Image default
Seferihisar

Seferihisar Gece Hayatı – Disko Barları

İzmir ilinin gezilecek ve tatil yapılacak yerlerinden Seferihisar Gece Hayatı – Disko Barları Sığacık ilçesine bağlı Seferihisar’da gece hayatı, Kuşadası’nda ki gibi hareketli değildir ancak burada da eğlenceli mekanlar bulunmaktadır. Seferihisar gece hayatı, denilince ilk akla gelen ise canlı müzik yapan mekânlardır. Bu mekanlarda gece hayatını doyasıya yaşayabilir, canlı müzik dinleyebilirsiniz.

Yalı Cafe
Yalı Cafe

Sığacık’ın Seferihisar ilçesinde gece hayatı pek aktif değildir ancak burada da gece yapılabilecek etkinlikler bulunmaktadır. Birbirinden şık restoranları ile göz kamaştıran Seferihisar mekanlarında gece hayatını yaşayabilir, müzik dinleyebilirsiniz. Bununla birlikte bu ilçede geceleri de gezilecek harika yerler vardır. Temiz havanın doğası Seferihisar ilçesinde gece hayatını

Seferihisar Pilaka Cafe Bar
Seferihisar Pilaka Cafe Bar

Seferihisar Bar ve Cafeler 

İzmir ilinde tatil yapmak ve eğlenmek için oldukça güzel yerler bulunmaktadır. Bu yerlerden biri de Sığacık’a bağlı Seferihisar ilçesidir. En güzel mekanların yer aldığı Seferihisar ilçesinde gece hayatı durgundur ancak müzik dinleyebileceğiniz sakin ve güzel mekanlar vardır. Akkum caddesinde yer alan Mavisu Cafe Bar da müzik dinlemek için güzel bir mekandır.

Mavisu Cafe Bar
Mavisu Cafe Bar

Seferihisar gece hayatını yaşayabileceğiniz huzur dolu bu mekanlardan bir diğeri de Pilaka Cafe bardır. Canlı müzik performanslarının sergilendiği bu mekanda pop tarzı şarkılarda çalmaktadır. Gümüldür Seferihisar barları Keyifle vakit geçirebileceğiniz Sığacık ilçesinin Seferihisar bölgesindeki güzel mekanlardan Seferihisar Gece Hayatı – Disco Barları  Pilaka Cafe Bar da Akkum caddesinde yer almaktadır. Seferihisar’da takılabileceğiniz bir mekan arıyorsanız, buraya gelebilirsiniz.

Seferihisar Pilaka Cafe Bar
Seferihisar Pilaka Cafe Bar

Seferihisar Canlı Müzik Yapan Cafeler

Sığacık ilçesinin bölgelerinden olan Seferihisar’da dinlenip, müzik dinleyebileceğiniz çok güzel mekanlar vardır. Bu mekanlarda vakit geçirmek oldukça eğlenceli ve keyiflidir. Seferihisar Gece Hayatı – Disko BarlarıSeferihisar diskoları Gece hayatının aktif olmadığı İzmir’in Seferihisar ilçesindeki Bar Apellikon, canlı müzik yapılan mekanlardan biridir. Limana da oldukça yakın olan Apellikon bar Cafe,vakit geçirebileceğiniz muhteşem bir mekandır.

READ  Kalemlik Orman Kampı
Apellikon bar Cafe
Apellikon bar Cafe

İzmir Seferihisar bölgesinde gece hayatını yaşamak pek mümkün değildir. Burada daha çok müzik dinleyebileceğiniz sakin mekanlar bulunmaktadır. Canlı müzik ve performansların da yapıldığı Sığacık’a bağlı bu yerde müzik dinleyebileceğiniz mekanlardan biri de Jolly Boys cafedir. Rock tarzı müzik ve canlı performansların yapıldığı bu mekanda alkol de bulunmaktadır.

Jolly Boys cafe Bar
Jolly Boys cafe Bar

Seferihisar Yalı Cafe Bar

İzmir ilçelerinden Sığacık’a bağlı Seferihisar bölgesinde gece hayatı pek hareketli olmasa da burada gidebileceğiniz harika mekanlar bulunmaktadır. Seferihisar  Seferihisar gece hayatı denilince ilk akla gelen yerlerden olan Yalı Cafe Bar, deniz manzarasına yakın güzel bir yerdir. Sevdiklerinizle beraber gün batımında harika vakit geçirebileceğiniz Yalı Cafe Bar, canlı müzikte bulunan güzel bir yerdir.

Seferihisar Yalı Cafe Bar
Seferihisar Yalı Cafe Bar

Sığacık’a bağlı Seferihisar’da yer alan Yalı Cafe Bar, zengin menüsü ve özel yemekleri ile dikkat çekmektedir. En güzel mekanlar arasında yer alan Yalı Cafe Bar, Seferihisar’da uğramanız gereken yerler arasındadır. Seferihisar Gece Hayatı – Disko Barları İsterseniz deniz kıyısında isterseniz cafenin iç kısmında oturabileceğiniz güzel ve rahat bir mekan olan Yalı Cafe Bar, gece saatlerinde vakit geçirmek için daha güzeldir.

Seferihisar Çevresinde Gezilecek Yerler

Benzer Görülmesi Gereken Yerler

Ürkmez Plajları Koyları

Gezicini

Ürkmez Meltemtur Sahili | İzmir’de Sakin Bir Köşe İstiyorsanız

Gezicini

Ürkmez Gezilecek Yerler

Gezicini

Ürkmez Gece Pazarı

Gezicini

Ürkmez Doğanbey Kamp Alanları

Gezicini

Ürkmez Apart Otel : Ürkmez’in En İyisi

Gezicini

Teos Ormancı Tatil Köyü – Seferihisar’da Bir Tatil Köyü

Gezicini

Sığacık Gezilecek Yerler : Ruhunuzu Açacak Gezi Planı

Gezicini

Seferihisar’da Kamp Yapılacak Yerler

Gezicini

Yorum Yaz