Image default
Seferihisar

Ekmeksiz Plajı – Seferihisar

Ekmeksiz Plajı – Seferihisar Ege’nin  turizm merkezi İzmir ilinde gezilecek yerler arasında olan Seferihisar, sessiz şehir olarak adlandırılan bir yerdir. Mükemmel bir manzaraya sahip Ekmeksiz plajı da bu bölgeler arasında yer almaktadır. Doğal güzelliklerin de bulunduğu keşfedilmesi gereken bu plaj etrafındaki binalar yıkılmıştır ve bölgede onarım çalışmaları yapılmıştır.

Ekmeksiz Plajı
Ekmeksiz Plajı

İzmir’in Seferihisar ilçesindeki Ekmeksiz plajı, yılda birçok sayıda turistin geldiği popüler bir plajdır. Mükemmel bir yer olan Seferihisar ilçesinin bu plajı, bir halk plajıdır ve giriş tamamen ücretsizdir. Ulaşımın da kolay olduğu bu bölgeye gelebilir, burada keyifli bir tatil yapabilirsiniz. İzmir ilinin sessiz bölgesi Seferihisar ilçesinin popüler plajlarından Ekmeksiz plajında şezlong ve şemsiye için ise ücret ödemeniz gerekmektedir.

Seferihisar Ekmeksiz Plajı
Seferihisar Ekmeksiz Plajı

Ekmeksiz Plajı – İzmir

İzmir ilinde tatil yapmak için harika plajlar bulunmaktadır ve bu plajlardan olan Ekmeksiz plajı da birçok kişinin geldiği mükemmel bir yerdir. Şehir merkezine yakın bir mesafede bulunan Ekmeksiz plajı, oldukça popüler bir bölgedir ve buraya yılda binlerce turist gelmektedir.

Seferihisar Ekmeksiz Plajı
Seferihisar Ekmeksiz Plajı

Ekmeksiz Plajı, Seferihisar ilçesinde yer almaktadır ve burada tatil yapmak için oldukça harika bölgeler bulunmaktadır. Sığ bir denize sahip bu plajda tatil yapmak oldukça keyiflidir ve burada konaklayabileceğiniz mekanlar da vardır. Ekmeksiz Plajı – Seferihisar  Masmavi bir denize sahip bu güzel plajda şezlong ve şemsiyeler için ise ücret ödemeniz gerekiyor.

Seferihisar Ekmeksiz Plajı
Seferihisar Ekmeksiz Plajı

Ekmeksiz Plajı Ulaşım

İzmir ilinin ilçelerinden olan Seferihisar’da bulunan Ekmeksiz plajı, oldukça mükemmel bir yerdir. Çocuklu ailelerin de tatil yapabileceği son derece muazzam bir yer olan Ekmeksiz plajı Seferihisar ilçesinde mutlaka görmeniz gereken yerlerdendir. Akarca Halk Plajı Keyifli bir tatil için  ideal bir bölge olan Ekmeksiz plajı, şehir merkezine de oldukça yakın bir mesafede yer alıyor.

Ekmeksiz Plajı - Seferihisar Plajları
Ekmeksiz Plajı – Seferihisar Plajları

Ekmeksiz Plajı Seferihisar ilçesinin en popüler tatil yerlerindendir ve burada denize girmek oldukça keyiflidir. Berrak bir suya sahip Ekmeksiz plajı, İzmir ilinde Seferihisar ilçesine bağlı Sığacık bölgesinde yer almaktadır.Seferihisar Koyları ve Plajları Doğal manzarasına hayran kalacağınız bu güzel yerin denizi sığdır ve çocuklu aileler için de uygundur. Sığacık bölgesinde yer alan bu plaja ulaşım sağlamak için ise şehir merkezindeki otobüslere binebilirsiniz.

Ekmeksiz Plajı
Ekmeksiz Plajı

Ekmeksiz Plajı Nerede?

İzmir ilinde yer alan ilçelerden Seferihisar, birbirinden güzel plajlara sahiptir. Ekmeksiz Plajı da bu bölgelerden biridir ve oldukça güzel bir manzaraya sahiptir. Ekmeksiz Plajı – Seferihisar  Keyifli bir tatil için mükemmel bir yer olan Ekmeksiz plajı, şehir merkezine oldukça yakındır ve ulaşımda kolaydır.

Ekmeksiz Plajı
Ekmeksiz Plajı

Uzun zamandır bazı sorunlar nedeniyle kapalı olan Ekmeksiz plajı, 2019 yılında onarılmış ve halka açılmıştır. Herkesin gelip, ücretsiz olarak tatil yapabileceği bir plaj olan Ekmeksiz plajı Seferihisar ilçesinde kesinlikle ziyaret etmeniz gereken yerlerden biridir. İzmir’de yer alan Seferihisar ilçesinin Sığacık bölgesindeki bu plajda ayrıca konaklama yerleri, alışveriş yerleri, duş ve daha birçok işletme mevcuttur.

Ekmeksiz Plajı Resimleri

ekmeksizplaji71ekmeksizplaji8ekmeksizplaji7ekmeksizplaji6ekmeksizplaji5ekmeksizplaji88ekmeksizplajiekmeksizplaji1ekmeksizplaji3ekmeksizplaji4

Ekmeksiz Çevresindeki Gidilebilecek Diğer Yerler


Benzer Görülmesi Gereken Yerler

Ürkmez Plajları Koyları

Sinem

Ürkmez Meltemtur Sahili | İzmir’de Sakin Bir Köşe İstiyorsanız

Sinem

Ürkmez Gezilecek Yerler

Sinem

Ürkmez Gece Pazarı

Sinem

Ürkmez Doğanbey Kamp Alanları

Sinem

Ürkmez Apart Otel : Ürkmez’in En İyisi

Sinem

Teos Ormancı Tatil Köyü – Seferihisar’da Bir Tatil Köyü

Sinem

Teos Antik Kenti Nerede Nasıl Gidilir ?

Hakan Karaduman

Tahsin Ar Tesisleri – Seferihisar’da Bir Tatil Köyü

Hakan Karaduman

Yorum Yaz