Image default
Foça

Kaleburnu Plajı | Foça

Kaleburnu Plajı

İzmir Foça, ülkenin en güzel tatil yerlerine sahip illerimizdendir. Muazzam plajları ve eğlence mekânları ile büyüleyen bu şehirde tatil keyfi bambaşkadır. İzmir tatil yerleri arasında en fazla ziyaret edilen bölge ise Yeni Foça’dır. Beach ve plajları ile bilinen yeni Foça‘da konaklama yerleri de oldukça lükstür. Burada gelinen en güzel tatil beldelerinden biri ise Kaleburnu plajıdır. Berrak denizi ve kumsalı ile güzel bir yer olan bu plajda ihtiyaçlarınızı gidereceğiniz işletmelerde vardır. Lüks otellere yakın bölgede yer alan bu plaja günübirlik tatil için gelenlerde olmaktadır. En çok tercih edilen bu plaja ulaşım ise şehir merkezinden sağlanmaktadır.

Foça Kaleburnu Plajı
Foça Kaleburnu Plajı

İzmir Foça Kaleburnu Plajı

Yeni Foça, İzmir ilinde en çok gelinen tatil beldelerinden biridir. Plajları ile muhteşem bir yer olan Foça’da ayrıca eğlence mekânları da vardır. Gündüz ayrı gece ayrı bir güzel olan bu muhteşem yerde tatil yapmak ise bir hâyli keyiflidir. Burada sıklıkla gelinen yerler arasında ise Kaleburnu Plajı yer alıyor.

Kaleburnu
Kaleburnu

Doğa severlerin gözdesi olan bu bölgeye tatil için gelenler genellikle kamp yapmaktadır. Etrafında kamp alanları bulunan bu bölgede tatil yapmak oldukça keyiflidir. İzmir ilinde doğal güzellikleri ile bilinen bu yerde ayrıca konaklama mekânları da vardır. Etrafında işletmelerde bulunan bu yerde ihtiyaçlarınızı da kolaylıkla karşılayabilirsiniz.

 Kaleburnu Sahili
Kaleburnu Sahili

Kaleburnu Plajı Foça

YeniFoça , Tatil beldeleri ve plajları ile harika bir yerdir. İzmir ilinin muazzam yerlerine sahip bu bölgede plaj ve beachlarda vardır. Kaleburnu plajı Foça bölgesinde ziyaret edilen en gözde yerlerden biridir. Burada kamping tesisleri ve bungalovlar bulunmaktadır. Konaklama imkânının da olduğu bu bölgede tatil yapmak oldukça keyiflidir.

READ  Yeni Foça Otel
Kaleburnu Denizi
Kaleburnu Denizi

Foça Kaleburnu Plajı

İzmir, tatil bölgeleri ile muhteşem bir yerdir ve burada keşfedilecek oldukça güzel beachler bulunmaktadır. İzmir Foça bölgesinde yer alan bu tatil yerlerinden biri de Kaleburnu plajıdır. Karakum plajına yakın bir konumda olan bu yer, doğal güzelliği ile bir harikadır. Doğal kamp alanları da olan bu yerde hem denizin keyfini çıkarabilir, hem de kamp yapabilirsiniz. Doğal güzelliği ile büyüleyen Kaleburnu plajına ulaşım ise Foça’dan sağlanmaktadır.

 

Benzer Görülmesi Gereken Yerler

YeniFoça Windsurf Yelken Spor Kulübü

Gezicini

Yenifoça Burunucu Plajı

Gezicini

Yeni Foça Plajları

Gezicini

Yeni Foça Otel

Gezicini

Yeni Foça Gezilecek Yerler

Gezicini

Voodoo Beach Club Foça

Gezicini

Sazlıca Plajı – Foça’nın En iyi Plajlarından

Gezicini

Retro Beach Club Yenifoça

Gezicini

Pollen Tatil Köyü | Yenifoça’da Tatil Köyü

Gezicini

Yorum Yaz