Image default
Foça

Mersinaki Plajı Koyu | Foça Merkezde

Mersinaki Plajı Koyu | Foça Merkezde Foça, İzmir’in en güzel yerlerine sahip ilçelerinden biridir ve burada tatil yapmak oldukça keyiflidir. Eğlence mekânlarının da yer aldığı bu ilçede gece hayatı da oldukça hareketlidir. Birbirinden güzel plajların da yer aldığı bu ilçede tatil yapmak için muhteşem bölgeler bulunmaktadır. Mersinaki plajı bu yerlerden biridir ve burada vakit geçirmek bir hâyli keyiflidir. Muazzam bir yer olan bu plajın suyu ise oldukça soğuktur. Bununla birlikte kumsalı da oldukça temizdir. Gölgelik alanları da az olan bu plajda şemsiyelerde verilmektedir. Mersinaki Plajı Koyu Her ihtiyacınızı karşılayacağınız bu güzel plajda ayrıca işletmelerde mevcuttur. Mersinaki Koyunda Son derece muazzam bir tatil beldesi olan Mersinaki plajına ulaşım ise Foça merkezden sağlanıyor.

Mersinaki Koyu
Mersinaki Koyu

Foça Mersinaki Plajı

İzmir ilinde gezilmesi ve görülmesi gereken yerlerin başında Foça ilçesi geliyor. Oldukça güzel yerlere sahip bu bölgede muhteşem manzaraya sahip plajlar ve sahiller bulunmaktadır. Mersinaki plajı bu yerler arasındadır ve burada denize girmek çok keyiflidir. Suyu soğuk olan bu denizde ayrıca su sporları ile de ilgilenmek mümkündür.

Mersinaki Adası
Mersinaki Adası

İzmir görülecek yerler arasında olan bu güzel plajın olduğu bölgede ayrıca kamp alanları da mevcuttur. Kamp yapmak için oldukça güzel alanlara sahip bu plaja ulaşım ise şehir merkezinden sağlanmaktadır.

Mersinaki Plajı
Mersinaki Plajı

Manzarası İle Mersinaki Plajı

Mersinaki plajı, Foça’nın en güzel plajlarından biridir ve burada aradığınız herşey bulunmaktadır. İşletmeleri de mevcut olan bu plajın olduğu bölgede piknik ve kamp alanları da vardır. Foça ilçesinin en güzel yerlerinden olan Mersinaki plajı, farklı etkinliklerinde yapıldığı bir bölgedir.

Foça Mersinaki Denizi
Foça Mersinaki Denizi

İzmir Mersinaki Plajı

Güvercin adası manzaralı Mersinaki plajı, Foça’nın en güzel yerleri arasındadır. Eski Foça ve Yeni Foça arasında kalan bu plajda çadır kurma alanları da mevcuttur. Kamp etkinliklerinin de yapıldığı bu bölgede gölgelik alan ise oldukça azdır. Bu nedenle bölgedeki şezlongları kullanarak güneşten korunabilirsiniz. Foça’nın en güzel plajlarından olan Mersinaki, denizi ile de oldukça güzel bir yerdir. Tertemiz ve soğuk suyu ile bilinen bu plajda yüzme keyfi oldukça başkadır. Rahat ve güzel bir tatil için bu bölgeye ulaşım için ise ilçe merkezinden hareket eden otobüslere binebilirsiniz.

READ  Kosova Plajı | Foça'nın En İyi Plajlarından

Foça Bölgesindeki Diğer Yerler

Benzer Görülmesi Gereken Yerler

YeniFoça Windsurf Yelken Spor Kulübü

Gezicini

Yenifoça Burunucu Plajı

Gezicini

Yeni Foça Plajları

Gezicini

Yeni Foça Otel

Gezicini

Yeni Foça Gezilecek Yerler

Gezicini

Voodoo Beach Club Foça

Gezicini

Sazlıca Plajı – Foça’nın En iyi Plajlarından

Gezicini

Retro Beach Club Yenifoça

Gezicini

Pollen Tatil Köyü | Yenifoça’da Tatil Köyü

Gezicini

1 Yorum

Gökhan 25 Ağustos 2021 at 10:57

Çok güzel bir yer herkese tavsiye ederim çok güzel ya herkese tavsiye ederim çok başarılı işinde muhteşem ya

Cevapla

Yorum Yaz