Image default

İzmir ilinin ilçelerinde keşfedilecek Gümüldür Orman Kampı olağanüstü güzelliklere sahip yerler ve tatil yapmak için muhteşem plajlar bulunmaktadır. Yazın keyfini doyasıya yaşayabileceğiniz bu şehirde plajlar ile birlikte aynı zamanda tarihi yerlerde bulunmaktadır. Kamp ve doğa yürüyüşlerinin de yapıldığı bu şehirde doğayla başbaşa kalabileceğiniz alanlarda vardır.

izmir Orman Kampı
izmir Orman Kampı

İzmir ilinde kamp ve çadır etkinliklerinin yapıldığı bu alanlardan Gümüldür, harika bir yerdir. Tabiat parkının içerisinde yer alan kamp alanlarında aileniz ve sevdiklerinizle keyifli bir tatil yapabilirsiniz. Tatil etkinlikleri arasında en heyecanlı olan kamp için burada hoşunuza gidebilecek muhteşem yerler bulunmaktadır. İzmir ilinin Seferihisar ilçesine yakın bir mesafede bulunan Gümüldür tabiat parkındaki kamp alanları, çadır kurmak ve tatil yapmak için oldukça güzel yerlerdir.

"<yoastmark

Gümüldür Orman Kampı Etkinlikleri

İzmir ilinde tatil yapmak için harika yerler ve güzel alanlar mevcuttur. Bu alanlardan olan Gümüldür tabiat parkı, vakit geçirmek ve kamp yapmak için muhteşem bir yerdir. İçerisinde orman alanı bulunan Gümüldür tabiat parkı, Seferihisar ilçesine oldukça yakın bir mesafede kalıyor. İzmir’de kamp etkinlikleri için doğanın sessizliğinde, yemyeşil bir alan arıyorsanız, Gümüldür tabiat parkına gelebilirsiniz.

"<yoastmark

Gümüldür orman Kampı, tabiat parkının içerisinde yer almaktadır ve buranın muhteşem bir manzarası vardır. Yeşilin ve mavinin birarada olduğu İzmir orman kampında sizde ailenizle birlikte keyifli vakit geçirebilirsiniz. Ağaçlık, güzel bir alan olan ürkmez orman kampına giriş ücretleri de oldukça uygundur.

"<yoastmark

Gümüldür Tabiat Parkı, Orman Kampı Alanı

Ege bölgesinin turizm merkezi İzmir ilinde tatil için tercih edilen birçok sayıda popüler ve ideal bölge bulunmaktadır. Ege’nin bu güzel ilinde plaj alanları ve tarihi yerler ile birlikte keyifli bir kamp yapabileceğiniz alanlarda bulunuyor. Ağaçlık bir alan Gümüldür orman Kampı, İzmir ilinin en güzel doğal yaşam alanlarından biridir.

"<yoastmark

Gümüldür orman kampı, tabiat parkının içerisindedir ve burada tatil yapmak oldukça eğlencelidir. Sevdiklerinizle ve arkadaşlarınızla harika bir tatil yapabileceğiniz  orman kampına giriş ücretleri de oldukça uygundur. Ürkmez Çadır fiyatları ise kişi sayısına ve çadırın büyüklüğüne göre değişmektedir.

"<yoastmark

Gümüldür Ormanı

İzmir şehrinde yer alan bölgeler ve alanlar tatil için oldukça idealdir. Turizm merkezi olarak bilinen İzmir ilinde tatil yapabileceğiniz bu yerler arasında kamp alanları da vardır. Çadır kiralayarak farklı bir etkinlik ile ilgileneceğiniz bu alanlardan biri de Gümüldür ormanıdır. Tabiat Parkı alanının içerisinde yer alan Gümüldür Ormanı, denize oldukça yakındır. Ege’nin mavi sularının ve yeşilin buluştuğu bu güzel yerde keyifli bir tatil yapabilirsiniz.

Gümüldür Orman Kampı
Gümüldür Orman Kampı

Tatilcilerin ideal tercihleri arasında olan İzmir ilinde kamp etkinlikleri içinde muhteşem yerler bulunmaktadır. Gümüldür Ormanı, bu yerler arasındadır ve burada tatil yapmanın keyfi oldukça eğlencelidir. Doğa yürüyüşüne de çıkabileceğiniz bu yaşam alanında çadır kiralayarak, kamp yapabilirsiniz. Gümüldür orman kampı çadır kiralama da ise 4 kişi için 50 TL ücret talep edilmektedir.

Benzer Yazılarımız

Ürkmez Gezilecek Yerler
Gümüldür Plajları ve Sahili
Ürkmez Plajları Koyları
Seferihisar’da Kamp Yapılacak Yerler

Benzer Görülmesi Gereken Yerler

Yakamanastır Tabiat Parkı : Yeşilin Her Tonunu Barındıran Park

Hakan Karaduman

Urla Kamp Alanları | Urla’da En Güzel Kamp Yerleri !

Sinem

Ürkmez Gezilecek Yerler

Sinem

Ürkmez Doğanbey Kamp Alanları

Sinem

Seferihisar’da Kamp Yapılacak Yerler

Sinem

Salda Gölü Nerede? Nasıl Gidilir ?

Sinem

Özdere Gezilecek Yerler

Sinem

Mendereste Gezilecek Yerler | Muhteşem Yerler Listesi

Sinem

Menderes Tekeli

Sinem

Yorum Yaz