Image default
Seferihisar

Akarca Halk Plajı – Seferihisar

İzmir ilinde tatil imkanının bulunduğu oldukça güzel ve lüks yerler bulunmaktadır. Akarca Halk Plajı – Seferihisar Tüm yorgunluğunuzu üzerinizden atacağınız rüya gibi bir tatil için İzmir’de ilinde bulunan plajları tercih edebilirsiniz. Ülkenin en güzel ve huzur dolu plajlarına sahip İzmir ilinde yer alan Seferihisar özellikle keşfedilmesi gereken ilçeler arasındadır.

Akarca Sahili
Akarca Sahili

Ege’nin huzur dolu sakın plajlarından olan Akarca halk plajı Seferihisar ilçesinin keşfedilmesi gereken yerlerden biridir. Plajın sakinliği ve sessizliği ön plandadır ve burada tatil yapmak oldukça eğlencelidir. Ürkmez Kumsalında güneşleneceğiniz bu güzel plajın etrafında otel ve konaklama yerleri de mevcuttur. İstediğiniz kadar tatil yapabileceğiniz bu güzel plajda alışveriş yerleri de vardır.

Akarca Plajı
Akarca Plajı

Akarca Halk Plajı

İzmir’in mükemmel plajlarından biri olan Akarca halk Plajı, her yönüyle harika bir yerdir. Bölgede tatil yapmak oldukça eğlenceli ve keyiflidir. Akarca Halk Plajı – Seferihisar Piknik alanlarının da bulunduğu bu plajda şezlong ve şemsiye kiralama ücretleri de uygundur. akarca denizi Mavi bayraklı plajların çoğu halk plajıdır ve  girişi ücretsizdir.

Akarca Denizi
Akarca Denizi

Akarca sahil plajı, İzmir’de keşfedilmesi gereken plajlardan biridir ve burada tatil yapmak oldukça keyiflidir. Güneşi, kumsalı ve denizi ile muazzam bir plaj olan Akarca sahil plajı, İzmir’de en fazla tercih edilen yerlerdendir. Seferihisar ilçesinde yer alan bu plajın denizi soğuktur ve sıcaktan bunalanlar için mükemmel bir yerdir. İzmir ilinin popüler plajları arasında yer alan Akarca sahili plajı, oldukça harika bir yerdir.

Akarca Sahili
Akarca Sahili

Akarca Sahili Plajı

İzmir’de gezilecek tarihi yerler arasında Seferihisar ilçesi de yer alıyor. Cittaslow olarak adlandırılan bu plajlardan Akarca sahil plajı, oldukça güzel bir yerdir. İzmir’in sakin plajlarından olan Akarca sahil plajı, şehir merkezine de yakın bir bölgede yer alıyor. Şehrin en güzel plajlarından olan Akarca sahil plajı, girişinde taşlar bulunmaktadır. Taşların diğer kısmında ise kumluk alana geçilmektedir.

READ  Seferihisar'da Kamp Yapılacak Yerler
Akarca Sahili
Akarca Sahili

Akarca Sahili Plajı, bir halk plajıdır ve giriş tamamen ücretsizdir. Plaja girerken ücret ödemenize gerek yoktur ve içerisinde ihtiyacınızı giderebileceğiniz işletmeler de bulunmaktadır. Şezlong ve şemsiye kiralama yerlerinin de bulunduğu Akarca sahiline haftasonları da gelebilir, denize girebilirsiniz.

Akarca Halk Plajı
Akarca Halk Plajı

İzmir- Akarca Sahili Plajı

İzmir’in güzel bir ilçesi olan Seferihisar, sessiz ve sakin bir yerdir. Gece hayatının aktif olmadığı bu ilçede tarihi yerler ve tatil yerleri de bulunmaktadır. Gezmekten büyük keyif alacağınız İzmir’in muazzam ilçesi Seferihisar’da yer alan Akarca sahili plajı, bir halk plajıdır ve mavi bayrağa sahiptir.

Akarca Halk Plajı
Akarca Halk Plajı

İzmir ilinin plajları arasında olan Akarca halk Plajı, mutlaka görmeniz gereken yerlerdendir ve buranın denizinin suyu çok serindir. Soğuk suya sahip Akarca sahilinin plajında sıcaklığın bunaltıcı havasında serinleyebilirsiniz. Huzurun bölgesi Seferihisar ilçesinin Akarca plajı, oldukça güzel bir yerdir ve etrafında alışveriş yerleri de vardır. İhtiyacınız olan herşeyi plajın etrafında

Akarca Halk Plajı Ulaşım

Ege bölgesinin en popüler bölgelerinden olan Seferihisar’da bulunan plajların çoğu halk plajıdır. Bölge halkının geldiği bu ilçede görülmeye değer yerlerden ve tatil yapmak için harika bölgelerden olan  Akarca sahil plajı, şehir merkezine 52 km uzaklıkta yer almaktadır.  Ürkmez Apart Akarca sahili Ulaşım açısından kolay bir yerde bulunan halk plajı Seferihisar ilçesinde mutlaka görmeniz gereken yerlerden biridir.

Akarca Plajı
Akarca Plajı

İzmir’de gezilecek en güzel yerlerin mevcut olduğu Seferihisar ilçesinde sakin plajlar yer almaktadır. Akarca Halk Plajı da bu yerlerden biridir ve burada tatil yapmaya her yıl binlerce kişi gelmektedir. Akarca plajı Tatilcilerin özellikle tercih ettiği plajlardan olan Akarca sahil plaji, çocuklu aileler için de uygundur. Şehir merkezinde hareket eden otobüsler ile bu ilçeye kolay bir şekilde ulaşım sağlamanız mümkündür.

READ  Doğanbey Sahili Nerede? Nasıl Gidilir ?

Bu Bölgeye Yakın Diğer Gezilecek Yerler

Benzer Görülmesi Gereken Yerler

Ürkmez Plajları Koyları

Gezicini

Ürkmez Meltemtur Sahili | İzmir’de Sakin Bir Köşe İstiyorsanız

Gezicini

Ürkmez Gezilecek Yerler

Gezicini

Ürkmez Gece Pazarı

Gezicini

Ürkmez Doğanbey Kamp Alanları

Gezicini

Ürkmez Apart Otel : Ürkmez’in En İyisi

Gezicini

Teos Ormancı Tatil Köyü – Seferihisar’da Bir Tatil Köyü

Gezicini

Sığacık Gezilecek Yerler : Ruhunuzu Açacak Gezi Planı

Gezicini

Seferihisar’da Kamp Yapılacak Yerler

Gezicini

1 Yorum

Mango 21 Eylül 2020 at 18:30

Akarca plajı bu yıl baya bi meşhur oldu Bongo Beach var harika bir yer. Birde yangın çıkmasaydı bu sezon daha iyi olabilirdi.

Cevapla

Yorum Yaz