Image default
Kamp Alanları Menderes

Gümüldür Orman Kampı

Gümüldür Orman Kampı İzmir ilinin ilçelerinde keşfedilecek Gümüldür Orman Kampı olağanüstü güzelliklere sahip yerler ve tatil yapmak için muhteşem plajlar bulunmaktadır. Yazın keyfini doyasıya yaşayabileceğiniz bu şehirde plajlar ile birlikte aynı zamanda tarihi yerlerde bulunmaktadır. Kamp ve doğa yürüyüşlerinin de yapıldığı bu şehirde doğayla başbaşa kalabileceğiniz alanlarda vardır.

izmir Orman Kampı
izmir Orman Kampı

İzmir ilinde kamp ve çadır etkinliklerinin yapıldığı bu alanlardan Gümüldür, harika bir yerdir. Tabiat parkının içerisinde yer alan kamp alanlarında aileniz ve sevdiklerinizle keyifli bir tatil yapabilirsiniz. Tatil etkinlikleri arasında en heyecanlı olan kamp için burada hoşunuza gidebilecek muhteşem yerler bulunmaktadır. İzmir ilinin Seferihisar ilçesine yakın bir mesafede bulunan Gümüldür tabiat parkındaki kamp alanları, çadır kurmak ve tatil yapmak için oldukça güzel yerlerdir.

Gümüldür Orman Kampı
Gümüldür Orman Kampı

Gümüldür Orman Kampı Etkinlikleri

İzmir ilinde tatil yapmak için harika yerler ve güzel alanlar mevcuttur. Bu alanlardan olan Gümüldür tabiat parkı, vakit geçirmek ve kamp yapmak için muhteşem bir yerdir. İçerisinde orman alanı bulunan Gümüldür tabiat parkı, Seferihisar ilçesine oldukça yakın bir mesafede kalıyor. İzmir’de kamp etkinlikleri için doğanın sessizliğinde, yemyeşil bir alan arıyorsanız, Gümüldür tabiat parkına gelebilirsiniz.

"<yoastmark

Gümüldür orman Kampı, tabiat parkının içerisinde yer almaktadır ve buranın muhteşem bir manzarası vardır. Yeşilin ve mavinin birarada olduğu İzmir orman kampında sizde ailenizle birlikte keyifli vakit geçirebilirsiniz. Ağaçlık, güzel bir alan olan ürkmez orman kampına giriş ücretleri de oldukça uygundur.

Gümüldür Orman Kampı
Gümüldür Orman Kampı

Gümüldür Tabiat Parkı, Orman Kampı Alanı

Ege bölgesinin turizm merkezi İzmir ilinde tatil için tercih edilen birçok sayıda popüler ve ideal bölge bulunmaktadır. Ege’nin bu güzel ilinde plaj alanları ve tarihi yerler ile birlikte keyifli bir kamp yapabileceğiniz alanlarda bulunuyor. Ağaçlık bir alan Gümüldür orman Kampı, İzmir ilinin en güzel doğal yaşam alanlarından biridir.

READ  Özdere Gezilecek Yerler
Gümüldür Orman Kampı Sahili
Gümüldür Orman Kampı Sahili

Gümüldür orman kampı, tabiat parkının içerisindedir ve burada tatil yapmak oldukça eğlencelidir. Sevdiklerinizle ve arkadaşlarınızla harika bir tatil yapabileceğiniz  orman kampına giriş ücretleri de oldukça uygundur. Ürkmez Çadır fiyatları ise kişi sayısına ve çadırın büyüklüğüne göre değişmektedir.

"<yoastmark

Gümüldür Ormanı

İzmir şehrinde yer alan bölgeler ve alanlar tatil için oldukça idealdir. Turizm merkezi olarak bilinen İzmir ilinde tatil yapabileceğiniz bu yerler arasında kamp alanları da vardır. Çadır kiralayarak farklı bir etkinlik ile ilgileneceğiniz bu alanlardan biri de Gümüldür ormanıdır. Tabiat Parkı alanının içerisinde yer alan Gümüldür Ormanı, denize oldukça yakındır. Ege’nin mavi sularının ve yeşilin buluştuğu bu güzel yerde keyifli bir tatil yapabilirsiniz.

Gümüldür Orman Kampı
Gümüldür Orman Kampı

Tatilcilerin ideal tercihleri arasında olan İzmir ilinde kamp etkinlikleri içinde muhteşem yerler bulunmaktadır. Gümüldür Ormanı, bu yerler arasındadır ve burada tatil yapmanın keyfi oldukça eğlencelidir. Doğa yürüyüşüne de çıkabileceğiniz bu yaşam alanında çadır kiralayarak, kamp yapabilirsiniz. Gümüldür orman kampı çadır kiralama da ise 4 kişi için 50 TL ücret talep edilmektedir.

Benzer Yazılarımız

Benzer Görülmesi Gereken Yerler

Urla Kamp Alanları | Urla’da En Güzel Kamp Yerleri !

Gezicini

Ürkmez Gezilecek Yerler

Gezicini

Ürkmez Doğanbey Kamp Alanları

Gezicini

Seferihisar’da Kamp Yapılacak Yerler

Gezicini

Salda Gölü Nerede? Nasıl Gidilir ?

Gezicini

Sakarya Kamp Alanları : En Güzellerin Listesi

Gezicini

Özdere Gezilecek Yerler

Gezicini

Mersin Kamp Alanları

Gezicini

Mendereste Gezilecek Yerler | Muhteşem Yerler Listesi

Gezicini

Yorum Yaz