Image default
Menderes Seferihisar

Kalemlik Orman Kampı

Kalemlik Orman Kampı Mendereste fakat Gümüldür Ürkmez Özdere ve Seferihisar semtlerine çok yakındır İzmir iline geldiğinizde mutlaka uğramanız ve görmeniz gereken muhteşem tatil alanları bulunmaktadır. Birbirinden güzel plajların ve kamp alanlarının bulunduğu İzmir ilinde keyifli bir tatil yapabilirsiniz. En güzel kamp alanlarının yer aldığı İzmir’de özellikle Kalemlik orman kampı, sık tercih edilenler arasındadır. Meşe ve kızılçam ağaçlarının kaplı olduğu bu kamp alanında sevdikleriniz ile beraber farklı bir etkinlik yapabilirsiniz. Kamp alanında çadırlar ise kiralık olarak verilmektedir.

"<yoastmark

İzmir ilinin şahane yerlerinden Kalemlik orman kampı, mutlaka görmeniz gereken bölgelerden biridir. Menderes ilçesinde yer alan bu kampta vakit geçirmek ve tatil yapmak çok keyiflidir. Ulaşım açısından kolay bir yerde bulunan Kalemlik orman kampı, farklı bitki türlerinin bulunduğu muhteşem bir yerdir.

"<yoastmark

Kalemlik Orman Kampı Tatili

Ege bölgesinin muazzam tatil yerlerinden İzmir şehrinde harika bölgeler bulunmaktadır. Bu yerler, plajlar ve ormanlar ile kaplı muhteşem bölgelerdir. Menderes Kalemlik Orman Kampı Tatil yapmanın keyfini dorukta yaşayacağınız bu ilde özellikle gelmeniz gereken yerler arasında Kalemlik orman kampı bulunmaktadır. İzmir merkeze 20 km uzaklıkta yer alan Kalemlik orman  kampına otobüs ve minibüsler ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

"<yoastmark

İzmir’de yer alan Kalemlik orman kampı, çadır kurmak ve tatil yapmak için son derece güzel bir bölgedir. Menderes ilçesinde yer alan bu alanda değişik ağaç türleri ve farklı bitki türlerine rastlanmaktadır. Gümüldür Kalemlik orman kampı Özdere Gezilecek Yerler Ağaçlık alanların daha çok olduğu bu bölgede kayalar ile kaplı yerlerde bulunmaktadır.

"<yoastmark

Kalemlik Orman Kampı Ulaşım

İzmir ilinin plajları kadar kamp yerleri de güzeldir ve buralarda etkinlik yapmak oldukça eğlencelidir. Kalemlik Orman Kampı, bu alanlardan biridir ve burada çadır kiralama yerleri bulunmaktadır. Akarca Halk Plajı İzmir ilinde güzel vakit geçirebileceğiniz Kalemlik ormanlık alanı, günde 2500 kişinin geldiği oldukça popüler bir yerdir. Burada her gün neredeyse 500 çadır kurulmaktadır.

READ  Seferihisar Gezilecek Yerler | Muhteşem Yerler Listesi !

"<yoastmark

Arkadaşlarınızla birlikte eğlenceli ve keyifli bir gün geçirmek için Kalemlik orman kampına gelip, çadır kiralayarak tatil yapabilirsiniz. Trekking ve piknik de yapabileceğiniz bu muhteşem yerde deniz kenarında da gezebilirsiniz. Şehir merkezine yalnızca 20 km uzaklıkta yer alan Kalemlik ormanlık alanına ulaşım için ise otobüs veya minibüsleri kullanabilirsiniz.

"<yoastmark

Kalemlik Orman Kampı Alanları 

İzmir ilinde yöre halkının ve yabancı turistlerin geldiği muazzam yerler mevcuttur. Oldukça güzel yerlere sahip İzmir ilinde bulunan kamp alanları da tatil yapmak için güzel yerlerdir. Seferihisar Koyları Kalemlik kamp alanı da İzmir ilinde yer almaktadır ve buraya günübirlik tatilcilerde gelmektedir.

"<yoastmark

Yerli ve yabancı turistlerin geldiği turizm merkezi İzmir ilinde yer alan Kalemlik orman kampı alanları, mutlaka ziyaret edilmesi gereken yerlerdendir. Kargacık Koyu Haftasonu keyifli bir kamp tatili yapabileceğiniz bu muhteşem yerde ayrıca denize de girebilirsiniz. Sevdiklerinizle beraber huzur dolu saatler geçirebileceğiniz bu güzel yer, Özdere sahillerine de yakın bir mesafede yer alıyor. Menderes ilçesine ulaşım sağlayarak bu kamp alanına kolayca gelebilirsiniz.

kalemlikormankampi20kalemlikormankampi10kalemlikormankampi9kalemlikormankampi7kalemlikormankampi8kalemlikormankampi5kalemlikormankampi4kalemlikormankampi3kalemlikormankampi2kalemlikormankampikalemlikormankamp6

Kalemlik Plajına Giderseniz Çevresindeki Gezilecek Yerler

Benzer Görülmesi Gereken Yerler

Ürkmez Plajları Koyları

Gezicini

Ürkmez Meltemtur Sahili | İzmir’de Sakin Bir Köşe İstiyorsanız

Gezicini

Ürkmez Gezilecek Yerler

Gezicini

Ürkmez Gece Pazarı

Gezicini

Ürkmez Doğanbey Kamp Alanları

Gezicini

Ürkmez Apart Otel : Ürkmez’in En İyisi

Gezicini

Teos Ormancı Tatil Köyü – Seferihisar’da Bir Tatil Köyü

Gezicini

Sığacık Gezilecek Yerler : Ruhunuzu Açacak Gezi Planı

Gezicini

Seferihisar’da Kamp Yapılacak Yerler

Gezicini

3 Yorumlar

Uğur Berşan Peker 13 Ekim 2020 at 18:14

Gerçekten mükemmel bir site
tatil için bir ararken bulmuştum bir daha da ayrılamadım yeni tatil yerlerini öğrenebilmek için ihtihaç bir sitedir.

Cevapla
Uğur Berşan Peker 13 Ekim 2020 at 18:17

internette tatil yerlerini ararken tesadüf olarak bulmuştum harika bir site ilk deneyimimde karadeniz kıyılarını gezdim bu web site sayesinde şimdi de bu orman kampına gideceğim gerçekten herkese tavsiye ederim

Cevapla
Hasan 20 Mayıs 2023 at 16:36

Hayatimda bu kadar hoş bir post görmedim. Yazmak için güzel yazılmış. Ulaşım kısmında otobüs ile ulaşabilirsiniz.

Cevapla

Yorum Yaz