir bölgedir. Bu bölgenin ardından turda gelinen diğer yerlerden biri de Siren kayalıklarıdır.Foça ilçesinde yapılan ve oldukça güzel yerleri görme fırsatını sunan bu geziye katılmak için ise limana gelmeniz yeterlidir.

 

Foça Tekne Turları
Foça Tekne Turları
0534 620 20 80

 

Yekta Kaptan Foça Tekne Turu ve Gezi Teknesi
Yekta Kaptan Foça Tekne Turu ve Gezi Teknesi
0532 252 45 93

 

Monalisa Tekne Turu
Monalisa Tekne Turu
0541 497 15 93

 

Foça Dilara Tekne Turu
Foça Dilara Tekne Turu
0555 763 98 87

 

Amaranda Foça Tekne Turu
Amaranda Foça Tekne Turu
0555 486 11 47

 

Benzer Görülmesi Gereken Yerler

YeniFoça Windsurf Yelken Spor Kulübü

Gezicini

Yenifoça Burunucu Plajı

Gezicini

Yeni Foça Plajları

Gezicini

Yeni Foça Otel

Gezicini

Yeni Foça Gezilecek Yerler

Gezicini

Voodoo Beach Club Foça

Gezicini

Sazlıca Plajı – Foça’nın En iyi Plajlarından

Gezicini

Retro Beach Club Yenifoça

Gezicini

Pollen Tatil Köyü | Yenifoça’da Tatil Köyü

Gezicini

9 Yorumlar

mary 3 Eylül 2021 at 00:53

For a fun and comprehensive trip, Foça is quite ideal with boat tours.

Cevapla
Barış Geçmen 3 Eylül 2021 at 09:58

Foça tekne turları ile ilgili olarak son derece bilgi verici ve açıklayıcı bir yazı olmuş diyebilirim. Çok teşekkürler.

Cevapla
Muhammed 3 Eylül 2021 at 15:45

Gerçekten çok iyi kamp yerleri var doğanın büyüleyici görüntüsünü twm anlamıyla tadıyoruz

Cevapla
Nasibe 3 Eylül 2021 at 16:29

Foça tekne turu çok güzel ilgileniyor lar fiyatları da uygun muzaam yerleri görmek için gidilebilecek yerlerden biridir.

Cevapla
Orhan Başarır 3 Eylül 2021 at 18:57

Fiyatlar beklediğimden uygunmuş. Yat turu çok keyifli olabilir. Egenin muhteşem manzarasını bir de yat ile turlayarak izlemek harika olur. Bunu kesin yapacağım.

Cevapla
Tufan 3 Eylül 2021 at 22:18

10 numara bir uygulama deneyin bence sizde süper olmuş kaliteli sorunsuz şekilde çalışıyor gayet başarılı gayet başarılı gayet başarılı gayet başarılı olmuş tebrikler sizde deneyin memnun kalacaksınız bence çok güzel

Cevapla
Emrah Korkmaz 4 Eylül 2021 at 12:37

Öncelikle Gezicini Sitesine bayıldığımı sölemek istiyorum Çok güzel rehberlik Nerde gezilir tarihi yerlerinde nerede gezilir Çok güzel bilgiler veriyor İzmir Foçada tekne turları,Mekanları Beachleri ve Denizi ve sahiliyle harika bir yer olduğunu söleyebilirim.

Cevapla
Buğra 4 Eylül 2021 at 12:38

Bir İzmirli olarak en sevdiğim günü birlik tekne turları. Alienizle sevdiklerinizle arkadaşlarınızla güzel bir gün geçirip eğlenmek istiyorsanız kesinlikle böyle bir etkinlik düzenlemelisiniz.

Cevapla
Mustafa AYLAK 4 Eylül 2021 at 15:28

Foça gerçekten çok güzel bir yer tam yasanilacak bir coğrafya

Cevapla

Yorum Yaz