Image default
Foça

Foça Kamp Alanları | Foça’nın En iyi Kamp Yerleri

Foça Kamp Alanları | Foça’nın En iyi Kamp Yerleri, İzmir ilinin en güzel yerleri arasındadır ve burada tatil yapmanın keyfi bir ayrıdır. Tatilcilerin uğrak noktası olan Foça, İzmir merkeze de çok yakındır. Tatil için muazzam bir yer olan Foça’da yapılacak aktivite ve etkinliklerde bulunmaktadır. Plajları, tarihi mimarileri ve kamp yerleri ile bir harika olan Foça’da tatil yapmak oldukça eğlencelidir.

Foça Kamp Alanları
Foça Kamp Alanları

İzmir kamp yerleri arasında en güzel alanlara da sahip olan bu ilçe mutlaka görmeniz gereken yerler arasındadır. Son derece etkileyici bir güzelliğe sahip bu ilçede yer alan kamp alanları ayrıca sahil kıyısına yakındır.

Yenifoça Kamp Yerleri
Yenifoça Kamp Yerleri

Denize yakın bir konumda olan kamp yerlerinde işletmelerde vardır. Güzel bir kamp tatili için sizde İzmir’de uygun bir yer arıyorsanız, Foça‘ya gelebilirsiniz.

acarcampinggg555Foça Acar Camping DeniziAcar Camping  Hizmetleriacarcampinggg6Foça Çadır Kampıacarcampinggg2acarcampinggg5Acar Camping Foça

Foça Acar Camping

İzmir ilinin en muazzam yerlerine sahip olan Foça, gezilecek bölgeleri ile bir harikadır. Burada yer alan plajlar ve koylar doğal güzelliği ile kendine hayran bırakmaktadır. Son derece muazzam bir güzelliğe sahip bu bölgede kamp alanları da mevcuttur. Keyifli bir kamp tatili için ideal bir bölge olan Foça’da  yapılacak aktivitelerde vardır. Özellikle doğa gezileri için güzel bir yer olan bu ilçede kamp tatili yaparken, gezilere de katılabilirsiniz. Burada yer alan en popüler kamp alanı ise Foça Acar Camping bölgesidir. Tertemiz denizi ve güzel ağaçları ile sakin bir tatil yapmak için muazzam bir yer olan bu bölgede işletmelerde vardır. Rahat bir kamp tatili yapmak için doğru bir tercih olan bu bölgeye ulaşım ise Foça merkezden sağlanıyor.

Sazlıca Kamp AlanıSazlıca Plajı FoçaSazlıca PlajlarıFoça Sazlıca SahiliSazlıca DeniziSazlıca plajı

Foça Sazlıca Kamp Alanı

Foça, kamp tatili için oldukça harika bir bölgedir ve burada keşfedilecek bir çok alan vardır. Foça Sazlıca Kamp Alanı da bu yerlerdendir ve sakinliği ile oldukça harikadır. Yazın oldukça zor yer bulacağınız bu bölgede tatil yapmak için ise rezervasyon gereklidir. Foça kamp alanları arasında en güzel bölge olan Sazlıca kampı fiyatlar bakımından da uygun bir yerdir. Bununla birlikte çadır, karavan ve bungalovlar olan bu kamp alanında aradığınız herşey mevcuttur. Sazlıca Plajı İhtiyaçlarınız için işletmelerde olan bu bölgeye ulaşım ise şehir merkezinden sağlanmaktadır.

Foça Remzinin Yeri
Foça Remzinin Yeri

Remzi’nin Yeri

Remzi’nin yeri, Foça ilçesinde uzun zamandır faaliyet gösteren bir kamp tesisidir. Bungalovlar, çadırlar ve karavan ile hizmet verilen bu tesiste aradığınız herşey vardır. Gündüzleri denize girip, akşamları çadır keyfi yapacağınız bu alanda piknik yapmakta mümkündür. Kafa dinlemek için muazzam bir alan olan bu bölgede tatil yapmak için ücretlerde çok uygundur.

canak
Foça Çanak Koyu Kamp Alanı

Foça Çanak Koyu Kamp Alanı

Çanak Koyu kamp alanı, tatil için ideal bir bölgedir ve denize yakın bulunması nedeniyle büyüleyicidir. Foça kamp yerleri denilince ilk akla gelen bölgelerden olan Çanak Koyu kamp alanında tesiste bulunmaktadır. İçerisinde duş, market ve lavabo olan bu tesiste tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Kusursuz bir kamp tatili için uygun olan bu bölge denize girmek için de harika bir alandır.


Benzer Görülmesi Gereken Yerler

YeniFoça Windsurf Yelken Spor Kulübü

Sinem

Yenifoça Burunucu Plajı

Sinem

Yeni Foça Plajları

Sinem

Yeni Foça Otel

Sinem

Yeni Foça Gezilecek Yerler

Hakan Karaduman

Voodoo Beach Club Foça

Sinem

Sazlıca Plajı – Foça’nın En iyi Plajlarından

Sinem

Retro Beach Club Yenifoça

Sinem

Q Beach Club Foça

Hakan Karaduman

4 Yorumlar

Nur Lapkan 6 Eylül 2021 at 14:52

Foçanın kamp alanları kendi halinde sakin huzurlu kamp yaparak tatil yapmak isteyenler için birebir. Denizi kumu muhteşem.

Cevapla
Emrah Korkmaz 7 Eylül 2021 at 13:25

İzmir foçada Gezip harika vakit geçirmek için kamp alanları ve plajlarını tercih edebilirsiniz.Çanak koyu kamp alanı sazlıca plajı remzinin yeri ve bi çok gezilecek yerler var.

Cevapla
Emre Yılmaz 7 Eylül 2021 at 14:03

Ben arkadaşlarımla foçada kamp yapmıştım. Beğendim. Havası kamp yeri mükemmel çok beğendim. Hoşumada gitti gezilecek ve tatilde yapılacak yer. 👍

Cevapla
Abdurrahman Damar 8 Eylül 2021 at 21:05

Foça kamp alanı en güzel mekânlarımızdan biri türkiyemin en mükemmel havası suyu yemeği kokusu mış gibi tertemiz mekan ve herkes gidiyor. Gitmelerinin sebebi açıkladım temiz mekan

Cevapla

Yorum Yaz